Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H55AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,4 km
Mål
4,0 km
 
1.   Henry Nyberg OK Orient    11:10:00   31:53 (1)  40:15  
2.   Hannu Vehmaa Koovee    11:04:00   35:33 (2)  44:03  
3.   Jouni Hjelm RastiPiikkiö    11:48:00   39:03 (4)  47:19  
4.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    12:28:00   38:43 (3)  48:08  
5.   Aimo Ruohoniemi Espoon Akilles    12:32:00   40:25 (5)  50:18  
6.   Pertti Timonen RAPSU    12:20:00   41:36 (6)  51:24  
7.   Jouni Mattila Rastivarsat    11:58:00   42:27 (7)  51:29  
8.   Kalevi Pienimäki OK Raseborg    11:28:00   42:50 (8)  51:34  
9.   Eero Sihvola Valkealan Kajo    11:22:00   45:56 (9)  57:44  
10.   Hemmo Ahokoivu SK Pohjantähti    12:16:00   49:37 (13)  58:32  
11.   Feliks Khramyshev Veresk SPb  RUS  11:14:00   48:09 (10)  59:02  
12.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti    11:18:00   49:43 (14)  59:15  
13.   Jukka Maijala Epilän Esa    11:26:00   51:06 (15)  1:02:13  
14.   Heikki Laininen Siilin Rasti    11:44:00   49:24 (12)  1:03:45  
15.   Martti Herttua Lapuan Virkiä    11:12:00   55:39 (17)  1:04:24  
16.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    12:30:00   49:10 (11)  1:06:32  
17.   Pertti Simola Espoon Suunta    11:54:00   53:17 (16)  1:06:45  
18.   Markku Heikkilä Vakka-Rasti    12:18:00   59:28 (19)  1:08:58  
19.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat    11:02:00   59:12 (18)  1:14:24  
20.   Philip Borg Pihkaniskat    11:42:00   1:04:26 (22)  1:17:06  
21.   Mauri Sinnelä Suomusjärven Sisu    11:20:00   1:04:43 (23)  1:17:07  
22.   Håkan Kronberg IF Femman    12:04:00   1:06:23 (24)  1:17:54  
23.   Jukka Taimisto MS Parma    11:50:00   1:04:12 (20)  1:19:08  
24.   Aarne Virtanen Kärkölän Kisa-Veikot    12:06:00   1:04:16 (21)  1:23:13  
25.   Kari Varkila Kouvolan Suunnistajat    11:34:00   1:09:29 (25)  1:23:14  
26.   Yury Semenchykov OK AKFA  RUS  11:30:00   1:11:45 (26)  1:25:22  
27.   Viktor Arsentyev Kaliningrad  RUS  11:00:00   1:17:09 (27)  1:27:28  
28.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    11:06:00   1:18:16 (29)  1:30:29  
29.   Tor Udd Markbygdens OK  SWE  11:36:00   1:17:37 (28)  1:32:28  
30.   Georgy Koskinin OK AKFA  RUS  12:12:00   1:25:09 (30)  1:39:47  
31.   Vladimir Egorov Moscow  RUS  12:10:00   1:31:12 (31)  1:46:31  
32.   Owen Cambridge Delta  NZL  12:26:00   1:55:26 (32)  2:19:20  
   Hannu Karstunen Ylivieskan Kuula    11:08:00      ej startad  
   Juha Suomela Rastivarsat    11:16:00      bröt  
   Jouko Paaso SK Pohjantähti    11:32:00      ej startad  
   Jouko Havia Paimion Rasti    11:38:00      bröt  
   Mikko Eskola Tampereen Pyrintö    11:40:00      ej startad  
   Juhani Hakomäki Lapuan Virkiä    11:52:00      ej startad  
   Ilkka Sipilä Hollolan Urheilijat -46    11:56:00      ej startad  
   Mikko Kekki Kouvolan Suunnistajat    12:00:00      ej startad  
   Sergey Pyankov Peterhof  RUS  12:14:00      ej startad  
   Eero Ruokamo ONMKY    12:24:00      bröt  
   Esko Turkka Kouvolan Suunnistajat    12:36:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English