Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H8RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Arttu Peltola Lynx    12:46:00   13:15  
2.   Topias Kemppi Rajamäen Rykmentti    12:06:00   13:43  
3.   Karim Mbembela Lynx    12:00:00   14:35  
3.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    12:51:00   14:35  
5.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    12:18:00   15:08  
6.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta    12:48:00   15:19  
7.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    12:15:00   15:40  
8.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    12:50:00   15:56  
9.   Simo Klementtinen Suunta Jyväskylä    12:12:00   16:11  
10.   Matias Koponen Lynx    12:34:00   16:23  
11.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti    12:14:00   16:38  
12.   Aleksi Välimaa Rasti 88    12:43:00   16:58  
13.   Miika Koho Rajamäen Rykmentti    12:38:00   17:28  
14.   Oleg Afanasyev SARATOV  RUS  12:45:00   17:53  
15.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    12:01:00   18:22  
16.   Petteri Karinen Espoon Suunta    12:02:00   19:06  
17.   Viktor Asklöf Lynx    12:13:00   19:19  
18.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    12:32:00   19:29  
19.   Miska Riissanen Espoon Akilles    12:49:00   19:36  
20.   Simo Puupponen Espoon Suunta    12:08:00   20:34  
21.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    12:40:00   20:52  
22.   Juho Hursti Espoon Suunta    12:39:00   21:17  
23.   Markus Määttänen Espoon Suunta    12:47:00   22:00  
24.   Petrus Tasa Kaakon Rasti    12:44:00   23:16  
25.   Aleksi Heikkinen Espoon Suunta    12:26:00   23:18  
26.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:09:00   23:31  
27.   Oliver Schüle Koovee    12:37:00   24:10  
28.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    12:22:00   24:23  
29.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    12:24:00   24:32  
30.   Petr Volkov Northern Wind  RUS  12:07:00   25:02  
31.   Kristten Rohtla Koeravere  EST  12:33:00   26:19  
32.   Daniel Berg Solf IK    12:53:00   28:05  
33.   Eemil Peltola Lynx    12:21:00   28:42  
34.   Stepan Kondratjev SKRUM Moscow  RUS  12:11:00   28:53  
35.   Nooa Kenttä OK77    12:52:00   30:43  
36.   Aapo Nurmi Rastiketut    12:30:00   31:48  
37.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit    12:25:00   37:11  
38.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    12:16:00   49:17  
39.   Alexey Bakhaev JUVENTA  RUS  12:31:00   52:46  
40.   Yurij Poljanskij SKRUM Moscow  RUS  12:41:00   53:10  
   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    12:10:00   ej startad  
   Otto Soini Kymin Suunnistajat    12:17:00   ej startad  
   Valtteri Reinivuo Paimion Rasti    12:23:00   ej startad  
   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    12:29:00   ej startad  
   Luka Kisil Onego  RUS  12:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English