Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50B 3. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Mål Resultat  
1   Asko Karjalainen
Iitin Pyrintö
4:12 (3)
12:33 (4)
8:21 (4)
16:46 (1)
4:13 (1)
19:33 (1)
2:47 (1)
22:35 (1)
3:02 (3)
36:07 (1)
13:32 (3)
39:48 (1)
3:41 (6)
44:53 (1)
5:05 (2)
48:21 (1)
3:28 (3)
48:58 (1)
37 (6)
48:58  Asko Karjalainen
2   Jan Lång
MS Parma
3:45 (2)
12:24 (2)
8:39 (5)
17:23 (2)
4:59 (6)
20:43 (2)
3:20 (3)
23:32 (2)
2:49 (1)
37:07 (2)
13:35 (4)
40:44 (2)
3:37 (5)
46:11 (2)
5:27 (3)
51:17 (2)
5:06 (16)
51:55 (2)
38 (9)
51:55  Jan Lång
3   Pekka Parkkinen
SK Pohjantähti
4:15 (5)
12:32 (3)
8:17 (3)
17:48 (3)
5:16 (7)
21:36 (3)
3:48 (6)
25:55 (5)
4:19 (10)
39:05 (3)
13:10 (2)
42:35 (3)
3:30 (4)
48:20 (3)
5:45 (4)
53:13 (3)
4:53 (14)
53:50 (3)
37 (6)
53:49  Pekka Parkkinen
4   Jouko Laatunen
Vihtavuoren Pamaus
7:40 (15)
15:53 (10)
8:13 (2)
20:45 (8)
4:52 (4)
24:09 (6)
3:24 (4)
27:01 (6)
2:52 (2)
42:47 (5)
15:46 (8)
46:34 (5)
3:47 (7)
52:19 (4)
5:45 (4)
55:55 (4)
3:36 (6)
56:46 (4)
51 (16)
56:45  Jouko Laatunen
5   Jari Harju
Rastiketut
3:23 (1)
10:43 (1)
7:20 (1)
20:34 (7)
9:51 (15)
25:39 (8)
5:05 (15)
32:14 (11)
6:35 (19)
43:27 (7)
11:13 (1)
46:48 (6)
3:21 (2)
53:18 (5)
6:30 (9)
56:20 (5)
3:02 (1)
56:51 (5)
31 (3)
56:50  Jari Harju
6   Ilkka Koskelainen
Iitin Pyrintö
4:15 (5)
13:35 (7)
9:20 (9)
17:48 (3)
4:13 (1)
22:31 (5)
4:43 (13)
25:46 (3)
3:15 (5)
43:19 (6)
17:33 (12)
47:16 (7)
3:57 (8)
54:01 (6)
6:45 (12)
58:10 (6)
4:09 (9)
58:56 (6)
46 (14)
58:56  Ilkka Koskelainen
7   Remi Walbaum
Suunta Jurva
5:50 (11)
16:39 (12)
10:49 (15)
22:13 (10)
5:34 (10)
26:21 (10)
4:08 (10)
31:10 (9)
4:49 (13)
45:34 (8)
14:24 (5)
49:58 (8)
4:24 (12)
56:19 (7)
6:21 (8)
59:52 (7)
3:33 (5)
1:00:37 (7)
45 (12)
1:00:36  Remi Walbaum
8   Eero Palomäki
IF Femman
4:13 (4)
13:31 (6)
9:18 (8)
18:24 (5)
4:53 (5)
22:25 (4)
4:01 (9)
25:49 (4)
3:24 (6)
40:16 (4)
14:27 (6)
44:45 (4)
4:29 (14)
56:58 (8)
12:13 (21)
1:01:06 (8)
4:08 (8)
1:01:46 (8)
40 (11)
1:01:46  Eero Palomäki
9   Ari Huru
Lapin Sudet
7:38 (14)
16:22 (11)
8:44 (6)
20:49 (9)
4:27 (3)
25:53 (9)
5:04 (14)
29:35 (8)
3:42 (8)
51:36 (10)
22:01 (16)
55:01 (10)
3:25 (3)
1:00:48 (9)
5:47 (6)
1:04:04 (9)
3:16 (2)
1:04:41 (9)
37 (6)
1:04:41  Ari Huru
10   Juhani Tuomaala
Kokkolan Suunnistajat
4:58 (8)
14:53 (8)
9:55 (11)
20:26 (6)
5:33 (9)
24:14 (7)
3:48 (6)
29:11 (7)
4:57 (14)
53:20 (11)
24:09 (18)
57:47 (11)
4:27 (13)
1:02:36 (11)
4:49 (1)
1:06:20 (10)
3:44 (7)
1:06:48 (10)
28 (1)
1:06:48  Juhani Tuomaala
11   Lauri Kivinen
Suunta Jurva
5:54 (12)
16:41 (13)
10:47 (14)
24:02 (11)
7:21 (13)
27:57 (11)
3:55 (8)
31:25 (10)
3:28 (7)
49:00 (9)
17:35 (13)
53:29 (9)
4:29 (14)
1:01:29 (10)
8:00 (15)
1:07:14 (11)
5:45 (17)
1:07:49 (11)
35 (5)
1:07:49  Lauri Kivinen
12   Juha Käki
Kouvolan Suunnistajat
9:32 (17)
19:32 (16)
10:00 (12)
25:48 (13)
6:16 (11)
33:10 (15)
7:22 (21)
38:31 (16)
5:21 (16)
54:46 (12)
16:15 (9)
58:54 (13)
4:08 (10)
1:06:01 (13)
7:07 (13)
1:10:34 (12)
4:33 (12)
1:11:13 (12)
39 (10)
1:11:13  Juha Käki
13   Jussi Salminen
Yläneen Kiri
12:20 (20)
22:27 (18)
10:07 (13)
31:05 (18)
8:38 (14)
35:16 (18)
4:11 (12)
38:21 (15)
3:05 (4)
55:04 (13)
16:43 (10)
58:23 (12)
3:19 (1)
1:05:39 (12)
7:16 (14)
1:14:12 (13)
8:33 (21)
1:15:04 (13)
52 (17)
1:15:03  Jussi Salminen
14   Rauno Raitanen
Kankaanpään Suunnistajat
4:27 (7)
13:17 (5)
8:50 (7)
27:48 (14)
14:31 (20)
30:57 (13)
3:09 (2)
35:02 (12)
4:05 (9)
59:19 (16)
24:17 (20)
1:03:57 (15)
4:38 (16)
1:10:35 (14)
6:38 (10)
1:15:30 (14)
4:55 (15)
1:16:23 (14)
53 (18)
1:16:18  Rauno Raitanen
15   Hannu Valkama
Honkajoen Seudun Urheilijat
5:48 (10)
15:15 (9)
9:27 (10)
29:33 (17)
14:18 (19)
33:04 (14)
3:31 (5)
37:25 (14)
4:21 (11)
1:01:38 (17)
24:13 (19)
1:05:49 (17)
4:11 (11)
1:12:33 (16)
6:44 (11)
1:17:19 (15)
4:46 (13)
1:18:14 (15)
55 (19)
1:18:13  Hannu Valkama
16   Timo Lammi
Rauman Työväen Urheilijat
5:25 (9)
18:32 (14)
13:07 (17)
29:01 (16)
10:29 (18)
35:03 (17)
6:02 (18)
39:29 (18)
4:26 (12)
56:33 (14)
17:04 (11)
1:02:55 (14)
6:22 (20)
1:11:49 (15)
8:54 (18)
1:17:40 (16)
5:51 (18)
1:18:25 (16)
45 (12)
1:18:25  Timo Lammi
17   Kristian Forsell
OK Raseborg
5:54 (12)
22:26 (17)
16:32 (18)
28:50 (15)
6:24 (12)
34:00 (16)
5:10 (16)
39:02 (17)
5:02 (15)
59:14 (15)
20:12 (14)
1:05:32 (16)
6:18 (19)
1:14:22 (17)
8:50 (17)
1:20:17 (17)
5:55 (19)
1:21:25 (17)
1:08 (21)
1:21:25  Kristian Forsell
18   Hannu Leppänen
Rasti E4
14:02 (21)
36:50 (20)
22:48 (20)
46:56 (19)
10:06 (16)
51:06 (19)
4:10 (11)
1:00:20 (19)
9:14 (21)
1:15:47 (19)
15:27 (7)
1:19:49 (19)
4:02 (9)
1:25:49 (19)
6:00 (7)
1:29:18 (19)
3:29 (4)
1:29:48 (18)
30 (2)
1:29:48  Hannu Leppänen
19   Jouni Vähä-Savo
Suosmeren Salpa
7:50 (16)
18:45 (15)
10:55 (16)
24:14 (12)
5:29 (8)
29:30 (12)
5:16 (17)
35:16 (13)
5:46 (17)
1:09:32 (18)
34:16 (21)
1:14:27 (18)
4:55 (18)
1:24:58 (18)
10:31 (20)
1:29:14 (18)
4:16 (11)
1:30:04 (19)
50 (15)
1:30:04  Jouni Vähä-Savo
20   Pekka Holopainen
Suunta-Veikot
11:34 (19)
28:15 (19)
16:41 (19)
53:08 (21)
24:53 (21)
59:22 (21)
6:14 (19)
1:05:51 (21)
6:29 (18)
1:26:29 (21)
20:38 (15)
1:31:07 (21)
4:38 (16)
1:39:52 (20)
8:45 (16)
1:44:02 (20)
4:10 (10)
1:44:36 (20)
34 (4)
1:44:36  Pekka Holopainen
21   Simo Kattilakoski
Kokkolan Suunnistajat
9:51 (18)
37:01 (21)
27:10 (21)
47:28 (20)
10:27 (17)
53:53 (20)
6:25 (20)
1:01:21 (20)
7:28 (20)
1:23:28 (20)
22:07 (17)
1:30:37 (20)
7:09 (21)
1:40:45 (21)
10:08 (19)
1:48:15 (21)
7:30 (20)
1:49:18 (21)
1:03 (20)
1:49:17  Simo Kattilakoski
   Nikolaj Kondratjev
SKRUM Moscow
18:53
46:32
27:39
57:24
10:52
1:05:36
8:12
-
-
1:31:57
-
1:41:58
10:01
1:54:40
12:42
1:59:50
5:10
2:00:43
53
disk  Nikolaj Kondratjev
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English