Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H60A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,0 km
 
1.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat    13:36:00   53:23  
2.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat    12:32:00   54:41  
3.   Tapio Peippo SK Vuoksi    11:52:00   54:59  
4.   Reijo Pitkänen Hollolan Urheilijat -46    13:06:00   55:10  
5.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat    13:40:00   55:14  
6.   Jaakko Hörkkö MS Parma    13:30:00   57:18  
7.   Olli Knaapi Turun Metsänkävijät    13:56:00   58:05  
8.   Martti Mäkelä SOC Asikkala    10:44:00   58:42  
9.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat    14:14:00   59:33  
10.   Jussi Lavikainen Kangasala SK    12:04:00   1:00:57  
11.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu    14:26:00   1:01:20  
12.   Pekka Kanste OK Raseborg    13:24:00   1:01:37  
13.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:46:00   1:02:44  
14.   Erkki Turunen Suunta-Sepot    10:54:00   1:03:31  
15.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    14:24:00   1:03:32  
16.   Eero Hyvönen Porvoon Urheilijat    12:56:00   1:03:42  
17.   Kari Venho Maarian Mahti    10:42:00   1:03:47  
18.   Esko Salminen Suomusjärven Sisu    11:04:00   1:05:11  
19.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta    13:12:00   1:05:35  
20.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    12:16:00   1:06:21  
21.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat    11:42:00   1:06:30  
22.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka    12:24:00   1:06:33  
23.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    13:42:00   1:07:00  
24.   Jorma Mäntytörmä Kalvolan Keihäs    13:02:00   1:07:13  
25.   Pekka Marti ol:biel:se  SUI  11:30:00   1:08:12  
26.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    13:20:00   1:08:18  
27.   Mikko Mannonen Turun Suunnistajat    10:02:00   1:08:41  
28.   Veijo Kurvinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    11:22:00   1:08:48  
29.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat    11:44:00   1:08:50  
30.   Leo Koistinen Vakka-Rasti    12:30:00   1:09:19  
31.   Kauko Pääkkölä Lapin Veikot    12:28:00   1:09:25  
32.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus    13:58:00   1:09:28  
33.   Seppo Korpinen Rajamäen Rykmentti    14:18:00   1:10:19  
34.   Kari Vallden Leppävaaran Sisu    13:00:00   1:10:41  
35.   Ilmars Limbens Sigulda  LAT  13:14:00   1:10:42  
36.   Simo Helkkula Pitäjänmäen Tarmo    11:24:00   1:11:03  
37.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat    11:08:00   1:11:18  
38.   Jouni Keskinarkaus OH    10:56:00   1:11:31  
39.   Tarmo Humppi Mäntän Seudun Eräpirkat    14:16:00   1:11:54  
40.   Harald Slotte OK Botnia    10:16:00   1:12:09  
41.   Asko Niittymäki Turengin Sarastus    12:00:00   1:12:29  
41.   Runar Alden OK Kolmården  SWE  13:16:00   1:12:29  
43.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot    13:08:00   1:13:22  
44.   Ossi Lakkala Saloisten Reipas    12:50:00   1:13:48  
45.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat    11:48:00   1:14:33  
46.   Matti Lampinen Navi    11:38:00   1:15:03  
47.   Pentti Nykänen Jyry    12:20:00   1:15:39  
48.   Veikko Matikainen Kouvolan Suunnistajat    12:10:00   1:16:19  
49.   Timo Huovila Karkki-Rasti    10:12:00   1:17:59  
50.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    13:54:00   1:18:42  
51.   Pekka Kerkola Tampereen Pyrintö    12:02:00   1:19:04  
52.   Eero Pasanen Kouvolan Suunnistajat    12:08:00   1:19:18  
53.   Niilo Sevon Saloisten Reipas    10:26:00   1:19:32  
54.   Kyösti Rautanen Tuupovaaran Sepot    10:32:00   1:20:24  
55.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    14:02:00   1:20:25  
56.   Seppo Ahvenainen Järvenpään Palo    12:18:00   1:20:49  
57.   Rauno Hotti Helsingin Suunnistajat    12:54:00   1:20:57  
58.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat    10:40:00   1:23:32  
59.   Pekka Lindberg Leppävaaran Sisu    11:28:00   1:24:03  
60.   Raimo Pusa Virtain-Ruoveden Suunnistajat    13:38:00   1:24:10  
61.   Ari Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot    14:06:00   1:25:01  
62.   Hannu Mattila Espoon Akilles    10:14:00   1:25:18  
63.   Arvi Teppala Someron Esa    13:22:00   1:25:26  
64.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta    10:24:00   1:25:30  
65.   Raimo Hirsimäki Järvenpään Palo    10:04:00   1:25:52  
66.   Erkki Peltonen Espoon Suunta    11:18:00   1:26:31  
67.   Alexander Orlov Veliky Novgorod  RUS  12:42:00   1:26:43  
68.   Kauko Kumpumäki Viitasaaren Suunta    10:38:00   1:26:47  
69.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46    11:32:00   1:27:16  
70.   Harri Tolvanen Pihkaniskat    11:00:00   1:27:32  
71.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko    12:48:00   1:28:03  
72.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat    11:12:00   1:28:18  
73.   Volli Kukk KAPA  LAT  13:52:00   1:29:26  
74.   Seppo Kiuru Hollolan Urheilijat -46    10:00:00   1:30:08  
75.   Nikolay Singyr OK AKFA  RUS  11:56:00   1:30:30  
76.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot    11:14:00   1:33:15  
77.   Antti Tuittila Rasti-Lukko    13:50:00   1:34:41  
78.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat    10:34:00   1:34:47  
79.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka    10:10:00   1:34:50  
80.   Leif Kämpe OK Raseborg    11:10:00   1:35:15  
81.   Ralf Eklund Rasti-Lukko    11:40:00   1:35:23  
82.   Raimo Laurila Turun Metsänkävijät    12:52:00   1:35:28  
83.   Veikko Saaristo Rastihaukat    11:36:00   1:36:08  
84.   Sergey Harkov Veresk SPb  RUS  10:50:00   1:37:16  
85.   Pekka Puolakka Säyneisen Salpa    13:28:00   1:37:19  
86.   Karl-Gustav Norrgrann Närpes OK    12:38:00   1:41:23  
87.   Henry Lågland Vaasan Suunnistajat    13:32:00   1:42:08  
88.   Lasse Kallio Suomusjärven Sisu    12:12:00   1:42:16  
89.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat    10:20:00   1:46:07  
90.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat    10:06:00   1:47:34  
91.   Sakari Nurminen Turun Metsänkävijät    10:30:00   1:50:31  
92.   Aimo Partanen Kuopion Suunnistajat    11:02:00   1:50:47  
93.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    10:22:00   1:53:11  
94.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit    14:08:00   2:03:54  
95.   Jorma Pöntinen Navi    13:48:00   2:14:40  
96.   Alexander Zhukovsky Veliky Novgorod  RUS  11:06:00   2:30:47  
97.   Pekka Heikelä MS Parma    11:16:00   2:52:17  
   Tauno Pajala Espoon Suunta    10:18:00   bröt  
   Tuomo Romula Mesikämmenet    10:36:00   ej startad  
   Juhani Nippala Jyry    10:46:00   ej startad  
   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat    10:48:00   ej startad  
   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat    11:34:00   ej startad  
   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat    11:58:00   ej startad  
   Seppo Kuikko Vehkalahden Veikot    12:22:00   ej startad  
   Ernst Kläy OLGHuttwil  SUI  12:34:00   bröt  
   Heikki Salovaara SK Pohjantähti    12:36:00   ej startad  
   Matti Railimo SOC Asikkala    12:58:00   disk  
   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri    13:10:00   bröt  
   Vladimir Ivanov Veliky Novgorod  RUS  14:04:00   disk  
   Hilding Harald IK Falken    14:20:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English