Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H65A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,9 km
 
1.   Paavo Inkinen Jyry    13:29:00   32:04  
2.   Heikki Pajunen Paimion Rasti    13:27:00   34:34  
3.   Seppo Tuominen Kouvolan Suunnistajat    15:59:00   35:09  
3.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri    16:23:00   35:09  
5.   Tuomo Peltola MS Parma    14:53:00   35:26  
6.   Timo Rapakko Lounais-Hämeen Rasti    16:07:00   35:28  
7.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu    15:25:00   37:21  
8.   Yrjö Nikkinen Hyvinkään Rasti    15:45:00   37:31  
9.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat    13:19:00   38:10  
10.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto    14:47:00   38:15  
11.   Risto Sirola Keravan Urheilijat    15:53:00   38:48  
12.   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto    13:15:00   39:13  
13.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas    13:33:00   40:01  
14.   Börje Sten OK Orient    13:41:00   40:53  
15.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu    14:19:00   41:11  
16.   Peteris Novikovs   LAT  14:09:00   41:14  
17.   Pertti Havia Maarian Mahti    16:03:00   41:54  
18.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti    14:37:00   42:06  
19.   Jukka Aunula Jyry    15:09:00   42:33  
20.   Eero Lassila Tuupovaaran Sepot    15:35:00   42:48  
21.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat    15:13:00   43:01  
22.   Timo Grönroos MS Parma    13:09:00   43:06  
23.   Seppo Tammela Laukaan Urheilijat    13:47:00   44:14  
24.   Roy Hellström Paimion Rasti    14:33:00   45:00  
25.   Esko Taipalus Rastiketut    15:47:00   45:50  
26.   Tapio Reijula Mesikämmenet    16:17:00   45:57  
27.   Severi Halkosaari Himangan Urheilijat    16:27:00   46:02  
28.   Peep Koppel OKKooperaa  EST  14:25:00   46:19  
29.   Juha Penttinen Mesikämmenet    14:39:00   46:23  
30.   Koitto Verha Vakka-Rasti    15:01:00   46:28  
31.   Veijo Talarmo MS Parma    14:01:00   46:36  
32.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat    14:59:00   47:12  
33.   Reijo Orrensalo Turun Visat    13:25:00   47:15  
34.   Rauno Visa Suomusjärven Sisu    15:19:00   47:20  
35.   Göran Glanshed IFK Enskede  SWE  14:03:00   47:32  
36.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat    14:41:00   47:51  
37.   Seppo Urhonen Turun Suunnistajat    15:03:00   48:29  
38.   Seppo Heino Rastikarhut    15:51:00   48:30  
39.   Leif Nordlund Länna IF  SWE  15:33:00   48:34  
40.   Jorma Oja Himangan Urheilijat    14:45:00   49:01  
41.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta    15:21:00   49:23  
42.   Osmo Kiiski Someron Esa    14:05:00   49:34  
43.   Esko Nupponen Raja-Karjalan Suunnistajat    15:37:00   50:47  
44.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    14:29:00   50:54  
45.   Erkki Aapro Luumäen Rasti    15:17:00   52:20  
46.   Vilis Dubrovskis   LAT  15:55:00   52:22  
47.   Arto Varonen Leppävaaran Sisu    13:45:00   52:48  
48.   Eero Länsiluoto Espoon Suunta    14:21:00   53:06  
49.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    15:15:00   53:24  
50.   Sören Eriksson Länna IF  SWE  13:55:00   54:10  
51.   Antero Kärkkäinen Rasti-Lukko    15:23:00   54:14  
52.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti    14:27:00   54:55  
53.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37    16:09:00   55:01  
54.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat    13:39:00   55:26  
55.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo    13:21:00   56:23  
56.   Erkki Kivistö Pihkaniskat    13:57:00   56:28  
57.   Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat    16:19:00   57:23  
58.   Markku Salmela Riihimäen Suunnistajat    14:13:00   58:33  
59.   Alpo Lousio Helsingin Suunnistajat    14:07:00   1:00:59  
60.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti    13:35:00   1:02:33  
61.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus    14:15:00   1:02:37  
62.   Christian Alfthan von OK77    16:13:00   1:02:54  
63.   Alf Krogell IF Sibbo-Vargarna    14:35:00   1:03:22  
64.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö    15:07:00   1:03:56  
65.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat    15:49:00   1:05:20  
66.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat    16:11:00   1:08:37  
67.   Simo Suomela Rasti-Lukko    13:43:00   1:09:02  
68.   Rauno Hedenström Maarian Mahti    14:49:00   1:10:08  
69.   Pekka Elomaa Espoon Suunta    16:25:00   1:11:08  
70.   Sergey Nesynov RUS-Veteran  RUS  15:31:00   1:12:44  
71.   Jouko Tikkanen Rastivarsat    13:37:00   1:14:38  
72.   Vesa Paavola Epilän Esa    15:27:00   1:16:47  
73.   Hannu Harkola Päijät-Rasti    13:17:00   1:43:20  
   Pentti Koivisto Tampereen Pyrintö    13:23:00   bröt  
   Juhani Valtee Mäntän Seudun Eräpirkat    14:23:00   ej startad  
   Jukka Nurmela Urjalan Urheilijat    15:29:00   bröt  
   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit    16:01:00   bröt  
   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu    16:21:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English