Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H8RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Topias Kemppi Rajamäen Rykmentti    10:13:00   13:59  
2.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    10:38:00   15:10  
3.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    10:09:00   15:31  
4.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti    10:36:00   16:00  
5.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    10:18:00   17:14  
6.   Aleksi Välimaa Rasti 88    10:33:00   17:25  
6.   Aapo Maasilta Rastivarsat    10:45:00   17:25  
8.   Matias Koponen Lynx    10:15:00   17:36  
9.   Karim Mbembela Lynx    10:39:00   17:48  
10.   Stepan Kondratjev SKRUM Moscow  RUS  10:17:00   18:04  
11.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    10:35:00   18:14  
12.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    10:16:00   19:11  
13.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta    10:51:00   19:50  
14.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    10:01:00   19:52  
15.   Miska Riissanen Espoon Akilles    10:22:00   20:05  
16.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    10:21:00   20:08  
17.   Miika Koho Rajamäen Rykmentti    10:44:00   20:21  
18.   Simo Klementtinen Suunta Jyväskylä    10:34:00   20:30  
19.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    10:37:00   20:39  
20.   Alexey Bakhaev JUVENTA  RUS  10:43:00   20:41  
21.   Arttu Kulmala Suunta Sepot    10:25:00   20:43  
22.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    10:52:00   21:01  
23.   Oliver Schüle Koovee    10:31:00   21:17  
24.   Oleg Afanasyev SARATOV  RUS  10:06:00   21:28  
25.   Viktor Asklöf Lynx    10:50:00   21:34  
26.   Oskari Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    10:24:00   21:57  
27.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    10:46:00   22:02  
28.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    10:08:00   22:15  
29.   Simo Puupponen Espoon Suunta    10:11:00   22:37  
30.   Aamos Laavainen MS Parma    10:07:00   22:38  
31.   Eemil Peltola Lynx    10:05:00   23:37  
32.   Otto Soini Kymin Suunnistajat    10:00:00   24:54  
33.   Juho Hursti Espoon Suunta    10:40:00   24:55  
34.   Arttu Peltola Lynx    10:30:00   25:52  
35.   Petrus Tasa Kaakon Rasti    10:04:00   26:04  
36.   Aleksi Heikkinen Espoon Suunta    10:49:00   27:22  
37.   Petr Volkov Northern Wind  RUS  10:26:00   28:45  
38.   Aapo Nurmi Rastiketut    10:41:00   29:02  
39.   Markus Määttänen Espoon Suunta    10:32:00   29:14  
40.   Petteri Karinen Espoon Suunta    10:20:00   29:28  
41.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    10:29:00   29:40  
42.   Daniel Berg Solf IK    10:28:00   31:52  
43.   Nooa Kenttä OK77    10:14:00   33:52  
44.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit    10:23:00   34:46  
45.   Kristten Rohtla Koeravere  EST  10:53:00   36:16  
46.   Yurij Poljanskij SKRUM Moscow  RUS  10:48:00   55:09  
   Elias Lehtonen Ulvilan Ura    10:03:00   ej startad  
   Luka Kisil Onego  RUS  10:10:00   ej startad  
   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    10:27:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English