Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H8RR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Topias Kemppi Rajamäen Rykmentti    11:01:00   14:10  
2.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    11:22:00   15:12  
3.   Arttu Peltola Lynx    11:07:00   15:14  
4.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    11:41:00   15:44  
5.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti    11:11:00   15:59  
6.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta    11:19:00   16:05  
7.   Aleksi Välimaa Rasti 88    11:03:00   17:26  
8.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    11:16:00   18:11  
9.   Viktor Asklöf Lynx    11:39:00   18:38  
10.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    11:32:00   19:03  
11.   Simo Klementtinen Suunta Jyväskylä    11:36:00   19:18  
12.   Karim Mbembela Lynx    11:49:00   19:27  
13.   Aapo Maasilta Rastivarsat    11:25:00   19:41  
14.   Matias Koponen Lynx    11:21:00   19:55  
15.   Jussi Rantala OH    11:52:00   19:56  
16.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    11:02:00   20:06  
17.   Aamos Laavainen MS Parma    11:46:00   20:29  
18.   Miika Koho Rajamäen Rykmentti    11:28:00   20:37  
19.   Alexey Bakhaev JUVENTA  RUS  11:17:00   20:38  
20.   Miska Riissanen Espoon Akilles    11:23:00   20:44  
21.   Arttu Kulmala Suunta Sepot    11:47:00   20:53  
22.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    11:27:00   20:57  
23.   Markus Määttänen Espoon Suunta    11:18:00   22:48  
24.   Petrus Tasa Kaakon Rasti    11:37:00   22:56  
25.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    11:38:00   23:14  
26.   Daniel Berg Solf IK    11:08:00   23:27  
27.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    11:13:00   23:28  
28.   Otto Soini Kymin Suunnistajat    11:45:00   23:41  
29.   Petteri Karinen Espoon Suunta    11:06:00   24:23  
30.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    11:34:00   24:24  
31.   Nooa Kenttä OK77    11:33:00   24:25  
32.   Eemil Peltola Lynx    11:30:00   24:36  
33.   Juho Hursti Espoon Suunta    11:24:00   24:42  
34.   Aapo Nurmi Rastiketut    11:05:00   25:52  
35.   Stepan Kondratjev SKRUM Moscow  RUS  11:31:00   27:08  
36.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    11:12:00   29:40  
37.   Kristten Rohtla Koeravere  EST  11:15:00   30:04  
38.   Oliver Schüle Koovee    11:09:00   33:12  
39.   Petr Volkov Northern Wind  RUS  11:14:00   44:30  
40.   Yurij Poljanskij SKRUM Moscow  RUS  11:04:00   45:37  
41.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit    11:40:00   51:44  
   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    11:00:00   ej startad  
   Luka Kisil Onego  RUS  11:20:00   ej startad  
   Oleg Afanasyev SARATOV  RUS  11:29:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English