Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H65A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Risto Sirola Keravan Urheilijat    12:52:00   29:59  
2.   Yrjö Nikkinen Hyvinkään Rasti    11:12:00   30:40  
3.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo    12:40:00   31:26  
4.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37    10:56:00   31:55  
5.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat    12:28:00   31:58  
6.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat    12:12:00   32:34  
7.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas    13:08:00   33:02  
8.   Seppo Tuominen Kouvolan Suunnistajat    12:18:00   33:12  
9.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri    10:50:00   33:13  
10.   Juhani Valtee Mäntän Seudun Eräpirkat    10:16:00   33:21  
11.   Tuomo Peltola MS Parma    10:20:00   34:15  
12.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti    12:24:00   35:03  
13.   Pertti Havia Maarian Mahti    11:24:00   35:42  
14.   Sergey Nesynov RUS-Veteran  RUS  11:18:00   35:44  
14.   Heikki Pajunen Paimion Rasti    12:46:00   35:44  
16.   Esko Jokinen Lahden Suunnistajat-37    12:08:00   35:51  
17.   Peteris Novikovs   LAT  12:36:00   36:20  
18.   Erkki Kivistö Pihkaniskat    11:26:00   36:29  
19.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat    11:36:00   36:53  
20.   Tapio Reijula Mesikämmenet    10:08:00   37:03  
21.   Juha Penttinen Mesikämmenet    11:46:00   37:11  
22.   Jorma Kemppi Navi    10:42:00   37:14  
23.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti    12:42:00   37:16  
24.   Antero Kärkkäinen Rasti-Lukko    11:30:00   37:23  
25.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot    10:00:00   37:24  
26.   Timo Rapakko Lounais-Hämeen Rasti    11:20:00   37:26  
27.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit    10:30:00   38:28  
28.   Paavo Inkinen Jyry    12:00:00   38:29  
29.   Timo Grönroos MS Parma    12:02:00   38:34  
30.   Pekka Elomaa Espoon Suunta    11:44:00   38:42  
31.   Rauno Visa Suomusjärven Sisu    11:28:00   39:08  
32.   Arto Varonen Leppävaaran Sisu    10:06:00   39:32  
33.   Göran Glanshed IFK Enskede  SWE  10:36:00   39:33  
34.   Matti Railo Lahden Suunnistajat-37    13:12:00   39:37  
35.   Reijo Orrensalo Turun Visat    11:56:00   39:48  
36.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat    13:14:00   40:07  
37.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat    13:20:00   40:53  
38.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti    13:02:00   41:09  
39.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta    13:00:00   41:56  
40.   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto    10:44:00   42:54  
41.   Vilis Dubrovskis   LAT  10:54:00   42:58  
42.   Eero Länsiluoto Espoon Suunta    10:46:00   42:59  
43.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot    11:08:00   43:42  
44.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu    12:38:00   44:02  
45.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri    12:30:00   44:44  
46.   Osmo Kiiski Someron Esa    11:40:00   44:50  
47.   Esko Nupponen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:04:00   45:03  
48.   Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat    10:34:00   45:06  
49.   Peep Koppel OKKooperaa  EST  12:04:00   45:09  
50.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti    10:04:00   45:17  
51.   Jouko Tikkanen Rastivarsat    12:06:00   46:15  
51.   Markku Salmela Riihimäen Suunnistajat    12:26:00   46:15  
53.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat    11:04:00   46:26  
54.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat    10:22:00   46:27  
55.   Esko Taipalus Rastiketut    11:06:00   46:31  
56.   Christian Alfthan von OK77    11:52:00   46:53  
57.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto    10:28:00   47:02  
58.   Erkki Aapro Luumäen Rasti    12:54:00   47:55  
59.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu    11:42:00   49:55  
60.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    10:12:00   50:03  
61.   Jorma Oja Himangan Urheilijat    12:44:00   50:32  
61.   Lars Stenstrand Rastivarsat    13:18:00   50:32  
63.   Koitto Verha Vakka-Rasti    10:02:00   51:38  
64.   Jukka Nurmela Urjalan Urheilijat    11:38:00   53:21  
65.   Veijo Talarmo MS Parma    12:56:00   53:40  
66.   Börje Sten OK Orient    12:14:00   53:45  
67.   Juhani Sonkki Paimion Rasti    11:32:00   55:36  
68.   Severi Halkosaari Himangan Urheilijat    10:58:00   56:26  
69.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö    10:40:00   56:53  
70.   Sören Eriksson Länna IF  SWE  12:48:00   57:12  
71.   Seppo Heino Rastikarhut    11:10:00   57:18  
72.   Simo Suomela Rasti-Lukko    13:16:00   58:55  
73.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus    10:10:00   1:14:36  
74.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    11:50:00   1:16:53  
75.   Eero Lassila Tuupovaaran Sepot    11:48:00   1:40:37  
   Jukka Aunula Jyry    10:18:00   bröt  
   Rauno Hedenström Maarian Mahti    10:24:00   ej startad  
   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu    10:26:00   ej startad  
   Roy Hellström Paimion Rasti    10:32:00   bröt  
   Leif Nordlund Länna IF  SWE  11:00:00   disk  
   Vesa Paavola Epilän Esa    11:02:00   ej startad  
   Hannu Harkola Päijät-Rasti    11:22:00   disk  
   Alf Krogell IF Sibbo-Vargarna    11:58:00   ej startad  
   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot    12:16:00   ej startad  
   Alpo Lousio Helsingin Suunnistajat    12:50:00   ej startad  
   Heikki Rusko Vaajakosken Terä    13:06:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English