FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,1 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN  11:37:00   5:16  
2.   Amanda Hansen Ok Botnia  FIN  11:43:00   5:28  
3.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:44:00   6:00  
4.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:57:00   6:02  
5.   Tiina Niemi Pohjankyrön Rasti  FIN  11:23:00   6:05  
6.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  10:51:00   6:06  
6.   Elena Brusova Russia  RUS  11:04:00   6:06  
8.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:03:00   6:13  
9.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  10:41:00   6:23  
10.   Netta Leppänen Kalvolan Keihäs  FIN  11:12:00   6:26  
11.   Essi Valtonen MS Parma  FIN  11:28:00   6:27  
12.   Lumimaaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:34:00   6:28  
13.   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat  FIN  10:36:00   6:29  
14.   Riikka Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  10:25:00   6:31  
14.   Inka Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  10:53:00   6:31  
16.   Maria Hoskari Rastiketut  FIN  10:52:00   6:33  
16.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   6:33  
16.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00   6:33  
19.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:16:00   6:37  
20.   Sara Leppäsalmi Keuruun Kisailijat  FIN  10:17:00   6:42  
21.   Veera Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:35:00   6:43  
22.   Sonja Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  10:37:00   6:45  
22.   Sini Saarinen Rasti 88  FIN  10:48:00   6:45  
24.   Liisa Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:49:00   6:52  
25.   Elsa Ankelo Vakka-Rasti  FIN  10:12:00   6:54  
26.   Hanne Jäkälä SK Vuoksi  FIN  11:30:00   6:58  
27.   Ilona Ruohola MS Parma  FIN  10:18:00   7:00  
28.   Jill Laurén Pargas IF  FIN  10:11:00   7:04  
29.   Emma-Leena Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:25:00   7:05  
30.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:13:00   7:09  
30.   Eveliina Viianen Laihian Luja  FIN  10:23:00   7:09  
32.   Venla-Linnea Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:11:00   7:11  
33.   Aino Asklöf Lynx  FIN  11:02:00   7:12  
34.   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  10:20:00   7:15  
34.   Venla Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:27:00   7:15  
36.   Riina Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:44:00   7:18  
37.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  10:29:00   7:21  
38.   Elina Laurila Saloisten Reipas  FIN  10:40:00   7:22  
39.   Aino Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  10:50:00   7:25  
39.   Saara Tuomisto MS Parma  FIN  11:07:00   7:25  
41.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:34:00   7:29  
42.   Anna Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  10:59:00   7:32  
43.   Ksenija Suraikina Russia  RUS  11:31:00   7:33  
44.   Heidi Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:18:00   7:34  
45.   Emma Sankelo SK Pohjantähti  FIN  11:41:00   7:35  
46.   Matilda Juutilainen SK Vuoksi  FIN  10:24:00   7:42  
47.   Emmi Pohjalainen Loimaan Jankko  FIN  11:26:00   7:50  
48.   Pauliina Tilli Lynx  FIN  10:58:00   7:53  
49.   Cecilia Björklund IK Falken  FIN  10:47:00   7:55  
50.   Elli Kuoppala Tarpian Suunta  FIN  10:22:00   8:02  
50.   Mikaela Grey Australia  AUS  11:20:00   8:02  
52.   Sanni Kuusisto Laihian Luja  FIN  10:39:00   8:07  
53.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:08:00   8:10  
54.   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:14:00   8:14  
55.   Aino Ojala Ulvilan Ura  FIN  11:33:00   8:23  
56.   Siiri Rasimus Suunta Jyväskylä  FIN  10:38:00   8:27  
57.   Pinja Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:15:00   8:29  
58.   Suvi-Tuuli Salminen Yläneen Kiri  FIN  11:40:00   8:34  
59.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   8:40  
60.   Stanislava Starostina Russia  RUS  10:42:00   8:43  
61.   Heidi Alitalo Oulunsalon Vasama  FIN  11:01:00   8:56  
62.   Ronja Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  11:06:00   9:08  
62.   Veera Kiero Lappeen Riento  FIN  11:35:00   9:08  
64.   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:16:00   9:17  
65.   Viona Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:22:00   9:23  
66.   Ekaterina Ekatova Russia  RUS  11:21:00   9:34  
67.   Tara Lammi Kauhavan Wisa  FIN  11:45:00   9:37  
68.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka  FIN  11:09:00   9:38  
69.   Anna Kestilä Suunta Jyväskylä  FIN  10:56:00   9:41  
70.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  10:27:00   9:43  
71.   Juuli Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  10:32:00   9:56  
72.   Aino Simola Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:14:00   10:05  
73.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:21:00   10:06  
74.   Vanni Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  11:29:00   10:20  
75.   Anni Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:31:00   11:00  
75.   Venla Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  10:45:00   11:00  
77.   Rosa Myrskog IK Kronan  FIN  10:55:00   11:05  
78.   Aino Mutka SK Pohjantähti  FIN  10:33:00   11:06  
79.   Marikki Juntunen Kalevan Rasti  FIN  11:05:00   11:38  
80.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:54:00   12:09  
81.   Anna Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:32:00   12:13  
82.   Kristiina Kasila Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:28:00   12:14  
83.   Emmi Kiljunen Rastivarsat  FIN  11:24:00   12:23  
84.   Sara Laurén Pargas IF  FIN  11:39:00   16:34  
85.   Minea Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:17:00   17:37  
86.   Sandra Björklund IK Falken  FIN  11:36:00   19:30  
87.   Julianna Heikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:26:00   22:14  
88.   Essi Holma Oulun Reipas  FIN  11:42:00   23:11  
   Lotta Kuusniemi Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:19:00   disk  
   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  11:13:00   disk  
   Anni Aho Turun Suunnistajat  FIN  11:15:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English