FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H18E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
7,3 km
 
1.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:14:00   45:25  
2.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  10:48:00   46:58  
3.   Aleksandr Pavlenko Russia  RUS  10:30:00   47:09  
4.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  12:04:00   47:42  
5.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:24:00   48:00  
6.   Mikko Lindberg Angelniemen Ankkuri  FIN  12:32:00   48:01  
7.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:44:00   48:02  
8.   Jonas Jern IF Femman  FIN  10:54:00   48:12  
9.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  12:16:00   48:43  
10.   Jonathan Ray OK77  FIN  12:46:00   50:03  
11.   Samuli Schroderus SK Pohjantähti  FIN  10:36:00   50:09  
12.   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  11:20:00   50:23  
13.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  12:14:00   50:37  
14.   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:42:00   51:12  
15.   Mikael Niemi Rasti-Lukko  FIN  12:56:00   51:17  
16.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:16:00   51:53  
17.   Olli Liikkanen Rastivarsat  FIN  12:44:00   52:11  
17.   Antti Saikko Lappeen Riento  FIN  13:04:00   52:11  
19.   Anssi Koirikivi RasTiimi  FIN  11:22:00   52:20  
20.   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:18:00   54:07  
21.   Elmeri Karjalainen Kuhmon Peurat  FIN  11:34:00   54:25  
22.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:52:00   55:22  
23.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri  FIN  12:30:00   55:33  
24.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  12:22:00   55:39  
25.   Vili Sormunen Rasti E4  FIN  11:24:00   55:41  
26.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  11:56:00   55:42  
27.   Severi Valkamo Koovee  FIN  11:12:00   56:08  
28.   Heikki Vuopio Pellon Ponsi  FIN  10:22:00   56:16  
29.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  12:08:00   56:27  
30.   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  12:50:00   56:49  
31.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:50:00   58:03  
32.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:20:00   58:14  
33.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:58:00   58:16  
34.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:44:00   58:17  
35.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  10:56:00   58:22  
36.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  11:48:00   58:52  
37.   Santeri Schroderus SK Pohjantähti  FIN  10:18:00   59:01  
38.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:32:00   59:15  
39.   Justus Laitinen Koovee  FIN  12:40:00   59:48  
40.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:24:00   1:00:41  
41.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  10:52:00   1:00:51  
42.   Ivan Zolkin Russia  RUS  12:12:00   1:01:12  
43.   Caj Snickars Solf IK  FIN  11:32:00   1:01:40  
44.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:28:00   1:01:41  
45.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  10:26:00   1:01:51  
46.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:01:57  
47.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:02:00   1:02:10  
48.   Henri Pasanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:00:00   1:02:24  
49.   Janne Ovaska Luumäen Rasti  FIN  11:36:00   1:02:40  
50.   Jere Pernu SK Pohjantähti  FIN  12:26:00   1:02:47  
51.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  13:02:00   1:02:59  
52.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:10:00   1:04:01  
53.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  10:58:00   1:04:47  
54.   Tommi Rantala Suunta Jyväskylä  FIN  12:06:00   1:05:19  
55.   Rasmus Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:20:00   1:06:05  
56.   Jesper Lindahl IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:10:00   1:08:09  
57.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  11:06:00   1:10:08  
58.   Atso Salopelto SK Vuoksi  FIN  10:14:00   1:10:44  
59.   Harri Räisänen Kiimingin Urheilijat  FIN  11:58:00   1:12:18  
60.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  12:36:00   1:12:51  
61.   Otto Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  11:50:00   1:15:10  
62.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  12:34:00   1:16:31  
63.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   1:18:45  
64.   Erno Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  10:28:00   1:20:42  
65.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:12:00   1:22:48  
66.   Hermanni Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  11:10:00   1:23:36  
67.   Juha-Matti Inget Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:04:00   1:23:40  
68.   Antti Ursin Lynx  FIN  12:54:00   1:25:47  
69.   Joona Parjanen MS Parma  FIN  10:34:00   1:33:59  
70.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:28:00   1:48:29  
   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:38:00   ej startad  
   Iiro Kuusela Rastivarsat  FIN  10:40:00   ej startad  
   Arttu Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:00:00   ej startad  
   Tobia Berger Switzerland  SUI  11:02:00   bröt  
   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:08:00   disk  
   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:38:00   ej startad  
   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  11:40:00   disk  
   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:46:00   disk  
   Benjamin Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:54:00   disk  
   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  12:38:00   disk  
   Arne Sågfors OK Botnia  FIN  12:52:00   disk  
   Anton Laukkanen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:00:00   ej startad  
   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:06:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English