Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50AL 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,5 km
 
1.   Nikolay Fedorov Veresk SPb  RUS  10:57:00   33:13  
2.   Juha Rantoja Rasti-Kurikka    11:09:00   35:45  
3.   Jouni Iso-Markku Suomusjärven Sisu    11:11:00   36:25  
4.   Kari Kantanen Viitasaaren Suunta    11:13:00   37:26  
5.   Eero Nurminen Suomusjärven Sisu    10:19:00   39:39  
6.   Hannu Nurminen Kärkölän Kisa-Veikot    11:37:00   41:05  
7.   Jaakko Lajunen Jämsän Retki-Veikot    10:35:00   43:17  
8.   Kari Koistinen Navi    10:29:00   44:09  
9.   Reima Piispanen Saloisten Reipas    10:25:00   44:30  
10.   Heikki Korppi OH    10:13:00   45:41  
11.   Hannu Tamminen Suunta Jurva    11:23:00   45:43  
12.   Sergey Bondarev SPB  RUS  11:05:00   46:07  
13.   Stanislav Kazus Energotrans Ekaterinburg  RUS  10:33:00   46:24  
14.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:15:00   46:36  
15.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    10:47:00   50:14  
16.   Olli-Pekka Häkkinen Saarijärven Pullistus    10:51:00   51:02  
17.   Ilkka Aakula Paimion Rasti    11:29:00   51:42  
18.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    10:53:00   52:03  
19.   Arto Hautala Vaasan Suunnistajat    10:43:00   52:32  
20.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    10:21:00   54:10  
21.   Timo Liukko Enonkosken Urheilijat    10:17:00   55:02  
22.   Jukka Syrjänen Koovee    11:33:00   55:32  
23.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    10:15:00   55:40  
24.   Jukka Salonen Lounais-Hämeen Rasti    11:27:00   56:14  
25.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    11:39:00   56:50  
26.   Yury Kozadaev OK AKFA  RUS  10:55:00   58:54  
27.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    11:21:00   59:18  
28.   Timo Ahonen Keuruun Kisailijat    10:45:00   59:27  
29.   Boris Elfimov Orienta-Kyncevo  RUS  11:43:00   1:03:43  
30.   Markku Arola Helsingin Suunnistajat    11:01:00   1:06:25  
31.   Victor Rylov SPB  RUS  10:09:00   1:06:29  
32.   Pentti Nikodemus Lapin Veikot    10:39:00   1:07:13  
33.   Jan Enegren Solf IK    11:03:00   1:12:27  
34.   Harri Kuusela Epilän Esa    11:17:00   1:20:40  
35.   Ian Simpson Bay of Plenty  NZL  10:05:00   1:26:42  
36.   Alexander Malakhov Moscow  RUS  11:25:00   1:30:12  
37.   Kimmo Kuusisto MS Parma    10:49:00   1:30:29  
38.   Andrey Kushnir OK AKFA  RUS  11:41:00   1:55:23  
39.   Vladimir Rozhkov Kaliningrad  RUS  10:23:00   2:19:34  
   Kenneth Nygård Solf IK    10:07:00   bröt  
   Ari Rämänen Ilomantsin Urheilijat    10:31:00   ej startad  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    10:59:00   ej startad  
   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    11:31:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English