Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Nikolay Fedorov Veresk SPb  RUS  16:04:00   20:40  
2.   Heikki Korppi OH    16:06:00   25:13  
3.   Sergey Bondarev SPB  RUS  15:50:00   25:25  
4.   Hannu Lusa Rasti-Jussit    15:58:00   26:36  
5.   Juha Rantoja Rasti-Kurikka    14:46:00   27:16  
6.   Jouni Iso-Markku Suomusjärven Sisu    16:12:00   27:32  
7.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    15:26:00   27:58  
8.   Ilkka Aakula Paimion Rasti    15:12:00   28:28  
9.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    15:20:00   28:39  
10.   Timo Ahonen Keuruun Kisailijat    16:00:00   29:04  
11.   Reima Piispanen Saloisten Reipas    14:52:00   29:28  
12.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    15:02:00   29:29  
13.   Eero Nurminen Suomusjärven Sisu    15:24:00   29:30  
14.   Kari Kantanen Viitasaaren Suunta    15:00:00   31:10  
15.   Timo Liukko Enonkosken Urheilijat    15:56:00   31:29  
16.   Jukka Salonen Lounais-Hämeen Rasti    15:30:00   31:36  
17.   Jaakko Lajunen Jämsän Retki-Veikot    15:04:00   31:53  
18.   Olli-Pekka Häkkinen Saarijärven Pullistus    15:10:00   32:16  
19.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    16:10:00   33:40  
20.   Arto Hautala Vaasan Suunnistajat    15:32:00   33:42  
21.   Kari Koistinen Navi    14:54:00   33:44  
22.   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    14:48:00   33:47  
23.   Stanislav Kazus Energotrans Ekaterinburg  RUS  15:54:00   33:57  
24.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    15:16:00   34:00  
25.   Hannu Nurminen Kärkölän Kisa-Veikot    14:40:00   34:17  
26.   Kimmo Kuusisto MS Parma    14:44:00   34:30  
27.   Hannu Tamminen Suunta Jurva    16:08:00   35:12  
28.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    15:14:00   36:23  
29.   Jukka Syrjänen Koovee    15:08:00   37:48  
30.   Jan Enegren Solf IK    14:58:00   38:13  
30.   Ian Simpson Bay of Plenty  NZL  15:40:00   38:13  
32.   Victor Rylov SPB  RUS  15:06:00   39:35  
33.   Markku Arola Helsingin Suunnistajat    16:16:00   39:56  
34.   Kenneth Nygård Solf IK    15:48:00   40:19  
35.   Boris Elfimov Orienta-Kyncevo  RUS  15:42:00   40:52  
36.   Pentti Nikodemus Lapin Veikot    14:42:00   41:39  
37.   Yury Kozadaev OK AKFA  RUS  14:38:00   45:02  
38.   Andrey Kushnir OK AKFA  RUS  15:38:00   50:01  
39.   Harri Kuusela Epilän Esa    16:14:00   51:17  
40.   Pekka Leskinen Lynx    14:50:00   51:52  
41.   Alexander Malakhov Moscow  RUS  15:28:00   52:10  
42.   Vladimir Rozhkov Kaliningrad  RUS  15:22:00   1:05:26  
   Heikki Tamminen Suunta Jurva    15:36:00   disk  
   Ari Rämänen Ilomantsin Urheilijat    15:52:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English