Starttid | 3,6 km |
5,0 km |
5,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Touko Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 21:21:00 | 23:11 (1) | 30:44 (1) | |||
Matias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 21:41:00 | 26:43 (2) | 33:52 (2) | |||
Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 21:49:00 | 27:34 (4) | 35:30 (3) | |||
Jasper Alajoutsi | Koovee | FIN | 21:19:00 | 27:05 (3) | 35:46 (4) | |||
Emil Jansson | IK Falken | FIN | 21:11:00 | 29:18 (6) | 36:50 (5) | |||
Emil Laaksonen | Espoon Suunta | FIN | 21:47:00 | 29:36 (7) | 37:28 (6) | |||
Juho Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 21:17:00 | 29:04 (5) | 37:36 (7) | |||
Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 21:45:00 | 30:08 (8) | 38:12 (8) | |||
Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 21:35:00 | 30:43 (9) | 38:50 (9) | |||
Karl Emil Lemström | OK Raseborg | FIN | 20:51:00 | 30:47 (10) | 40:10 (10) | |||
Kristian Boström | Espoon Suunta | FIN | 21:33:00 | 32:48 (14) | 40:47 (11) | |||
Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 21:43:00 | 32:37 (13) | 41:33 (12) | |||
Eetu Korhonen | SK Vuoksi | FIN | 21:29:00 | 31:10 (11) | 42:48 (13) | |||
Akseli Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 21:31:00 | 34:50 (16) | 42:49 (14) | |||
Iivari Willman | Rastikarhut | FIN | 21:27:00 | 31:56 (12) | 43:06 (15) | |||
Akseli Virtanen | Kymin Suunnistajat | FIN | 21:51:00 | 36:12 (19) | 43:45 (16) | |||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 21:37:00 | 35:46 (18) | 44:18 (17) | |||
Eerik Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 21:05:00 | 35:21 (17) | 44:24 (18) | |||
Otso Pajuoja | Espoon Suunta | FIN | 21:03:00 | 34:46 (15) | 44:37 (19) | |||
Olli Tiainen | Espoon Suunta | FIN | 21:39:00 | 36:12 (19) | 44:59 (20) | |||
Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 20:45:00 | 37:51 (22) | 46:01 (21) | |||
Joona Nolvi | Rastikarhut | FIN | 20:57:00 | 36:49 (21) | 47:02 (22) | |||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | FIN | 21:23:00 | 37:53 (23) | 47:26 (23) | |||
Mikko Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 21:07:00 | 39:06 (26) | 48:16 (24) | |||
Valtteri Lahti | Rastikarhut | FIN | 21:13:00 | 38:45 (24) | 48:29 (25) | |||
Miro Talvitie | Rasti-Nokia | FIN | 20:53:00 | 40:54 (27) | 51:42 (26) | |||
Eelis Johansson | OK Trian | FIN | 20:43:00 | 42:50 (30) | 52:14 (27) | |||
Marcus Smedslund | OK Raseborg | FIN | 20:39:00 | 38:55 (25) | 52:21 (28) | |||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | FIN | 20:35:00 | 42:08 (28) | 52:29 (29) | |||
Oskari Aumo | Kalvolan Keihäs | FIN | 20:55:00 | 42:40 (29) | 53:02 (30) | |||
Oula Pelkonen | Rastivarsat | FIN | 21:01:00 | 44:00 (31) | 54:15 (31) | |||
Tuomo Haapala | Paimion Rasti | FIN | 20:49:00 | 44:10 (32) | 55:46 (32) | |||
Kristian Salo | OK Trian | FIN | 21:25:00 | 47:53 (33) | 56:21 (33) | |||
Lenni Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 20:31:00 | 50:35 (34) | 1:00:09 (34) | |||
Erik Brysch | MS Parma | FIN | 20:33:00 | 52:03 (35) | 1:03:38 (35) | |||
Max Ripatti | Joutsenon Kullervo | FIN | 21:09:00 | 56:52 (37) | 1:04:51 (36) | |||
Tuomo Kalvas | SK Uusi | FIN | 20:59:00 | 56:03 (36) | 1:10:15 (37) |