FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,3 km
Mål
5,7 km
 
1.   Hanna-Maija Koski Koovee  FIN  9:38:00   43:14 (1)  54:28  
2.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  9:46:00   46:03 (2)  57:45  
3.   Hannele Tonna Hankasalmen Hanka  FIN  10:22:00   47:24 (4)  58:55  
3.   Sanna Palomäki Lapuan Virkiä  FIN  11:00:00   47:18 (3)  58:55  
5.   Eveliina Muukkonen Kangasala SK  FIN  9:16:00   47:48 (5)  1:00:04  
6.   Maria Salmi Lappeen Riento  FIN  11:16:00   50:33 (8)  1:03:38  
7.   Laura Tiits Tampereen Pyrintö  FIN  9:18:00   50:32 (7)  1:03:57  
8.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:16:00   50:12 (6)  1:05:01  
9.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  11:14:00   52:17 (10)  1:06:03  
10.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  10:06:00   51:33 (9)  1:06:38  
11.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  9:36:00   54:11 (12)  1:07:45  
12.   Milla Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  10:58:00   54:00 (11)  1:08:10  
13.   Reija Haikama Hämeenlinnan Tarmo  FIN  10:50:00   54:27 (13)  1:08:51  
14.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:28:00   57:01 (15)  1:10:58  
15.   Hanna Kangasaho Lynx  FIN  10:38:00   56:38 (14)  1:12:30  
16.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:10:00   57:02 (16)  1:12:42  
17.   Emmi Kaalimaa Keski-Karjalan Rasti  FIN  9:56:00   59:13 (18)  1:13:03  
18.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  10:26:00   59:03 (17)  1:13:04  
19.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  9:20:00   59:51 (20)  1:14:28  
20.   Natalia Paladieva Lahden Taimi  RUS  10:24:00   1:01:37 (23)  1:15:02  
21.   Laura Ryynänen Pihkaniskat  FIN  9:54:00   1:00:07 (22)  1:15:14  
22.   Sonja Nyberg Helsingin Suunnistajat  FIN  9:24:00   1:02:26 (24)  1:16:37  
23.   Julianna Molnar Helsingin Suunnistajat  FIN  9:48:00   59:49 (19)  1:16:38  
24.   Katariina Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  11:10:00   1:00:05 (21)  1:16:42  
25.   Sanna Vähänen Pohjankyrön Rasti  FIN  9:44:00   1:02:55 (25)  1:16:53  
26.   Heidi Suuronen MS Parma  FIN  10:34:00   1:03:39 (27)  1:21:06  
27.   Hanna Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  10:32:00   1:05:01 (28)  1:21:11  
28.   Noora Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  9:30:00   1:05:33 (29)  1:22:09  
29.   Kirsi Karvonen Someron Esa  FIN  10:36:00   1:03:32 (26)  1:22:32  
30.   Jenny Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  10:46:00   1:06:20 (30)  1:23:35  
31.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00   1:06:49 (31)  1:24:01  
32.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  10:52:00   1:11:30 (34)  1:25:23  
33.   Anna Kopra Someron Esa  FIN  10:12:00   1:09:14 (32)  1:27:02  
34.   Eveliina Kosola SK Pohjantähti  FIN  9:34:00   1:11:30 (34)  1:27:06  
35.   Minna Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  9:50:00   1:11:24 (33)  1:28:37  
36.   Anni Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:14:00   1:13:43 (36)  1:30:33  
37.   Sirja Paju Karkki-Rasti  FIN  9:22:00   1:16:37 (37)  1:36:25  
38.   Suvi Niemi Espoon Suunta  FIN  9:28:00   1:19:27 (39)  1:36:39  
39.   Elisa Takaluoma Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:32:00   1:20:58 (42)  1:39:32  
40.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:44:00   1:16:53 (38)  1:39:45  
41.   Ekaterina Diakonova Russia  RUS  9:58:00   1:20:29 (41)  1:40:08  
42.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:08:00   1:20:27 (40)  1:40:29  
43.   Päivi Viitajoki Lahden Taimi  FIN  9:42:00   1:24:23 (43)  1:45:00  
44.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  10:02:00   1:26:11 (44)  1:45:06  
45.   Hanna Poikolainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00   1:46:58 (45)  2:08:39  
   Elli-Inkeri Sorsa Kyrös-Rasti  FIN  9:12:00      ej startad  
   Ilona Talonpoika Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  9:40:00      bröt  
   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  9:52:00      ej startad  
   Sarianna Hänti Lynx  FIN  10:00:00      ej startad  
   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  10:04:00      ej startad  
   Heini Saarimäki Espoon Akilles  FIN  10:18:00      ej startad  
   Anniina Kössi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:30:00      ej startad  
   Hanna Kosonen Olavin Rasti  FIN  10:40:00      ej startad  
   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  10:42:00      bröt  
   Hanna Väätäinen Iisalmen Visa  FIN  10:48:00      ej startad  
   Milla Saarimäki Paimion Rasti  FIN  10:54:00      ej startad  
   Anniina Breilin Asikkalan Raikas  FIN  10:56:00      ej startad  
   Teea Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:08:00      bröt  
   Jenni Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  11:12:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English