Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,0 km
 
1.   Nikolay Fedorov Veresk SPb  RUS  11:11:00   42:52  
2.   Juha Rantoja Rasti-Kurikka    10:29:00   43:00  
3.   Ilkka Aakula Paimion Rasti    11:13:00   50:26  
4.   Kimmo Kuusisto MS Parma    10:35:00   50:29  
5.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    11:39:00   53:36  
6.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    11:23:00   55:42  
7.   Stanislav Kazus Energotrans Ekaterinburg  RUS  10:13:00   56:02  
8.   Olli-Pekka Häkkinen Saarijärven Pullistus    10:05:00   57:17  
9.   Hannu Tamminen Suunta Jurva    11:05:00   58:36  
10.   Timo Liukko Enonkosken Urheilijat    10:59:00   59:09  
11.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:21:00   1:00:09  
12.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    10:27:00   1:00:15  
13.   Kari Koistinen Navi    11:37:00   1:00:34  
14.   Timo Ahonen Keuruun Kisailijat    10:25:00   1:00:38  
15.   Jouni Iso-Markku Suomusjärven Sisu    10:31:00   1:00:50  
16.   Sergey Bondarev SPB  RUS  10:43:00   1:01:33  
17.   Heikki Korppi OH    10:49:00   1:02:31  
18.   Arto Hautala Vaasan Suunnistajat    10:15:00   1:04:56  
19.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    10:23:00   1:05:06  
20.   Jukka Salonen Lounais-Hämeen Rasti    10:47:00   1:07:09  
21.   Pentti Nikodemus Lapin Veikot    10:03:00   1:08:06  
22.   Jaakko Lajunen Jämsän Retki-Veikot    10:57:00   1:10:26  
23.   Ari Rämänen Ilomantsin Urheilijat    11:07:00   1:10:50  
24.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    10:33:00   1:11:10  
25.   Ian Simpson Bay of Plenty  NZL  11:41:00   1:13:42  
26.   Hannu Nurminen Kärkölän Kisa-Veikot    11:17:00   1:13:53  
27.   Reima Piispanen Saloisten Reipas    11:01:00   1:13:58  
28.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    11:43:00   1:14:40  
29.   Jukka Syrjänen Koovee    10:19:00   1:15:31  
30.   Victor Rylov SPB  RUS  11:35:00   1:15:57  
31.   Boris Elfimov Orienta-Kyncevo  RUS  10:53:00   1:16:14  
32.   Markku Arola Helsingin Suunnistajat    10:07:00   1:16:57  
33.   Jan Enegren Solf IK    11:33:00   1:19:26  
34.   Kenneth Nygård Solf IK    10:39:00   1:22:12  
35.   Alexander Malakhov Moscow  RUS  10:51:00   1:22:47  
36.   Harri Kuusela Epilän Esa    10:09:00   1:23:42  
37.   Kari Kantanen Viitasaaren Suunta    10:41:00   1:24:17  
38.   Andrey Kushnir OK AKFA  RUS  10:17:00   1:29:02  
39.   Yury Kozadaev OK AKFA  RUS  11:09:00   1:49:29  
   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    10:45:00   ej startad  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    11:15:00   ej startad  
   Eero Nurminen Suomusjärven Sisu    11:25:00   bröt  
   Vladimir Rozhkov Kaliningrad  RUS  11:29:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English