Silja-Rastit, Huippuliiga, WRE 17.4.2016 Paimion Rasti

D20

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,8 km
Mål
6,4 km
 
1.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  11:37:00   28:33 (1)  46:36  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  11:47:00   30:56 (2)  50:00  
3.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  11:49:00   32:29 (3)  51:13  
4.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:09:00   33:51 (5)  52:30  
5.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:33:00   32:47 (4)  53:20  
6.   Henna Yliluikki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:59:00   34:35 (6)  53:33  
7.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:31:00   35:32 (9)  55:54  
8.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:17:00   35:24 (7)  56:12  
9.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:43:00   35:31 (8)  56:25  
10.   Petra Aho Navi  FIN  11:39:00   37:11 (13)  56:56  
11.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  11:55:00   37:17 (14)  58:46  
12.   Outi Hasu OK Trian  FIN  11:19:00   37:47 (15)  58:49  
13.   Isabel Donner OK77  FIN  11:01:00   36:22 (11)  58:58  
14.   Tiina Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  11:51:00   35:53 (10)  59:34  
15.   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  11:29:00   40:00 (16)  1:00:14  
16.   Salla Saarijärvi Suunta-Sepot  FIN  11:25:00   40:59 (17)  1:01:10  
17.   Tuulia Kivistö OK Trian  FIN  11:45:00   36:28 (12)  1:01:58  
18.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta    12:03:00   41:17 (19)  1:04:08  
19.   Sanni Marttinen Navi  FIN  11:05:00   41:09 (18)  1:06:24  
20.   Johanna Brink Pargas IF  FIN  12:01:00   42:34 (20)  1:08:05  
21.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  11:15:00   45:11 (21)  1:11:19  
22.   Maija Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:23:00   48:18 (22)  1:11:50  
23.   Jenna Himanka Lapuan Virkiä  FIN  11:35:00   50:51 (24)  1:16:01  
24.   Nelli Rehn Lynx  FIN  11:21:00   48:24 (23)  1:20:22  
25.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  11:13:00   57:34 (25)  1:29:29  
26.   Katariina Aaltonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:03:00   1:08:24 (26)  1:38:46  
   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  11:07:00      bröt  
   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  11:11:00      ej startad  
   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  11:27:00      ej startad  
   Petra Väliheikki MS Parma  FIN  11:41:00      bröt  
   Heini Tarvainen Navi  FIN  11:53:00      bröt  
   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  11:57:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English