Starttid | 2,0 km |
2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Topias Arola | Paimion Rasti | FIN | 10:22:00 | 13:33 (1) | |||
Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:27:00 | 14:41 (2) | |||
Juuso Viskari | Hiidenkiertäjät | FIN | 10:19:00 | 15:10 (3) | |||
Eljas Talja | OK77 | FIN | 10:15:00 | 15:29 (4) | |||
Arttu Lindqvist | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:25:00 | 15:55 (5) | |||
Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:20:00 | 15:56 (6) | |||
Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 10:16:00 | 16:13 (7) | |||
Henrik Asklöf | Lynx | FIN | 10:24:00 | 16:13 (7) | |||
Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 10:14:00 | 16:14 (9) | |||
Mikkel Lindberg | Turun Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | 16:19 (10) | |||
Niklas Heikkilä | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:29:00 | 16:27 (11) | |||
Ossi Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:18:00 | 16:28 (12) | |||
Lassi Vaismaa | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:03:00 | 17:06 (13) | |||
Benjamin Lamberg | SK Uusi | FIN | 10:04:00 | 17:44 (14) | |||
Teemu Anttila | Suomusjärven Sisu | FIN | 10:06:00 | 17:45 (15) | |||
Kimmo Kontio | Kangasala SK | FIN | 10:28:00 | 17:57 (16) | |||
Niko Vaenerberg | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 10:09:00 | 18:18 (17) | |||
Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 9:57:00 | 18:24 (18) | |||
Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 10:08:00 | 18:27 (19) | |||
Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 10:01:00 | 18:28 (20) | |||
Jarkko Rantoja | Rastiketut | FIN | 10:13:00 | 18:58 (21) | |||
Akseli Jussinmäki | Halsuan Toivo | FIN | 10:26:00 | 19:30 (22) | |||
Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:21:00 | 19:32 (23) | |||
Jonny Donner | OK77 | FIN | 9:58:00 | 19:54 (24) | |||
Joonas Väliharju | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:53:00 | 20:01 (25) | |||
Olli Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:54:00 | 20:38 (26) | |||
Tiitus Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:02:00 | 20:48 (27) | |||
Sami Raitola | Lynx | FIN | 10:12:00 | 20:56 (28) | |||
Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | FIN | 10:07:00 | 21:17 (29) | |||
Aleksi Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 9:45:00 | 22:13 (30) | |||
Eeka Husu | SK Vuoksi | FIN | 9:41:00 | 22:33 (31) | |||
Lassi Kuva | Rastivarsat | FIN | 10:23:00 | 22:36 (32) | |||
Sebastian Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 10:00:00 | 22:59 (33) | |||
Jonatan Svahn | Kymin Suunnistajat | FIN | 9:42:00 | 23:06 (34) | |||
Aaro Virtanen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:11:00 | 23:30 (35) | |||
Aaro Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:47:00 | 23:42 (36) | |||
Mitri Lerssi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 9:39:00 | 24:20 (37) | |||
Toivo Hursti | Espoon Suunta | FIN | 9:43:00 | 26:42 (38) | |||
Paavo Heinonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:17:00 | 27:18 (39) | |||
Henri Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:38:00 | 27:24 (40) | |||
Topias Helminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:05:00 | 28:00 (41) | |||
Emil Kronqvist | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:48:00 | 28:14 (42) | |||
Jere Elomaa | Vaasan Suunnistajat | FIN | 9:46:00 | 29:07 (43) | |||
Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 9:55:00 | 30:01 (44) | |||
Elias Sopo | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:49:00 | 30:26 (45) | |||
Lukas Enlund | IF Femman | FIN | 9:50:00 | 30:32 (46) | |||
Timi Niemensivu | Rasti-Lukko | FIN | 9:40:00 | 45:00 (47) | |||
Tomi Nykänen | Lammin Säkiä | FIN | 9:59:00 | 47:30 (48) | |||
Kristian Ketola | Koovee | FIN | 9:44:00 | 50:44 (49) |