SM-keskimatka R2, Iisu

H60

Smart Follow

        Starttid Mål
2,7 km
 
1.   Markku Pietikäinen Joutsenon Kullervo  FIN  15:24:00   19:07  
2.   Timo Hyytiäinen Juvan Urheilijat  FIN  15:48:00   19:32  
3.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  15:54:00   20:00  
4.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  14:45:00   20:05  
5.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:30:00   20:22  
6.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  15:42:00   20:26  
7.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  15:21:00   20:29  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  15:36:00   20:43  
9.   Jorma Karvonen SOC Asikkala  FIN  15:18:00   20:55  
10.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  14:33:00   21:04  
11.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  15:39:00   21:21  
12.   Jouko Anttila Rasti-Kurikka  FIN  14:12:00   22:02  
13.   Ove Forsström OK Raseborg  FIN  15:03:00   22:12  
14.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  15:51:00   22:20  
15.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  14:57:00   22:23  
16.   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  15:06:00   22:26  
17.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  14:39:00   22:53  
18.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:42:00   22:54  
19.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  13:51:00   23:13  
20.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  15:45:00   23:22  
21.   Pekka Palttala Turengin Sarastus  FIN  15:00:00   23:23  
22.   Esko Salminen Suomusjärven Sisu  FIN  15:09:00   23:36  
22.   Jouko Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  15:33:00   23:36  
24.   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  14:36:00   23:47  
25.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula  FIN  14:18:00   23:54  
26.   Paavo Vesterinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:36:00   23:55  
27.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  15:15:00   24:00  
28.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  15:27:00   24:20  
29.   Henning Nynäs IF Brahe  FIN  13:30:00   24:32  
30.   Eelis Nygård Vetelin Urheilijat  FIN  14:03:00   24:57  
31.   Pauli Rautanen Järvenpään Palo  FIN  15:12:00   25:10  
32.   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  13:57:00   25:28  
33.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:54:00   25:29  
34.   Timo Juujärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:48:00   25:47  
35.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:57:00   26:15  
36.   Pauli Toropainen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:48:00   26:29  
37.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  14:15:00   26:52  
38.   Bo Österbacka IF Minken  FIN  14:30:00   27:26  
39.   Juhani Matilainen Nilsiän Nujakka  FIN  14:24:00   27:41  
40.   Pekka Liukkala Hauhon Sisu  FIN  14:00:00   27:45  
41.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  14:06:00   28:05  
42.   Veikko Repo Kajaanin Kuohu  FIN  13:33:00   28:45  
43.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  14:27:00   29:05  
44.   Timo Koutaniemi Länsi-Rajan Rasti  FIN  13:45:00   29:09  
45.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula  FIN  13:42:00   30:19  
46.   Raimo Antikainen Vetelin Urheilijat  FIN  13:39:00   30:34  
47.   Eero Ruokamo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  14:21:00   30:54  
48.   Jukka Nyystilä Laihian Luja  FIN  13:54:00   31:20  
   Kari Pienimäki Rasti-Jussit  FIN  14:09:00   disk  
   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:51:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English