Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H9RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Wille Laitamäki Delta    12:19:00   12:01  
2.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    12:22:00   12:07  
3.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    12:03:00   12:12  
4.   Topias Ahola Kangasala SK    12:13:00   12:19  
5.   Rasmus Toivanen Delta    12:06:00   12:39  
6.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    12:15:00   12:53  
7.   Severi Oikkonen OH    12:20:00   13:12  
8.   Alexey Bolotov Orienta-Kyncevo  RUS  12:42:00   13:20  
9.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    12:10:00   13:27  
10.   Kristian Boström Lynx    12:05:00   13:58  
11.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    12:09:00   14:02  
12.   Niklas Ekström MS Parma    12:01:00   14:29  
13.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    12:08:00   14:33  
14.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat    12:14:00   14:37  
14.   Samuli Rousku MS Parma    12:21:00   14:37  
16.   Otso Pajuoja Espoon Suunta    12:44:00   15:07  
17.   Juuso Saaranen Kyrös-Rasti    12:29:00   15:37  
18.   Atte Nymalm Pargas IF    12:45:00   15:52  
19.   Antti Sorsa Pihkaniskat    12:28:00   16:21  
20.   Otso Hursti Espoon Suunta    12:17:00   16:26  
21.   Roni Nevala Teuvan Rivakka    12:38:00   16:51  
22.   Eemeli Ilomäki Hiisirasti    12:04:00   17:47  
23.   Aapo Roininen Helsingin Suunnistajat    12:41:00   18:10  
24.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    12:36:00   18:39  
25.   Lauri Hänninen RastiPiikkiö    12:27:00   18:44  
26.   Olli Forma Karjaan Ura    12:30:00   19:00  
27.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:39:00   19:21  
28.   Jonne Nieminen Akilles OK    12:26:00   19:41  
29.   Lauri Hasa Braunschweiger Mtv  GER  12:34:00   19:55  
30.   Danila Nesterov Moscow  RUS  12:40:00   20:03  
31.   Matias Maronen Lynx    12:31:00   20:39  
32.   Matias Virtanen Tuusulan Voima-Veikot    12:11:00   20:53  
33.   Aapo Lindi Paimion Rasti    12:25:00   22:13  
34.   Aabel Lehtoranta OH    12:00:00   22:19  
35.   Kirill Bakustin Nord West  RUS  12:18:00   22:22  
36.   Eemeli Salmelin Helsingin Suunnistajat    12:07:00   23:13  
37.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles    12:37:00   23:54  
38.   Sakari Vanninen Delta    12:46:00   24:38  
39.   Ossi Syrjälahti Delta    12:33:00   27:24  
   Hannes Lervik Solf IK    12:12:00   ej startad  
   Yura Afonin SKRUM Moscow  RUS  12:32:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English