Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H55A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,3 km
 
1.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    13:37:00   33:43  
2.   Pekka Valkonen Kalske    11:17:00   34:38  
3.   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo    12:07:00   35:15  
4.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    10:51:00   35:33  
5.   Keijo Tarvonen Kalske    13:15:00   35:44  
6.   Risto Airaksinen ONMKY    11:03:00   36:29  
7.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    11:15:00   36:58  
8.   Matti Hautala ONMKY    13:03:00   37:12  
9.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    13:13:00   37:59  
10.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    13:27:00   38:48  
11.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    13:01:00   38:53  
12.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:05:00   38:56  
13.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    13:11:00   39:42  
14.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    13:31:00   39:44  
15.   Mats Svedström Närpes OK    12:25:00   40:08  
16.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat    11:41:00   40:47  
17.   Markku Sipponen Paimion Rasti    10:53:00   41:09  
18.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    12:35:00   41:27  
19.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    10:17:00   41:29  
20.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    12:05:00   41:33  
21.   Esko Pensas Laihian Luja    11:33:00   41:42  
22.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    12:49:00   41:47  
23.   Juhani Katko Espoon Suunta    13:23:00   41:58  
24.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo    11:13:00   42:07  
25.   Harri Laine Kauhajoen Karhu    10:23:00   42:11  
26.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    10:39:00   42:17  
27.   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset    11:35:00   42:34  
27.   Alexander Kovyazin RUS-Veteran  RUS  13:17:00   42:34  
29.   Pekka Palttala Turengin Sarastus    11:31:00   42:39  
30.   Kyösti Kämä OH    10:49:00   42:42  
31.   Jan-Eric Nyström Akilles OK    12:37:00   42:57  
32.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri    11:01:00   43:25  
32.   Matti Salonen Turun Suunnistajat    11:47:00   43:25  
34.   Jarmo Vainio Hämeenlinnan Suunnistajat    12:03:00   43:45  
35.   Seppo Kinkki Tampereen NMKY:n Urheilijat    10:55:00   44:17  
36.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    11:21:00   44:33  
37.   Gila Poltéra Quack OK  SUI  10:43:00   45:32  
38.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    10:59:00   45:41  
39.   Karl Nilsson OK77    12:17:00   45:43  
40.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    11:57:00   45:52  
41.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:05:00   45:59  
42.   Keijo Hintukainen Turun Suunnistajat    13:39:00   46:12  
43.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö    13:41:00   46:19  
44.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    12:21:00   46:30  
45.   Sergey Glebov Moscow  RUS  12:55:00   46:39  
46.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti    10:27:00   47:09  
47.   Matti Jokinen Turun Visat    10:01:00   47:29  
48.   Risto Höglund Olavin Rasti    11:19:00   47:33  
49.   Steve Kirk Turun Suunnistajat  SUI  10:45:00   47:59  
50.   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    10:57:00   48:37  
51.   Reino Kurkela OH    11:51:00   48:43  
52.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti    11:29:00   48:49  
53.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    10:33:00   49:37  
54.   Hannu Nieminen Jämsän Retki-Veikot    10:31:00   50:08  
55.   Pertti Heinikangas Rastikarhut    12:45:00   50:38  
56.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    11:45:00   51:03  
57.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    13:19:00   51:49  
58.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    10:35:00   51:58  
59.   Asko Aavasalo Salon Viesti    12:27:00   52:01  
60.   Jouko Pekonen Helsingin Työväen Hiihtäjät    10:29:00   52:40  
61.   Antti Suonpää MS Parma    10:37:00   53:16  
62.   Heimo Lahti Kangasala SK    10:21:00   53:43  
63.   Alexandr Levichev Veresk SPb  RUS  11:07:00   53:47  
64.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    12:19:00   54:35  
65.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto    13:53:00   55:05  
66.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    12:29:00   55:39  
67.   Timo Herranen Jyry    13:45:00   56:32  
68.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    12:39:00   56:46  
69.   Harri Koski Tarpian Suunta    13:09:00   57:38  
70.   Jorma Aherto Vaasan Suunnistajat    12:53:00   57:58  
71.   Staffan Pettersson Lynx    13:51:00   58:14  
72.   Asko Virolainen Someron Esa    13:07:00   58:23  
73.   Kai Mäkisara Pihkaniskat    11:59:00   58:31  
74.   Timo Kurki Espoon Suunta    11:27:00   58:39  
75.   Tore Högnäs IF Brahe    10:09:00   58:42  
76.   Rauno Aavasalo Salon Viesti    13:47:00   59:51  
77.   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat    11:11:00   1:00:21  
78.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    12:51:00   1:01:10  
79.   Anders Sjöholm IF Sibbo-Vargarna    13:33:00   1:02:00  
80.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu    12:59:00   1:02:46  
81.   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    13:49:00   1:04:31  
82.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    11:39:00   1:06:33  
83.   Anatoly Krysanov Korolev - Buran  RUS  10:07:00   1:10:13  
84.   Geoff Lawford Abominable O-men  AUS  10:25:00   1:13:56  
85.   Raimo Idman Riihimäen Suunnistajat    11:53:00   1:14:20  
86.   Shoji Kato TamaOl  JPN  10:13:00   1:38:37  
87.   Yehuda Alon SLOW  GBR  12:23:00   1:43:00  
   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    10:19:00   ej startad  
   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    10:47:00   bröt  
   Markku Tolvanen Salon Viesti    11:09:00   ej startad  
   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    11:23:00   ej startad  
   Roch Prendergast Abominable O-men  AUS  12:13:00   disk  
   Ilkka Kotala OH    12:41:00   ej startad  
   Esko Töykkälä Lammin Säkiä    13:29:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English