Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H65A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Tuomo Peltola MS Parma    12:34:00   50:24  
2.   Timo Peltola MS Parma    11:42:00   52:04  
3.   Seppo Tuominen Kouvolan Suunnistajat    11:34:00   54:16  
4.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta    11:32:00   55:56  
5.   Pertti Havia Maarian Mahti    13:12:00   55:58  
6.   Paavo Inkinen Jyry    12:44:00   57:14  
7.   Jukka Aunula Jyry    14:26:00   57:27  
8.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat    14:02:00   58:07  
9.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto    14:18:00   58:10  
10.   Koitto Verha Vakka-Rasti    12:18:00   58:20  
11.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat    11:48:00   58:43  
12.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat    11:16:00   59:00  
13.   Tapio Reijula Mesikämmenet    12:04:00   59:11  
14.   Yrjö Nikkinen Hyvinkään Rasti    14:00:00   59:59  
15.   Esko Taipalus Rastiketut    13:54:00   1:00:09  
16.   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto    12:46:00   1:00:35  
17.   Juha Penttinen Mesikämmenet    13:42:00   1:00:43  
18.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas    13:06:00   1:00:52  
19.   Jorma Kemppi Navi    14:14:00   1:03:06  
20.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu    12:00:00   1:03:17  
21.   Leif Nordlund Länna IF  SWE  12:52:00   1:03:22  
22.   Jorma Oja Himangan Urheilijat    13:24:00   1:04:06  
23.   Lars Stenstrand Rastivarsat    11:58:00   1:04:36  
24.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri    13:52:00   1:04:44  
25.   Timo Rapakko Lounais-Hämeen Rasti    11:20:00   1:05:03  
26.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37    12:22:00   1:05:58  
27.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo    13:34:00   1:06:28  
28.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat    12:54:00   1:07:38  
29.   Erkki Kivistö Pihkaniskat    11:26:00   1:07:47  
30.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti    11:52:00   1:07:59  
31.   Peteris Novikovs   LAT  11:28:00   1:08:14  
32.   Risto Sirola Keravan Urheilijat    12:28:00   1:08:55  
33.   Juhani Valtee Mäntän Seudun Eräpirkat    12:32:00   1:09:13  
34.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti    13:00:00   1:09:23  
35.   Severi Halkosaari Himangan Urheilijat    11:46:00   1:09:42  
36.   Arto Varonen Leppävaaran Sisu    13:38:00   1:10:30  
37.   Veijo Talarmo MS Parma    13:20:00   1:10:50  
38.   Rauno Hedenström Maarian Mahti    14:22:00   1:11:00  
39.   Eero Länsiluoto Espoon Suunta    13:46:00   1:11:16  
40.   Göran Glanshed IFK Enskede  SWE  14:12:00   1:11:51  
41.   Antero Kärkkäinen Rasti-Lukko    12:06:00   1:12:24  
42.   Roy Hellström Paimion Rasti    12:56:00   1:12:45  
43.   Sören Eriksson Länna IF  SWE  11:10:00   1:14:41  
44.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat    12:10:00   1:17:02  
45.   Osmo Kiiski Someron Esa    14:28:00   1:17:11  
46.   Hannu Harkola Päijät-Rasti    14:16:00   1:17:33  
47.   Timo Grönroos MS Parma    14:20:00   1:17:46  
48.   Heikki Pajunen Paimion Rasti    13:58:00   1:18:27  
49.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat    13:56:00   1:19:13  
50.   Alf Krogell IF Sibbo-Vargarna    11:40:00   1:20:46  
51.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    13:04:00   1:21:35  
52.   Matti Railo Lahden Suunnistajat-37    13:28:00   1:21:56  
53.   Esko Nupponen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:42:00   1:22:28  
54.   Börje Sten OK Orient    13:10:00   1:22:30  
55.   Peep Koppel OKKooperaa  EST  14:04:00   1:22:43  
56.   Pekka Elomaa Espoon Suunta    12:40:00   1:24:31  
57.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti    12:58:00   1:25:30  
58.   Christian Alfthan von OK77    13:30:00   1:25:39  
59.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit    13:18:00   1:27:38  
60.   Jouko Tikkanen Rastivarsat    13:02:00   1:28:01  
61.   Markku Salmela Riihimäen Suunnistajat    11:24:00   1:28:34  
62.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot    12:36:00   1:29:38  
63.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot    13:44:00   1:32:29  
64.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus    12:48:00   1:36:54  
65.   Rauno Visa Suomusjärven Sisu    11:12:00   1:37:40  
66.   Seppo Heino Rastikarhut    14:08:00   1:42:40  
67.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat    12:50:00   1:42:41  
68.   Vilis Dubrovskis   LAT  13:14:00   1:45:00  
69.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö    11:54:00   1:47:57  
70.   Jukka Nurmela Urjalan Urheilijat    14:06:00   1:48:10  
71.   Simo Suomela Rasti-Lukko    13:48:00   1:48:44  
72.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    11:38:00   1:50:18  
73.   Erkki Aapro Luumäen Rasti    12:16:00   1:50:24  
74.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot    11:30:00   2:11:38  
   Heikki Rusko Vaajakosken Terä    11:08:00   ej startad  
   Eero Lassila Tuupovaaran Sepot    11:14:00   bröt  
   Esko Jokinen Lahden Suunnistajat-37    11:18:00   bröt  
   Vesa Paavola Epilän Esa    11:44:00   ej startad  
   Raimo Karsikas Maarian Mahti    12:02:00   disk  
   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu    12:12:00   ej startad  
   Alpo Lousio Helsingin Suunnistajat    12:20:00   ej startad  
   Reijo Orrensalo Turun Visat    12:26:00   bröt  
   Kari Kallio Suomusjärven Sisu    13:22:00   bröt  
   Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat    13:26:00   disk  
   Sergey Nesynov RUS-Veteran  RUS  14:10:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English