SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H18

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,6 km
Mellantid
3,2 km
Mellantid
3,8 km
Mål
4,0 km
 
1.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:14:00   11:31 (1)  23:11 (1)  26:42 (1)  27:07  
2.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  15:12:00   13:51 (9)  25:40 (2)  29:40 (2)  30:07  
3.   Emil Lönnström OK Trian  FIN  14:52:00   12:52 (2)  26:09 (3)  29:46 (3)  30:11  
4.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  15:04:00   13:32 (6)  26:27 (4)  30:19 (4)  30:42  
5.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  15:16:00   13:30 (5)  26:48 (5)  30:31 (5)  30:56  
6.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  15:08:00   14:01 (10)  27:02 (6)  30:41 (6)  31:08  
7.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  15:10:00   12:55 (3)  27:08 (7)  30:55 (7)  31:22  
8.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  15:00:00   13:43 (7)  28:08 (9)  32:06 (8)  32:31  
9.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:34:00   13:23 (4)  28:16 (11)  32:15 (9)  32:41  
10.   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  14:44:00   14:33 (12)     32:39 (10)  33:06  
11.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  15:06:00   14:28 (11)  28:09 (10)  33:01 (11)  33:26  
12.   af Fabian Hällström OK77  FIN  14:30:00   15:37 (20)  29:19 (12)  33:18 (12)  33:41  
13.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  14:40:00   14:55 (14)  29:38 (14)  33:25 (13)  33:49  
14.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:22:00   13:50 (8)  27:35 (8)  33:40 (14)  34:04  
15.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  15:02:00   15:28 (19)  29:25 (13)  34:01 (15)  34:28  
16.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:42:00   15:06 (17)  29:56 (17)  34:34 (16)  35:00  
17.   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  14:50:00   14:57 (15)  30:12 (18)  34:47 (17)  35:14  
18.   Eero Jalli MS Parma  FIN  14:16:00   15:04 (16)  31:06 (20)  35:13 (18)  35:41  
19.   Severi Valkamo Koovee  FIN  14:28:00   15:54 (21)  31:38 (21)  35:23 (19)  35:51  
20.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  14:38:00   16:44 (26)  31:43 (23)  35:30 (20)  36:02  
21.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  14:14:00   16:36 (24)  31:40 (22)  35:53 (21)  36:16  
22.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  15:18:00   14:40 (13)  29:42 (15)  35:56 (22)  36:34  
23.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:48:00   15:11 (18)  29:50 (16)  36:40 (23)  37:10  
24.   Paulus Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  14:56:00      31:04 (19)  36:50 (24)  37:19  
25.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  14:24:00   16:15 (23)  33:21 (27)  37:37 (25)  38:07  
26.   Tobias Jern OK77  FIN  14:20:00   16:59 (27)  32:08 (25)  38:00 (26)  38:25  
27.   Jesper Lindahl OK Trian  FIN  14:12:00   18:41 (32)  33:44 (28)  38:01 (27)  38:27  
28.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:06:00   17:14 (28)  34:50 (30)  38:43 (28)  39:08  
29.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  14:46:00   17:35 (30)  31:46 (24)  38:43 (28)  39:13  
30.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  14:54:00   17:36 (31)  33:08 (26)  38:53 (30)  39:17  
31.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  14:00:00   17:33 (29)  34:59 (32)  39:37 (31)  40:01  
32.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  14:36:00   16:43 (25)  34:53 (31)  39:57 (32)  40:29  
33.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  14:26:00   16:01 (22)  34:03 (29)  40:08 (33)  40:40  
34.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  14:04:00   19:38 (33)  36:45 (34)  40:23 (34)  40:47  
35.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:08:00   20:48 (35)  38:00 (35)  42:01 (35)  42:26  
36.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  14:32:00   20:10 (34)  36:39 (33)  42:04 (36)  42:34  
37.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  14:18:00   21:38 (36)  41:24 (36)  46:58 (37)  47:38  
38.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  14:10:00   24:32 (37)  43:20 (37)  49:25 (38)  49:55  
   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:02:00            ej startad  
   Vinsci Kivinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:58:00            bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English