Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H8RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,3 km
 
1.   Arttu Peltola Lynx    14:26:00   7:36  
2.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti    14:43:00   7:43  
3.   Topias Kemppi Rajamäen Rykmentti    14:41:00   8:14  
4.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    14:22:00   8:59  
5.   Karim Mbembela Lynx    14:18:00   9:16  
6.   Aapo Maasilta Rastivarsat    14:36:00   9:29  
7.   Jussi Rantala OH    14:25:00   9:33  
8.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    14:02:00   9:41  
9.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    14:00:00   9:53  
10.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    14:24:00   9:59  
11.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta    14:21:00   10:01  
12.   Aleksi Välimaa Rasti 88    14:51:00   10:04  
13.   Matias Koponen Lynx    14:38:00   10:42  
14.   Miska Riissanen Espoon Akilles    14:29:00   10:44  
15.   Oliver Schüle Koovee    14:10:00   10:47  
16.   Miika Koho Rajamäen Rykmentti    14:16:00   10:51  
17.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    14:42:00   10:56  
18.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    14:09:00   11:13  
19.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    14:46:00   11:21  
20.   Arttu Kulmala Suunta Sepot    14:34:00   11:24  
21.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    14:08:00   11:40  
22.   Aamos Laavainen MS Parma    14:15:00   11:45  
23.   Markus Määttänen Espoon Suunta    14:20:00   12:14  
24.   Simo Klementtinen Suunta Jyväskylä    14:04:00   12:15  
25.   Petteri Karinen Espoon Suunta    14:27:00   12:40  
26.   Alexey Bakhaev JUVENTA  RUS  14:44:00   13:10  
26.   Eemil Peltola Lynx    14:52:00   13:10  
28.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki    14:28:00   13:11  
29.   Daniel Berg Solf IK    14:13:00   13:22  
30.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    14:48:00   13:34  
31.   Aapo Nurmi Rastiketut    14:12:00   13:38  
32.   Viktor Asklöf Lynx    14:07:00   13:53  
32.   Petr Volkov Northern Wind  RUS  14:39:00   13:53  
34.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:40:00   14:34  
35.   Otto Soini Kymin Suunnistajat    14:32:00   14:39  
36.   Stepan Kondratjev SKRUM Moscow  RUS  14:45:00   14:42  
37.   Juho Hursti Espoon Suunta    14:11:00   14:56  
38.   Nooa Kenttä OK77    14:31:00   15:04  
39.   Kristten Rohtla Koeravere  EST  14:05:00   15:05  
40.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit    14:53:00   15:37  
41.   Luukas Karelo Espoon Suunta    14:14:00   16:14  
42.   Petrus Tasa Kaakon Rasti    14:17:00   16:27  
43.   Yurij Poljanskij SKRUM Moscow  RUS  14:19:00   18:06  
44.   Oleg Afanasyev SARATOV  RUS  14:50:00   27:50  
   Luka Kisil Onego  RUS  14:23:00   ej startad  
   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    14:33:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English