Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H55A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,0 km
 
1.   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo    10:39:00   56:46  
2.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti    11:47:00   57:53  
3.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:51:00   58:48  
4.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti    13:49:00   59:04  
5.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    12:23:00   1:00:08  
6.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    12:37:00   1:00:34  
7.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    10:55:00   1:02:20  
8.   Geoff Lawford Abominable O-men  AUS  11:31:00   1:03:45  
9.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto    10:57:00   1:05:31  
10.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo    12:41:00   1:05:36  
11.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu    10:19:00   1:07:14  
12.   Pekka Valkonen Kalske    12:11:00   1:07:35  
13.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    13:15:00   1:07:58  
14.   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset    12:17:00   1:08:42  
15.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    11:41:00   1:08:53  
16.   Keijo Hintukainen Turun Suunnistajat    11:05:00   1:08:57  
17.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    13:17:00   1:09:15  
18.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    13:43:00   1:10:02  
19.   Markku Sipponen Paimion Rasti    11:23:00   1:11:19  
20.   Seppo Kinkki Tampereen NMKY:n Urheilijat    13:33:00   1:11:21  
21.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat    13:01:00   1:11:26  
22.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    10:21:00   1:11:32  
23.   Matti Salonen Turun Suunnistajat    13:11:00   1:12:10  
24.   Jorma Aherto Vaasan Suunnistajat    11:49:00   1:12:30  
25.   Reino Kurkela OH    13:45:00   1:12:51  
26.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    11:17:00   1:12:56  
27.   Mats Svedström Närpes OK    13:53:00   1:13:10  
28.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri    11:25:00   1:13:25  
29.   Matti Jokinen Turun Visat    13:09:00   1:13:50  
30.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti    12:49:00   1:14:00  
31.   Pekka Palttala Turengin Sarastus    10:43:00   1:14:25  
32.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:59:00   1:14:37  
33.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:53:00   1:14:56  
34.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    10:49:00   1:15:50  
35.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    13:21:00   1:16:49  
36.   Keijo Tarvonen Kalske    10:11:00   1:17:51  
37.   Roch Prendergast Abominable O-men  AUS  13:41:00   1:19:27  
38.   Sergey Glebov Moscow  RUS  11:35:00   1:20:23  
39.   Karl Nilsson OK77    11:03:00   1:20:41  
40.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    12:09:00   1:21:00  
41.   Gila Poltéra Quack OK  SUI  12:01:00   1:21:12  
42.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    10:35:00   1:22:54  
43.   Risto Höglund Olavin Rasti    13:23:00   1:23:35  
44.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    12:03:00   1:23:42  
45.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    12:57:00   1:24:17  
46.   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    11:39:00   1:24:25  
47.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    13:27:00   1:24:28  
48.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    10:17:00   1:24:29  
49.   Juhani Katko Espoon Suunta    10:29:00   1:27:11  
50.   Steve Kirk Turun Suunnistajat  SUI  12:21:00   1:27:41  
51.   Esko Töykkälä Lammin Säkiä    12:31:00   1:27:57  
52.   Staffan Pettersson Lynx    11:21:00   1:28:05  
53.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    10:23:00   1:29:16  
54.   Alexandr Levichev Veresk SPb  RUS  13:25:00   1:29:38  
55.   Antti Suonpää MS Parma    11:27:00   1:29:49  
56.   Rauno Aavasalo Salon Viesti    13:35:00   1:29:54  
57.   Alexander Kovyazin RUS-Veteran  RUS  12:35:00   1:30:32  
58.   Raimo Idman Riihimäen Suunnistajat    13:39:00   1:31:18  
59.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    11:15:00   1:31:35  
60.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö    11:51:00   1:32:13  
61.   Asko Virolainen Someron Esa    10:33:00   1:34:25  
62.   Heimo Lahti Kangasala SK    11:45:00   1:34:31  
63.   Harri Laine Kauhajoen Karhu    11:33:00   1:36:16  
64.   Markus Jakobsson Rastikarhut    11:01:00   1:37:37  
65.   Markku Helle Saarijärven Pullistus    13:51:00   1:38:31  
66.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    12:19:00   1:39:43  
67.   Timo Herranen Jyry    10:59:00   1:40:22  
68.   Hannu Nieminen Jämsän Retki-Veikot    13:19:00   1:42:03  
69.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    11:07:00   1:44:13  
70.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    10:15:00   1:48:39  
71.   Anatoly Krysanov Korolev - Buran  RUS  11:13:00   1:50:16  
72.   Kai Mäkisara Pihkaniskat    13:03:00   1:54:46  
73.   Timo Kurki Espoon Suunta    12:29:00   1:55:29  
74.   Jouko Pekonen Helsingin Työväen Hiihtäjät    11:53:00   1:56:46  
75.   Shoji Kato TamaOl  JPN  14:03:00   1:57:18  
76.   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    11:29:00   1:58:02  
77.   Anders Sjöholm IF Sibbo-Vargarna    12:33:00   2:05:25  
78.   Yehuda Alon SLOW  GBR  11:57:00   2:26:34  
   Esko Pensas Laihian Luja    10:31:00   disk  
   Ilkka Kotala OH    10:37:00   ej startad  
   Asko Aavasalo Salon Viesti    10:47:00   disk  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    11:19:00   ej startad  
   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    11:37:00   ej startad  
   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    11:55:00   bröt  
   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    12:07:00   bröt  
   Markku Tolvanen Salon Viesti    12:13:00   ej startad  
   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    12:15:00   ej startad  
   Kyösti Kämä OH    12:45:00   bröt  
   Martti Anttila Kajaanin Kuohu    13:07:00   bröt  
   Tore Högnäs IF Brahe    13:31:00   disk  
   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:57:00   bröt  
   Jorma Lindeman Rasti-Perniö    14:01:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English