SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D15B

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,0 km
Mål
2,3 km
 
1.   Sara Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  13:59:00   23:36 (1)  24:04  
2.   Salla Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:21:00   23:37 (2)  24:11  
3.   Anni Nykänen Navi  FIN  13:21:00   23:43 (3)  24:19  
4.   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  13:25:00   24:02 (4)  24:34  
5.   Salla Rönkkö Kalevan Rasti  FIN  13:25:00      24:37  
6.   Ella Siironen Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:24:00   24:28 (6)  25:02  
7.   Tanja Harjula Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:24:00   24:25 (5)  25:03  
8.   Aino-Maria Linna Oulaisten Huima  FIN  13:20:00   24:38 (7)  25:08  
9.   Sanni Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:42:00   24:55 (8)  25:27  
10.   Marika Aho Kangasniemen Kalske  FIN  13:35:00   25:00 (9)  25:31  
11.   Roosa Laine Espoon Suunta  FIN  13:26:00   25:23 (10)  25:53  
12.   Maria Koskensalo Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:32:00   25:34 (12)  26:04  
13.   Hanna Hakuli SK Uusi  FIN  13:26:00   25:24 (11)  26:07  
14.   Jenna Hietala Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:19:00   25:40 (13)  26:17  
15.   Inkalilja Pirinen SK Uusi  FIN  13:36:00   25:48 (14)  26:20  
16.   Mette Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  13:29:00   26:24 (15)  26:56  
17.   Neea Kormu Vehkalahden Veikot  FIN  13:12:00   26:25 (16)  26:57  
18.   Venla Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:16:00   26:56 (17)  27:28  
19.   Aino Palmen Espoon Suunta  FIN  13:45:00   27:04 (18)  27:37  
20.   Chira Gullqvist OK Trian  FIN  13:11:00   27:23 (19)  27:56  
21.   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura  FIN  13:11:00   27:28 (20)  27:58  
22.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:14:00   27:40 (21)  28:18  
22.   Ida Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:15:00   27:45 (22)  28:18  
24.   Heini Niva Laitasaaren Veto  FIN  13:18:00   27:50 (23)  28:29  
25.   Veera Kuusisto Angelniemen Ankkuri  FIN  13:15:00   27:57 (24)  28:30  
26.   Tuuli Mäkinen Lauttakylän Luja  FIN  13:23:00   28:18 (26)  28:52  
26.   Riikka Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:38:00   28:14 (25)  28:52  
28.   Tuuli Tiitola Kangasala SK  FIN  13:23:00   28:24 (27)  28:55  
29.   Emilia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:10:00   28:25 (28)  29:02  
30.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  13:20:00   28:45 (29)  29:17  
31.   Jannica Lindahl OK Trian  FIN  13:33:00   29:06 (30)  29:41  
32.   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:49:00   29:15 (31)  29:50  
33.   Jenna Viianen Laihian Luja  FIN  13:30:00   29:26 (32)  30:02  
34.   Renja Roos Angelniemen Ankkuri  FIN  13:31:00   30:01 (33)  30:41  
35.   Wilma Arrakoski OK77  FIN  13:08:00   30:25 (34)  30:59  
36.   Ennimaria Järventausta Kyrös-Rasti  FIN  13:18:00   30:30 (35)  31:00  
37.   Sanni Haikonen Ulvilan Ura  FIN  13:36:00   30:55 (36)  31:28  
38.   Viivi Voutilainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:17:00   31:30 (37)  32:01  
39.   Raita Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:46:00   31:33 (38)  32:14  
40.   Venla Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  13:17:00   31:47 (39)  32:19  
41.   Heidi Rautamaa Vehkalahden Veikot  FIN  13:09:00   32:01 (40)  32:32  
42.   Julia Hirvonen Kyrös-Rasti  FIN  13:09:00   32:04 (41)  32:36  
43.   Netta Toivanen Kyrös-Rasti  FIN  13:22:00   32:28 (42)  33:04  
44.   Jatta Ollikainen Navi  FIN  13:08:00   33:00 (43)  33:32  
45.   Ella Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:29:00   33:04 (44)  33:36  
46.   Matilda Torrkulla IF Femman  FIN  13:16:00   33:40 (45)  34:11  
47.   Maija Mäenpää Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:34:00   34:09 (46)  34:55  
48.   Minerva Kamila Suunta Jurva  FIN  13:14:00   35:54 (47)  36:24  
49.   Greta Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:27:00   37:10 (48)  37:44  
50.   Veera Ahonkivi Ulvilan Ura  FIN  13:13:00   40:49 (49)  41:23  
51.   Linda Sainio Kangasala SK  FIN  13:12:00   43:09 (50)  43:50  
52.   Suvi Päkkilä Haukiputaan Heitto  FIN  13:07:00   45:32 (51)  46:06  
53.   Milja Asp Kyrös-Rasti  FIN  13:06:00   48:13 (52)  48:44  
54.   Milla Kärkkäinen SK Uusi  FIN  13:07:00   48:14 (53)  48:54  
55.   Neea Pohjamo SK Vuoksi  FIN  13:28:00   49:34 (54)  50:09  
56.   Pinja Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:30:00   54:03 (55)  54:39  
57.   Aleksiina Asell Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:05:00   57:46 (56)  58:25  
   Janette Loisko Ulvilan Ura  FIN  13:05:00      ej startad  
   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  13:06:00      disk  
   Hanna Malinen SK Uusi  FIN  13:10:00      ej startad  
   Aino Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  13:13:00      bröt  
   Fia Snickars Solf IK  FIN  13:19:00      disk  
   Laura Nylund Rastikarhut  FIN  13:22:00      ej startad  
   Nea Koivunen Rastikarhut  FIN  13:27:00      ej startad  
   Julia Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  13:35:00      bröt  
   Ida Melender Rasti-Jussit  FIN  13:43:00      ej startad  
   Ida Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  13:44:00      disk  
   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  13:47:00      ej startad  
   Melina Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  13:48:00      ej startad  
   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  13:53:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English