SM-keskimatka R2, Iisu

H60K1

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:11:00   16:36  
2.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  10:07:00   16:52  
3.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  10:05:00   16:59  
4.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  10:14:00   17:17  
5.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  10:02:00   17:42  
6.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  10:08:00   17:43  
7.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  10:12:00   17:53  
8.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  10:06:00   17:54  
9.   Esko Salminen Suomusjärven Sisu  FIN  10:01:00   17:56  
10.   Ove Forsström OK Raseborg  FIN  10:03:00   18:10  
11.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:09:00   18:31  
12.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:00:00   18:43  
13.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  9:57:00   19:09  
14.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  10:04:00   19:17  
15.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  9:58:00   19:24  
16.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  9:56:00   19:27  
17.   Eero Ruokamo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  9:49:00   19:37  
18.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  10:10:00   19:58  
19.   Kari Pienimäki Rasti-Jussit  FIN  9:54:00   19:59  
20.   Eelis Nygård Vetelin Urheilijat  FIN  9:48:00   20:10  
21.   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  9:52:00   20:36  
22.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  9:46:00   20:43  
23.   Timo Koutaniemi Länsi-Rajan Rasti  FIN  9:38:00   21:01  
24.   Raimo Antikainen Vetelin Urheilijat  FIN  9:35:00   22:50  
25.   Veikko Repo Kajaanin Kuohu  FIN  9:40:00   23:20  
26.   Hannu Pöyhönen Vetelin Urheilijat  FIN  9:34:00   23:27  
27.   Eero Okkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  9:39:00   24:06  
28.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka  FIN  9:45:00   24:20  
29.   Tapani Huhta Kangasala SK  FIN  9:51:00   24:32  
30.   Urho Sivonen Saloisten Reipas  FIN  9:33:00   24:59  
31.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  9:50:00   25:12  
32.   Lauri Röytiö Paimion Rasti  FIN  9:53:00   25:44  
33.   Veli-Matti Tiitinen Suonenjoen Vasama  FIN  9:47:00   27:07  
34.   Håkan Björklund IK Falken  FIN  9:59:00   28:02  
35.   Kauko Salonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  9:44:00   28:31  
36.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  9:55:00   31:09  
37.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  9:32:00   31:45  
38.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  9:41:00   32:06  
39.   Lauri Malm Ykspihlajan Reima  FIN  9:42:00   32:52  
40.   Hannu Nieminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:36:00   36:22  
41.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  9:37:00   39:25  
   Tuomo Miettunen Suunta 2000  FIN  9:30:00   ej startad  
   Raimo Hirsimäki Järvenpään Palo  FIN  9:31:00   ej startad  
   Matti Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  9:43:00   ej startad  
   Tapio Peippo SK Vuoksi  FIN  10:13:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English