Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,6 km
 
1.   Juha Rantoja Rasti-Kurikka    11:27:00   43:17  
2.   Eero Nurminen Suomusjärven Sisu    11:41:00   47:54  
3.   Nikolay Fedorov Veresk SPb  RUS  10:21:00   48:11  
4.   Jouni Iso-Markku Suomusjärven Sisu    10:51:00   48:30  
5.   Heikki Korppi OH    10:55:00   50:35  
6.   Kari Koistinen Navi    10:59:00   54:31  
7.   Kari Kantanen Viitasaaren Suunta    11:45:00   55:11  
8.   Timo Liukko Enonkosken Urheilijat    11:43:00   56:06  
9.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    10:05:00   58:16  
10.   Hannu Tamminen Suunta Jurva    10:29:00   1:00:24  
11.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    11:05:00   1:02:05  
12.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    10:43:00   1:03:10  
13.   Stanislav Kazus Energotrans Ekaterinburg  RUS  10:49:00   1:04:08  
14.   Olli-Pekka Häkkinen Saarijärven Pullistus    11:31:00   1:07:20  
15.   Ilkka Aakula Paimion Rasti    10:53:00   1:07:37  
16.   Jaakko Lajunen Jämsän Retki-Veikot    11:07:00   1:07:41  
17.   Arto Hautala Vaasan Suunnistajat    11:15:00   1:08:14  
18.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    10:15:00   1:08:48  
19.   Sergey Bondarev SPB  RUS  10:41:00   1:10:04  
20.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    11:11:00   1:10:33  
21.   Timo Ahonen Keuruun Kisailijat    10:39:00   1:11:23  
22.   Jukka Syrjänen Koovee    11:21:00   1:12:28  
23.   Pentti Nikodemus Lapin Veikot    10:33:00   1:12:40  
24.   Markku Arola Helsingin Suunnistajat    10:25:00   1:13:13  
25.   Alexander Malakhov Moscow  RUS  11:23:00   1:14:07  
26.   Jan Enegren Solf IK    11:37:00   1:14:48  
27.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    10:11:00   1:15:53  
28.   Victor Rylov SPB  RUS  11:35:00   1:17:32  
29.   Hannu Nurminen Kärkölän Kisa-Veikot    10:27:00   1:19:04  
30.   Jukka Salonen Lounais-Hämeen Rasti    10:07:00   1:21:47  
31.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    10:57:00   1:23:39  
32.   Yury Kozadaev OK AKFA  RUS  11:19:00   1:23:48  
33.   Kimmo Kuusisto MS Parma    11:39:00   1:24:43  
34.   Reima Piispanen Saloisten Reipas    11:29:00   1:25:27  
35.   Ian Simpson Bay of Plenty  NZL  11:09:00   1:28:43  
36.   Boris Elfimov Orienta-Kyncevo  RUS  10:17:00   1:28:46  
37.   Harri Kuusela Epilän Esa    10:47:00   1:41:06  
38.   Andrey Kushnir OK AKFA  RUS  10:23:00   2:07:00  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    10:13:00   ej startad  
   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    10:35:00   ej startad  
   Kenneth Nygård Solf IK    10:45:00   bröt  
   Vladimir Rozhkov Kaliningrad  RUS  11:03:00   bröt  
   Pekka Leskinen Lynx    11:13:00   bröt  
   Ari Rämänen Ilomantsin Urheilijat    11:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English