Starttid | 1,5 km |
3,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Henna Skog | Koovee | FIN | 15:19:00 | 11:46 (1) | |||
Aino Väyrynen | Kymin Suunnistajat | FIN | 15:09:00 | 13:15 (2) | |||
Pihla Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:17:00 | 13:37 (3) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:51:00 | 13:50 (4) | |||
Anna Kotkajuuri | Kangasala SK | FIN | 14:53:00 | 13:57 (5) | |||
Elisa Mäkinen | MS Parma | FIN | 14:35:00 | 14:06 (6) | |||
Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 15:03:00 | 14:08 (7) | |||
Sirkku Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 15:07:00 | 14:13 (8) | |||
Essi Rautasalo | Kalevan Rasti | FIN | 14:45:00 | 14:49 (9) | |||
Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 14:37:00 | 14:54 (10) | |||
Henna Saarinen | Koovee | FIN | 15:05:00 | 14:59 (11) | |||
Maaret Turunen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:47:00 | 15:03 (12) | |||
Lilja Österman | Turun Suunnistajat | FIN | 14:21:00 | 15:15 (13) | |||
Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 15:15:00 | 15:18 (14) | |||
Roosa Hämäläinen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 14:57:00 | 15:35 (15) | |||
Niina Hulkkonen | SK Uusi | FIN | 15:13:00 | 15:35 (15) | |||
Emilia Sågfors | OK Botnia | FIN | 14:49:00 | 15:58 (17) | |||
Venla Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:33:00 | 16:10 (18) | |||
Jannina Gustafsson | SK Uusi | FIN | 15:01:00 | 16:15 (19) | |||
Caroline Sandelin | Närpes OK | FIN | 14:41:00 | 16:53 (20) | |||
Sara Karvonen | Lynx | FIN | 14:55:00 | 17:02 (21) | |||
Suvi Oikarinen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:09:00 | 17:05 (22) | |||
Mirka Suutari | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 14:25:00 | 17:12 (23) | |||
Ella Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 14:31:00 | 17:13 (24) | |||
Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:23:00 | 17:14 (25) | |||
Emilia Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 14:29:00 | 17:15 (26) | |||
Tiia Ylikangas | Rasti-Kurikka | FIN | 14:15:00 | 17:53 (27) | |||
Agneta Boxström | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 14:07:00 | 17:55 (28) | |||
Milla Lohikainen | Rastivarsat | FIN | 14:27:00 | 18:16 (29) | |||
Silja Kauppinen | Kalevan Rasti | FIN | 14:43:00 | 18:20 (30) | |||
Marjo Bergman | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:39:00 | 18:26 (31) | |||
Hanna Varjus | SK Vuoksi | FIN | 14:03:00 | 19:07 (32) | |||
Petra Huttunen | Koovee | FIN | 14:05:00 | 19:46 (33) | |||
Essi Hakala | MS Parma | FIN | 14:59:00 | 21:29 (34) | |||
Mira Räisänen | Saloisten Reipas | FIN | 14:11:00 | 21:30 (35) | |||
Pinja Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 14:13:00 | 21:54 (36) | |||
Emma Laakkio | Angelniemen Ankkuri | FIN | 14:01:00 | 22:33 (37) | |||
Tanja Moser | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:17:00 | 23:30 (38) | |||
Marjukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 14:19:00 | 36:38 (39) |