SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D20K1

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,4 km
Mål
2,6 km
 
1.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  10:28:00   20:27 (1)  21:02  
2.   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  10:26:00   21:58 (2)  22:39  
3.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  10:27:00   22:14 (3)  22:50  
4.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:23:00   22:26 (4)  22:58  
5.   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN  10:21:00   22:56 (6)  23:33  
6.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:29:00   22:53 (5)  23:35  
7.   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  10:18:00   24:11 (7)  24:47  
8.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  10:19:00   25:08 (8)  25:44  
9.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:12:00   25:20 (9)  25:57  
10.   Venla Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:25:00      26:42  
11.   Alexandra Strandvall IK Kronan  FIN  10:09:00   26:27 (10)  27:10  
12.   Vilma Juvakka SK Vuoksi  FIN  10:06:00   26:33 (11)  27:12  
13.   Ruut Kanko Koovee  FIN  10:20:00   29:14 (12)  29:54  
14.   Salla Pajula Lapuan Virkiä  FIN  10:08:00   31:14 (13)  31:53  
15.   Tuulia Kivistö OK Trian  FIN  10:15:00   31:45 (14)  32:21  
16.   Jutta Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  10:16:00   32:12 (15)  32:51  
17.   Nelli Rehn Lynx  FIN  10:13:00   33:25 (16)  34:04  
18.   Tanja Mäntylä Rastiketut  FIN  10:05:00   33:48 (17)  34:26  
19.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:11:00   34:20 (18)  35:04  
20.   Salla Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  10:04:00   35:03 (19)  35:38  
21.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:24:00   35:24 (20)  36:02  
22.   Noora Kurri Kuopion Suunnistajat  FIN  10:03:00   35:26 (21)  36:08  
23.   Jenna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  10:02:00   36:47 (22)  37:25  
24.   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:07:00   37:12 (23)  38:02  
25.   Eeva Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  9:58:00   37:40 (24)  38:23  
26.   Milla Kantanen Viitasaaren Suunta  FIN  9:59:00   46:07 (25)  46:50  
   Helena Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:00:00      disk  
   Kristiina Välimaa Vaasan Suunnistajat  FIN  10:01:00      ej startad  
   Niina Reponen Paimion Rasti  FIN  10:10:00      disk  
   Caroline Sandelin Närpes OK  FIN  10:14:00      ej startad  
   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:17:00      bröt  
   Annabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:22:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English