SM-keskimatka R2, Iisu

H70

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  15:43:00   20:37  
2.   Markku Salo Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:10:00   21:40  
3.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  15:58:00   22:08  
4.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  15:55:00   22:47  
5.   Pentti Tiira Lynx  FIN  14:01:00   23:12  
6.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  15:25:00   23:14  
7.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  14:52:00   23:26  
8.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  15:16:00   23:36  
9.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  15:40:00   23:39  
10.   Reijo Wastimo Pihkaniskat  FIN  15:07:00   24:10  
11.   Reino Österberg Leppävaaran Sisu  FIN  15:13:00   24:24  
12.   Olavi Erkkilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:52:00   24:53  
13.   Paavo Toskala Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:43:00   25:04  
14.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  16:01:00   25:13  
15.   Kauko Tiili Kontiolahden Urheilijat  FIN  15:04:00   25:20  
16.   Mauno Nieminen Viitasaaren Suunta  FIN  14:58:00   25:54  
17.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  15:37:00   26:07  
18.   Matti Keskinen Tikkakosken Suunnistajat  FIN  14:31:00   26:31  
19.   Unto Kanerva Rasti-Jyry  FIN  14:28:00   27:23  
20.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  15:46:00   27:44  
21.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  16:04:00   27:50  
22.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti  FIN  14:34:00   28:20  
23.   Kosti Salmela Pihtiputaan Tuisku  FIN  14:10:00   28:23  
24.   Mauno Mikkilä Nivalan Urheilijat  FIN  14:16:00   28:54  
25.   Reino Nikula Oulun Tarmo  FIN  14:55:00   28:59  
26.   Jorma Veijovaara SK Pohjantähti  FIN  14:07:00   29:16  
27.   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:49:00   29:52  
28.   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  14:37:00   30:00  
29.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  15:19:00   30:09  
30.   Vesa Jokela Nivalan Urheilijat  FIN  14:40:00   31:07  
31.   Matti Haaramo Espoon Suunta  FIN  15:22:00   31:11  
32.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:31:00   31:14  
33.   Asko Harvala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:10:00   31:49  
34.   Pentti Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:19:00   32:45  
35.   Timo Grönroos MS Parma  FIN  14:46:00   33:53  
36.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  15:28:00   34:10  
37.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:04:00   35:02  
38.   Olli Juntunen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:55:00   35:21  
39.   Teuvo Valtonen Hiisirasti  FIN  14:13:00   35:34  
40.   Jukka Luukko Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:22:00   35:46  
41.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:49:00   35:48  
42.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  15:01:00   36:20  
43.   Arvo Paavilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  13:46:00   37:05  
44.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  14:25:00   37:09  
45.   Reijo Oja Nivalan Urheilijat  FIN  13:43:00   40:18  
46.   Reino Ruotsalainen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:52:00   42:09  
47.   Martti Varis Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:58:00   43:57  
48.   Väinö Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:49:00   1:02:31  
   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  15:34:00   disk  
   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  16:07:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English