SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H17K1

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,9 km
Mål
3,1 km
 
1.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  10:26:00      20:13  
2.   Aaro Julkunen MS Parma  FIN  10:28:00   20:48 (1)  21:22  
3.   Tuomas Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:29:00   21:31 (2)  22:06  
4.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:24:00   21:41 (3)  22:07  
5.   Teemu Lehtoranta SK Uusi  FIN  10:13:00   21:47 (4)  22:20  
6.   Teemu Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00   21:53 (5)  22:31  
7.   Emil Sevelius OK Trian  FIN  10:20:00   22:07 (6)  22:40  
8.   Otto Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  10:08:00   22:24 (7)  22:55  
9.   Niku Rintala Teuvan Rivakka  FIN  10:22:00   22:36 (9)  23:02  
10.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:16:00   22:30 (8)  23:04  
11.   Vesa Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:23:00   22:59 (10)  23:30  
12.   Alvar Palmen Espoon Suunta  FIN  10:19:00   23:04 (11)  23:36  
13.   Konsta Puranen Tampereen Pyrintö  FIN  10:21:00      23:37  
14.   Petteri Hakala Rasti-Nokia  FIN  9:50:00   23:11 (12)  23:47  
15.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   23:29 (13)  24:01  
16.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  10:25:00   23:38 (14)  24:15  
17.   Taavi Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   23:48 (15)  24:23  
18.   Eero Lapila MS Parma  FIN  10:12:00   23:55 (16)  24:32  
19.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:17:00   24:36 (18)  25:09  
20.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:03:00   24:29 (17)  25:10  
21.   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:10:00   24:59 (19)  25:26  
22.   Henry Varis Rasti E4  FIN  9:57:00   25:06 (21)  25:37  
23.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:09:00   25:05 (20)  25:39  
24.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   25:30 (22)  26:03  
25.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  9:49:00   25:34 (23)  26:06  
26.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:04:00   26:04 (24)  26:39  
27.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  9:52:00   26:11 (25)  26:41  
28.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö  FIN  9:54:00   26:24 (26)  26:56  
29.   Tuukka Mäkinen Hiisirasti  FIN  10:14:00   26:31 (27)  27:03  
30.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  9:58:00   26:45 (28)  27:16  
31.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  10:02:00   26:47 (30)  27:18  
32.   Conny Arén Pargas IF  FIN  9:46:00   26:46 (29)  27:20  
33.   Aaro Lampinen SK Uusi  FIN  10:00:00   26:55 (31)  27:30  
34.   Juho Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:59:00   27:14 (32)  27:44  
35.   Hannes Stubb IK Falken  FIN  9:56:00   27:30 (33)  27:57  
36.   Elmeri Toivanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:06:00   28:08 (34)  28:42  
37.   Teo Kettunen SK Uusi  FIN  9:55:00   28:28 (35)  28:57  
38.   Miikka Korhonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:01:00   28:49 (36)  29:20  
39.   Ilari Visuri OK77  FIN  10:07:00   29:00 (37)  29:38  
40.   Oskari Nummelin Turun Suunnistajat  FIN  9:43:00   29:49 (39)  30:21  
40.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  9:45:00   29:46 (38)  30:21  
42.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  9:48:00   30:49 (40)  31:25  
43.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  9:47:00   31:16 (41)  31:45  
44.   Eemeli Saukkonen SK Uusi  FIN  9:41:00   32:18 (42)  32:51  
45.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot  FIN  10:11:00   32:53 (43)  33:22  
46.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:53:00   33:11 (44)  33:39  
47.   Linus Hansén OK Botnia  FIN  9:51:00   47:00 (45)  47:33  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:40:00      ej startad  
   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  9:42:00      disk  
   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:44:00      disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English