Starttid | viimeinen |
1,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olavi Kiiski | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:07:00 | 6:08 (1) | |||
Lauri Lakanen | Koovee | FIN | 10:27:00 | 6:28 (2) | |||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 10:37:00 | 6:32 (3) | |||
Lauri Oja | Lapuan Virkiä | FIN | 10:06:00 | 7:12 (4) | |||
Luka Lamminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:02:00 | 7:31 (5) | |||
Oskar Sandberg | Espoon Suunta | FIN | 10:28:00 | 7:32 (6) | |||
Jimi Repo | RastiPiikkiö | FIN | 10:44:00 | 8:07 (7) | |||
Tuomas Immonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:33:00 | 8:18 (8) | |||
Eetu Sarkkinen | Lahden Taimi | FIN | 10:26:00 | 8:27 (9) | |||
Julius Ahola | Espoon Akilles | FIN | 10:35:00 | 8:30 (10) | |||
Aapo Fränti | Rasti-Jussit | FIN | 10:51:00 | 8:30 (10) | |||
Konsta Pajunen | Vallan Suunta | FIN | 10:22:00 | 8:33 (12) | |||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:21:00 | 8:38 (13) | |||
Aaro Lamminmäki | MS Parma | FIN | 10:55:00 | 8:38 (13) | |||
Janne Heinonen | MS Parma | FIN | 10:11:00 | 8:43 (15) | |||
Eemeli Friman | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:18:00 | 8:43 (15) | |||
Arttu Kääntönen | MS Parma | FIN | 10:05:00 | 8:46 (17) | |||
Aapo Halinen | Espoon Akilles | FIN | 10:08:00 | 8:49 (18) | |||
Lauri Ketola | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:29:00 | 8:51 (19) | |||
Veeti Ojanen | Lapuan Virkiä | FIN | 11:03:00 | 8:53 (20) | |||
Niilo Kyckling | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 10:52:00 | 8:58 (21) | |||
Otto Peltola | Lynx | FIN | 10:13:00 | 9:00 (22) | |||
Lauri Uotila | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:04:00 | 9:04 (23) | |||
Jonne Nurminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:34:00 | 9:07 (24) | |||
Ilari Paajanen | Anttolan Urheilijat | FIN | 10:42:00 | 9:07 (24) | |||
Miko Sipilä | Kangasala SK | FIN | 10:25:00 | 9:10 (26) | |||
Verneri Turunen | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:31:00 | 9:12 (27) | |||
Topias Rousu | Espoon Suunta | FIN | 11:00:00 | 9:28 (28) | |||
Mico Määttä | OK Trian | FIN | 10:12:00 | 9:30 (29) | |||
Jere Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:50:00 | 9:34 (30) | |||
Alvari Anttila | Kangasala SK | FIN | 10:48:00 | 9:36 (31) | |||
Justus Vihinen | Espoon Suunta | FIN | 10:01:00 | 9:37 (32) | |||
Leevi Paloniemi | Lapuan Virkiä | FIN | 10:41:00 | 9:39 (33) | |||
Alexander Patovisti | Kalvolan Keihäs | FIN | 10:10:00 | 10:02 (34) | |||
Veikka Luukkonen | Rasti-Lukko | FIN | 10:19:00 | 10:06 (35) | |||
Reko Saarinen | Espoon Akilles | FIN | 10:58:00 | 10:30 (36) | |||
Taisto Tiikasalo | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:05:00 | 10:32 (37) | |||
Väinö Harvia | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:14:00 | 10:34 (38) | |||
Toivo Paananen | Rasti-Nokia | FIN | 10:46:00 | 10:38 (39) | |||
Veeti Liuha | Suunta-Sepot | FIN | 10:38:00 | 10:40 (40) | |||
Kaapo Tuominen | Espoon Suunta | FIN | 10:53:00 | 10:59 (41) | |||
Justus Rantanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:45:00 | 11:03 (42) | |||
Aaro Juntunen | SK Uusi | FIN | 10:59:00 | 11:05 (43) | |||
Onni Laanti | RastiPiikkiö | FIN | 10:16:00 | 11:06 (44) | |||
Aapo Vanhanen | Espoon Suunta | FIN | 10:43:00 | 11:15 (45) | |||
Juuna Seppänen | Rasti-Lukko | FIN | 11:07:00 | 11:29 (46) | |||
Totti Kaskinen | Rasti-Lukko | FIN | 10:36:00 | 11:36 (47) | |||
Nooa Salokangas | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:02:00 | 11:45 (48) | |||
Ilari Suntioinen | Espoon Suunta | FIN | 10:17:00 | 12:12 (49) | |||
Aaro Mettänen | Vallan Suunta | FIN | 10:56:00 | 12:15 (50) | |||
Lauri Ylimäki | Lapuan Virkiä | FIN | 10:24:00 | 12:21 (51) | |||
Matias Haavisto | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 10:54:00 | 12:25 (52) | |||
Ilari Yli-Antola | SK Uusi | FIN | 10:20:00 | 13:16 (53) | |||
Onni Nummela | Koovee | FIN | 11:01:00 | 14:06 (54) | |||
Santtu Jauhiainen | Oriveden Ponnistus | FIN | 10:47:00 | 14:29 (55) | |||
Eemeli Keski-Säntti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 10:30:00 | 14:40 (56) | |||
Oliver Suopajärvi | Vakka-Rasti | FIN | 10:03:00 | 16:28 (57) | |||
Ilmo Petroff | OK Trian | FIN | 10:40:00 | 16:31 (58) | |||
Viljami Heikka | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:04:00 | 17:08 (59) | |||
Jasper Järvinen | Espoon Suunta | FIN | 10:15:00 | 17:49 (60) | |||
Matias Sjölund | MS Parma | FIN | 10:39:00 | 18:32 (61) | |||
Victor Lagerlöf | RastiPiikkiö | FIN | 11:06:00 | 19:54 (62) | |||
Juho Kiesilä | Navi | FIN | 10:09:00 | 21:16 (63) |