Lapin Lumirastit 2019 ja SM-pitkämatka, Pellon Ponsi

H75 3. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Pertti Valtee
Helsingin Suunnistajat
5:13 (1)
11:05 (1)
5:52 (1)
19:05 (1)
8:00 (1)
24:39 (1)
5:34 (1)
29:55 (1)
5:16 (1)
38:01 (1)
8:06 (2)
38:47 (1)
46 (1)
40:19 (1)
1:32 (1)
40:52 (1)
33 (1)
40:52  Pertti Valtee
2   Reijo Haaja
Valkeakosken Haka
6:08 (3)
13:17 (3)
7:09 (4)
22:02 (2)
8:45 (2)
28:34 (2)
6:32 (2)
34:50 (2)
6:16 (2)
41:56 (2)
7:06 (1)
43:08 (2)
1:12 (5)
45:35 (2)
2:27 (8)
46:17 (2)
42 (6)
46:17  Reijo Haaja
3   Jorma Kemppi
Navi
5:38 (2)
13:00 (2)
7:22 (5)
22:53 (3)
9:53 (4)
29:54 (3)
7:01 (3)
37:15 (3)
7:21 (5)
45:35 (3)
8:20 (3)
46:33 (3)
58 (3)
48:16 (3)
1:43 (2)
48:51 (3)
35 (2)
48:51  Jorma Kemppi
4   Jukka Luukko
Päijät-Rasti
7:30 (8)
14:30 (5)
7:00 (2)
26:43 (6)
12:13 (6)
34:22 (6)
7:39 (5)
41:19 (5)
6:57 (3)
50:36 (4)
9:17 (4)
51:30 (4)
54 (2)
53:19 (4)
1:49 (3)
53:55 (4)
36 (4)
53:55  Jukka Luukko
5   Paavo Partanen
Hyvinkään Rasti
6:18 (4)
14:40 (6)
8:22 (6)
24:44 (5)
10:04 (5)
32:46 (5)
8:02 (6)
39:50 (4)
7:04 (4)
51:57 (5)
12:07 (7)
52:58 (5)
1:01 (4)
55:06 (5)
2:08 (5)
55:51 (5)
45 (7)
55:51  Paavo Partanen
6   Voitto Repo
Raja-Karjalan Suunnistajat
6:57 (5)
14:01 (4)
7:04 (3)
23:26 (4)
9:25 (3)
31:59 (4)
8:33 (8)
42:55 (6)
10:56 (7)
53:59 (6)
11:04 (5)
55:19 (6)
1:20 (7)
57:12 (6)
1:53 (4)
57:51 (6)
39 (5)
57:51  Voitto Repo
7   Keijo Koivula
Hyvinkään Rasti
7:19 (6)
16:48 (8)
9:29 (8)
29:04 (7)
12:16 (7)
37:28 (7)
8:24 (7)
45:29 (7)
8:01 (6)
58:42 (7)
13:13 (8)
1:00:05 (7)
1:23 (8)
1:02:19 (7)
2:14 (6)
1:03:06 (7)
47 (9)
1:03:06  Keijo Koivula
8   Kari Salminen
Navi
7:28 (7)
16:17 (7)
8:49 (7)
34:13 (8)
17:56 (9)
41:37 (8)
7:24 (4)
53:33 (8)
11:56 (8)
1:05:06 (8)
11:33 (6)
1:06:33 (8)
1:27 (9)
1:09:51 (8)
3:18 (9)
1:10:37 (8)
46 (8)
1:10:37  Kari Salminen
9   Jaakko Teppo
Gamlakarleby IF
8:39 (9)
19:24 (9)
10:45 (9)
36:36 (9)
17:12 (8)
49:06 (9)
12:30 (9)
1:01:33 (9)
12:27 (9)
1:15:55 (9)
14:22 (9)
1:17:08 (9)
1:13 (6)
1:19:28 (9)
2:20 (7)
1:20:03 (9)
35 (2)
1:20:03  Jaakko Teppo
   Kalle Männikkö
Oulun NMKY:n Urheilijat
5:21
11:32
6:11
-
-
-
-
16:09
-
24:41
8:32
25:33
52
27:17
1:44
27:51
34
bröt  Kalle Männikkö
   Raimo Karvonen
Suomusjärven Sisu
5:21
11:06
5:45
27:09
16:03
35:49
8:40
-
-
-
-
-
-
-
-
58:35
-
bröt  Raimo Karvonen
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English