Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H60A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Tapio Peippo SK Vuoksi    13:51:00   47:54  
2.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat    11:55:00   49:51  
3.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat    10:03:00   52:36  
4.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu    12:29:00   52:53  
5.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat    12:55:00   53:07  
6.   Olli Knaapi Turun Metsänkävijät    12:31:00   54:20  
7.   Pekka Kanste OK Raseborg    13:57:00   54:27  
8.   Pekka Kerkola Tampereen Pyrintö    10:19:00   55:16  
9.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka    14:23:00   55:43  
10.   Jaakko Hörkkö MS Parma    14:03:00   55:54  
11.   Kari Venho Maarian Mahti    13:07:00   56:39  
12.   Martti Mäkelä SOC Asikkala    12:23:00   57:14  
13.   Mikko Mannonen Turun Suunnistajat    13:31:00   57:30  
14.   Erkki Turunen Suunta-Sepot    10:45:00   57:40  
15.   Simo Helkkula Pitäjänmäen Tarmo    12:11:00   57:47  
16.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    14:17:00   58:09  
17.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat    10:15:00   58:12  
18.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    12:09:00   58:44  
19.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat    13:43:00   59:04  
20.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat    10:57:00   59:05  
21.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat    13:01:00   1:00:39  
22.   Eero Hyvönen Porvoon Urheilijat    13:39:00   1:00:50  
23.   Reijo Pitkänen Hollolan Urheilijat -46    13:33:00   1:01:13  
24.   Esko Salminen Suomusjärven Sisu    13:15:00   1:01:17  
25.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    11:03:00   1:01:26  
26.   Kauko Pääkkölä Lapin Veikot    14:11:00   1:01:47  
27.   Ralf Eklund Rasti-Lukko    14:13:00   1:02:22  
28.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta    13:21:00   1:02:25  
29.   Risto Uljas Jyry    12:59:00   1:02:33  
30.   Arvi Teppala Someron Esa    13:55:00   1:02:34  
31.   Jouni Keskinarkaus OH    12:45:00   1:03:00  
32.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:29:00   1:03:04  
33.   Veijo Kurvinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    13:37:00   1:03:09  
34.   Ari Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot    13:13:00   1:04:28  
35.   Alexander Orlov Veliky Novgorod  RUS  12:57:00   1:04:45  
36.   Seppo Ahvenainen Järvenpään Palo    11:41:00   1:04:54  
37.   Kari Vallden Leppävaaran Sisu    10:51:00   1:05:13  
38.   Veikko Matikainen Kouvolan Suunnistajat    11:51:00   1:07:29  
39.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka    12:07:00   1:07:42  
40.   Leo Koistinen Vakka-Rasti    14:05:00   1:08:04  
41.   Eero Pasanen Kouvolan Suunnistajat    14:09:00   1:08:18  
42.   Harald Slotte OK Botnia    12:39:00   1:08:30  
43.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46    10:37:00   1:08:37  
44.   Niilo Sevon Saloisten Reipas    10:09:00   1:08:58  
45.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat    13:49:00   1:09:20  
46.   Leif Kämpe OK Raseborg    11:45:00   1:09:31  
47.   Pekka Marti ol:biel:se  SUI  11:49:00   1:09:39  
48.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus    10:33:00   1:10:22  
48.   Sakari Nurminen Turun Metsänkävijät    11:07:00   1:10:22  
50.   Jukka Vähänen Hyvinkään Rasti    12:49:00   1:11:06  
51.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat    11:05:00   1:11:13  
52.   Seppo Kiuru Hollolan Urheilijat -46    12:05:00   1:11:41  
53.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    10:05:00   1:11:52  
54.   Tauno Pajala Espoon Suunta    11:37:00   1:12:02  
55.   Matti Lampinen Navi    12:41:00   1:12:25  
56.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat    12:25:00   1:13:23  
57.   Timo Huovila Karkki-Rasti    12:19:00   1:13:38  
58.   Runar Alden OK Kolmården  SWE  13:59:00   1:14:53  
59.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot    14:27:00   1:15:27  
60.   Veikko Saaristo Rastihaukat    14:19:00   1:15:29  
61.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat    13:05:00   1:15:47  
62.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat    10:27:00   1:15:56  
63.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat    11:23:00   1:16:26  
64.   Volli Kukk KAPA  LAT  12:17:00   1:16:40  
65.   Pekka Lindberg Leppävaaran Sisu    13:47:00   1:16:49  
66.   Asko Niittymäki Turengin Sarastus    13:35:00   1:17:29  
67.   Harri Tolvanen Pihkaniskat    12:13:00   1:17:47  
68.   Hilding Harald IK Falken    11:35:00   1:20:18  
69.   Aimo Partanen Kuopion Suunnistajat    13:17:00   1:20:30  
70.   Hannu Mattila Espoon Akilles    12:51:00   1:22:35  
71.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat    13:19:00   1:22:54  
72.   Sergey Harkov Veresk SPb  RUS  13:11:00   1:22:57  
73.   Jorma Mäntytörmä Kalvolan Keihäs    11:47:00   1:23:05  
74.   Pentti Nykänen Jyry    11:17:00   1:23:24  
75.   Nikolay Singyr OK AKFA  RUS  11:19:00   1:23:40  
76.   Henry Lågland Vaasan Suunnistajat    11:27:00   1:24:01  
77.   Rauno Hotti Helsingin Suunnistajat    10:39:00   1:24:35  
78.   Karl-Gustav Norrgrann Närpes OK    10:47:00   1:25:31  
79.   Lasse Kallio Suomusjärven Sisu    10:01:00   1:25:51  
80.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    10:25:00   1:27:30  
81.   Raimo Laurila Turun Metsänkävijät    13:25:00   1:27:45  
82.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot    10:29:00   1:28:01  
83.   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät    10:17:00   1:28:30  
84.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta    12:35:00   1:29:15  
85.   Ilmars Limbens Sigulda  LAT  14:01:00   1:32:15  
86.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit    10:43:00   1:33:11  
87.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko    10:53:00   1:34:08  
88.   Pekka Puolakka Säyneisen Salpa    11:57:00   1:36:45  
89.   Erkki Miettinen Helsingin Suunnistajat    11:11:00   1:38:59  
90.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    12:43:00   1:40:43  
91.   Jorma Pöntinen Navi    10:23:00   1:40:46  
92.   Erkki Peltonen Espoon Suunta    10:49:00   1:42:43  
93.   Tarmo Humppi Mäntän Seudun Eräpirkat    11:25:00   1:43:49  
94.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    13:09:00   1:47:32  
95.   Ernst Kläy OLGHuttwil  SUI  10:07:00   1:51:14  
96.   Pekka Heikelä MS Parma    11:53:00   1:59:04  
97.   Vladimir Ivanov Veliky Novgorod  RUS  11:13:00   2:11:20  
98.   Matti Railimo SOC Asikkala    10:11:00   2:34:29  
   Seppo Korpinen Rajamäen Rykmentti    10:13:00   ej startad  
   Heikki Salovaara SK Pohjantähti    10:31:00   ej startad  
   Jussi Lavikainen Kangasala SK    10:41:00   disk  
   Seppo Kuikko Vehkalahden Veikot    11:01:00   ej startad  
   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri    11:15:00   disk  
   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat    11:39:00   ej startad  
   Tuomo Romula Mesikämmenet    11:43:00   ej startad  
   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat    12:01:00   ej startad  
   Ossi Lakkala Saloisten Reipas    12:21:00   bröt  
   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat    12:53:00   ej startad  
   Kyösti Rautanen Tuupovaaran Sepot    13:27:00   disk  
   Raimo Hirsimäki Järvenpään Palo    13:53:00   disk  
   Alexander Zhukovsky Veliky Novgorod  RUS  14:21:00   ej startad  
   Juhani Nippala Jyry    14:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English