Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

H45

Smart Follow

        Starttid Mellantid
5,4 km
Mål
7,7 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  13:08:00   37:11 (1)  51:22  
2.   Esko Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:50:00   39:40 (3)  53:03  
3.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:44:00   39:00 (2)  53:18  
4.   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  13:00:00   39:42 (4)  53:23  
5.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  13:22:00   40:15 (5)  54:11  
6.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  12:28:00   40:21 (6)  54:51  
7.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:38:00   41:17 (8)  55:39  
7.   Manne Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  12:48:00   41:27 (9)  55:39  
9.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:02:00   41:57 (10)  56:25  
10.   Jani Laine Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   41:10 (7)  56:27  
11.   Alexei Pavilainen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:30:00   42:44 (12)  57:00  
12.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:08:00   43:14 (16)  57:59  
13.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:54:00   42:17 (11)  58:08  
14.   Jukka Havento Karkki-Rasti  FIN  11:36:00   43:32 (21)  58:28  
15.   Jan Torrkulla IF Femman  FIN  11:20:00   43:26 (18)  58:29  
16.   Janne Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  11:26:00   42:53 (13)  58:39  
17.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:10:00   42:56 (14)  58:57  
18.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä  FIN  13:06:00   42:58 (15)  59:02  
19.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:18:00   43:34 (22)  59:29  
20.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  11:22:00   43:30 (19)  59:39  
21.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  11:46:00   43:46 (24)  59:53  
22.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  11:32:00   44:13 (25)  1:00:02  
23.   Petter Rönnlöf Pargas IF  FIN  12:26:00   43:40 (23)  1:00:30  
24.   Mika Honkasalo Pargas IF  FIN  11:54:00   45:22 (27)  1:00:59  
25.   Kari Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  11:34:00   43:15 (17)  1:01:03  
26.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  13:02:00   45:18 (26)  1:01:08  
27.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  12:22:00   43:30 (19)  1:01:28  
28.   Jari Johansson OK Trian  FIN  12:52:00   46:41 (30)  1:01:53  
29.   Juha Malinen Kalevan Rasti  FIN  11:52:00   46:37 (29)  1:02:30  
30.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  12:20:00   46:35 (28)  1:03:20  
31.   Ilkka Nokka Rasti 88  FIN  12:58:00   47:36 (32)  1:03:55  
32.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  13:18:00   47:37 (34)  1:04:51  
33.   Jari Kahiala Pihkaniskat  FIN  12:34:00   48:58 (36)  1:05:24  
34.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  12:02:00   49:11 (37)  1:05:28  
34.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:30:00   47:36 (32)  1:05:28  
36.   Herkko Plit Espoon Suunta  FIN  11:40:00   49:48 (39)  1:05:55  
37.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  11:58:00   48:22 (35)  1:06:54  
38.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:56:00   49:34 (38)  1:07:30  
39.   Pekka Määttänen Espoon Suunta  FIN  12:14:00   50:51 (40)  1:07:46  
40.   Teijo Marttinen Navi  FIN  11:16:00   53:08 (44)  1:08:18  
41.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  11:04:00   53:45 (47)  1:10:49  
42.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  12:42:00   54:21 (49)  1:10:52  
43.   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:06:00   51:15 (41)  1:12:21  
44.   Ari Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:48:00   52:47 (43)  1:12:50  
45.   Arttu Laine Espoon Suunta  FIN  11:14:00   53:57 (48)  1:13:03  
46.   Jouni Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  12:24:00   55:09 (51)  1:13:22  
47.   Seppo Kuusisto Koovee  FIN  13:04:00   53:21 (46)  1:13:47  
48.   Jari Ojala Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  12:06:00   57:40 (52)  1:14:02  
49.   Petri Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:42:00   53:13 (45)  1:14:47  
50.   Johan Päivike RastiPiikkiö  FIN  12:10:00   47:33 (31)  1:15:47  
51.   Rasmus Mårtenson OK77  FIN  11:10:00   51:44 (42)  1:16:33  
52.   Hannu Ventomäki Angelniemen Ankkuri  FIN  12:16:00   59:55 (54)  1:20:46  
53.   Anders Brink Pargas IF  FIN  13:16:00   59:29 (53)  1:20:53  
54.   Mika Heikura Rajamäen Rykmentti  FIN  12:36:00   54:44 (50)  1:21:20  
55.   Pekka Rapeli Rasti-Lukko  FIN  12:40:00   1:00:43 (55)  1:22:22  
56.   Miikka Kaira Kymin Suunnistajat  FIN  11:28:00   1:04:07 (56)  1:26:09  
57.   Pauli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  11:12:00   1:04:22 (57)  1:26:34  
58.   Jussi Pasanen Rasti-Jussit  FIN  11:08:00   1:04:30 (58)  1:28:03  
59.   Veli-Matti Jutila Rastikarhut  FIN  12:12:00   1:06:25 (59)  1:28:44  
60.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  11:50:00   1:06:42 (60)  1:31:02  
61.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  11:24:00   1:08:20 (61)  1:32:05  
62.   Antti Välkki Tampereen Pyrintö  FIN  12:32:00   1:09:30 (62)  1:32:32  
63.   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:00:00   1:19:36 (64)  1:40:46  
64.   Harri Jakobsson Espoon Suunta  FIN  12:38:00   1:18:09 (63)  1:52:56  
   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  11:44:00      ej startad  
   Carl Fey Espoon Suunta  USA  11:56:00      ej startad  
   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:04:00      ej startad  
   Jari Laitamäki Hiidenkiertäjät  FIN  12:18:00      bröt  
   Jouni Ollonqvist Turun Suunnistajat  FIN  12:46:00      ej startad  
   Kimmo Virtanen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:12:00      ej startad  
   Mika Raitola Espoon Suunta  FIN  13:14:00      bröt  
   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:20:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English