Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H55AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,5 km
 
1.   Henry Nyberg OK Orient    13:52:00   41:24  
2.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    13:58:00   44:55  
3.   Jouni Hjelm RastiPiikkiö    13:12:00   46:57  
4.   Hannu Vehmaa Koovee    14:02:00   48:15  
5.   Martti Herttua Lapuan Virkiä    13:10:00   51:01  
6.   Jouni Mattila Rastivarsat    14:14:00   51:26  
7.   Aimo Ruohoniemi Espoon Akilles    13:08:00   51:30  
8.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti    13:04:00   52:04  
9.   Juha Suomela Rastivarsat    13:18:00   54:17  
10.   Pertti Timonen RAPSU    13:26:00   54:35  
11.   Feliks Khramyshev Veresk SPb  RUS  13:40:00   56:09  
12.   Jukka Taimisto MS Parma    13:50:00   56:32  
13.   Kalevi Pienimäki OK Raseborg    13:54:00   57:25  
14.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    14:10:00   58:06  
15.   Jouko Paaso SK Pohjantähti    13:48:00   58:11  
16.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat    13:46:00   1:00:35  
17.   Hemmo Ahokoivu SK Pohjantähti    12:56:00   1:00:47  
18.   Simo Sorsa Mäntsälän Urheilijat    13:02:00   1:02:39  
19.   Ismo Turunen Rajamäen Rykmentti    12:46:00   1:03:12  
20.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    12:58:00   1:03:56  
21.   Håkan Kronberg IF Femman    13:20:00   1:04:58  
22.   Mauri Sinnelä Suomusjärven Sisu    13:06:00   1:05:15  
23.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto    12:54:00   1:08:04  
24.   Esko Turkka Kouvolan Suunnistajat    13:28:00   1:08:39  
25.   Hannu Karstunen Ylivieskan Kuula    12:52:00   1:09:19  
26.   Eero Ruokamo ONMKY    13:22:00   1:10:26  
27.   Pertti Simola Espoon Suunta    13:56:00   1:14:11  
28.   Philip Borg Pihkaniskat    13:14:00   1:14:39  
29.   Mikko Kekki Kouvolan Suunnistajat    12:50:00   1:15:51  
30.   Jukka Maijala Epilän Esa    14:06:00   1:20:04  
31.   Eero Sihvola Valkealan Kajo    13:16:00   1:22:14  
32.   Kari Varkila Kouvolan Suunnistajat    14:00:00   1:24:05  
33.   Yury Semenchykov OK AKFA  RUS  14:18:00   1:29:19  
34.   Aarne Virtanen Kärkölän Kisa-Veikot    14:20:00   1:32:39  
35.   Juhani Hakomäki Lapuan Virkiä    14:08:00   1:33:58  
36.   Tor Udd Markbygdens OK  SWE  13:38:00   1:45:12  
37.   Markku Heikkilä Vakka-Rasti    13:42:00   1:47:59  
38.   Viktor Arsentyev Kaliningrad  RUS  13:30:00   1:54:49  
39.   Georgy Koskinin OK AKFA  RUS  13:34:00   2:12:25  
   Vladimir Egorov Moscow  RUS  12:48:00   bröt  
   Mikko Eskola Tampereen Pyrintö    13:00:00   disk  
   Sergey Pyankov Peterhof  RUS  13:36:00   bröt  
   Owen Cambridge Delta  NZL  14:16:00   bröt  
   Ilkka Sipilä Hollolan Urheilijat -46    14:22:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English