SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H16

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,0 km
Mellantid
2,8 km
Mål
3,0 km
 
1.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  15:18:00   15:35 (1)  19:35 (1)  20:02  
2.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  15:04:00   16:22 (3)  20:38 (2)  21:02  
3.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  15:10:00   16:15 (2)  20:40 (3)  21:04  
4.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  14:46:00   16:56 (4)  21:17 (4)  21:44  
5.   Konsta Piironen MS Parma  FIN  14:32:00   16:57 (5)  21:20 (5)  21:51  
6.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  15:16:00   17:37 (8)  21:38 (6)  22:04  
7.   Justus Vuori Turun Suunnistajat  FIN  15:14:00   17:34 (7)  21:52 (7)  22:22  
8.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:00:00   17:29 (6)  21:55 (8)  22:26  
9.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  14:54:00   17:58 (12)  22:15 (9)  22:43  
10.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  14:22:00   18:02 (13)  22:30 (11)  22:58  
10.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  14:56:00   17:41 (9)  22:28 (10)  22:58  
12.   Rasmus Ekström MS Parma  FIN  14:40:00   17:51 (10)  22:42 (12)  23:10  
13.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:14:00   18:10 (14)  22:49 (13)  23:13  
14.   Mikko Ahola Kangasala SK  FIN  15:12:00   18:13 (15)  22:51 (14)  23:18  
15.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  15:08:00   18:24 (16)  22:56 (15)  23:24  
16.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  14:36:00   17:54 (11)  22:56 (15)  23:25  
17.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  14:30:00   18:54 (20)  23:15 (17)  23:44  
18.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:44:00   18:37 (18)  23:22 (18)  23:52  
19.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  14:18:00   18:30 (17)  23:37 (20)  24:04  
20.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  15:06:00   19:14 (21)  23:35 (19)  24:09  
21.   Pyry Seppälä Rajamäen Rykmentti  FIN  14:58:00   19:25 (22)  23:50 (21)  24:17  
22.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:02:00   19:35 (23)  24:08 (22)  24:42  
23.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:52:00   19:59 (26)  24:24 (23)  24:53  
24.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:20:00   18:51 (19)  24:31 (24)  25:10  
25.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  14:34:00   19:51 (25)  25:01 (25)  25:29  
26.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  14:42:00   19:46 (24)  25:06 (26)  25:38  
27.   Lars Vicari Navi  FIN  14:00:00   20:14 (29)  25:26 (28)  25:55  
28.   Otso Westerlund Koovee  FIN  14:02:00   20:14 (29)  25:33 (29)  25:59  
29.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  14:28:00   20:02 (28)  25:25 (27)  26:00  
30.   Ville Rehn Lynx  FIN  14:48:00   20:00 (27)  25:37 (30)  26:06  
31.   Iiro Seppä Turun Suunnistajat  FIN  14:12:00   21:17 (32)  26:22 (31)  26:53  
32.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  14:50:00   21:37 (34)  26:25 (32)  26:55  
33.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  14:08:00   21:05 (31)  26:39 (33)  27:10  
34.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:04:00   22:48 (35)  29:09 (34)  29:45  
35.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:16:00   23:15 (36)  29:41 (35)  30:13  
36.   Teemu Kaksonen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:38:00   21:30 (33)  29:49 (36)  30:30  
37.   Antti Lammi Koovee  FIN  14:26:00   25:24 (38)  30:53 (37)  31:23  
38.   Juho Mäki Rasti 88  FIN  14:06:00   25:23 (37)  31:08 (38)  31:40  
39.   Valtteri Torsti Espoon Akilles  FIN  14:10:00   26:48 (39)  32:53 (39)  33:22  
40.   Miska Saarnijoki Tampereen Pyrintö  FIN  14:24:00   27:25 (40)  33:01 (40)  33:38  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English