Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,5 km
 
1.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    11:35:00   52:37  
2.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti    13:47:00   53:16  
3.   Tuomo Kauppinen Hyvinkään Rasti    11:17:00   55:47  
4.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    12:17:00   57:30  
5.   Pekka Vuorinen OK Orient    11:03:00   57:52  
6.   Ari Kattainen Hyvinkään Rasti    12:01:00   58:18  
7.   Jussi Mannila IF Sibbo-Vargarna    12:57:00   58:40  
8.   Roy Parnetti Hyvinkään Rasti    13:33:00   58:57  
9.   Tapio Markki Espoon Suunta    13:45:00   59:15  
10.   Hannu Laiho Rastivarsat    11:51:00   59:26  
11.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento    11:27:00   59:37  
12.   Markku Hämäläinen Rastivarsat    12:55:00   59:41  
13.   Jari Kymäläinen Tampereen Pyrintö    13:15:00   1:00:14  
14.   Pekka Partanen Kalevan Rasti    11:57:00   1:00:51  
15.   Harri Vänttinen Espoon Suunta    12:13:00   1:01:22  
16.   Timo Asikainen Hiisirasti    12:51:00   1:02:20  
17.   Geza Molnar Lahden Suunnistajat-37    12:43:00   1:02:35  
18.   Juris Sinke Kapa OK  LAT  11:39:00   1:03:30  
19.   Pekka Kittilä Hämeenlinnan Suunnistajat    13:37:00   1:03:48  
20.   Juha Ala-Hukkala Rasti-Jussit    13:29:00   1:03:56  
21.   Veli-Matti Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    13:49:00   1:04:24  
22.   Timo Hyppänen EKSu    11:13:00   1:04:39  
23.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:49:00   1:04:52  
24.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  11:43:00   1:05:23  
25.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat    12:21:00   1:05:32  
26.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg    12:23:00   1:05:50  
27.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    11:07:00   1:06:01  
28.   Jukka Alho Rajamäen Rykmentti    11:37:00   1:06:26  
29.   Ossi Autio Hyvinkään Rasti    12:49:00   1:06:31  
30.   Dainius Melaika OK Krantas  LTU  12:11:00   1:07:44  
31.   Pekka Pajuoja Lynx    12:33:00   1:07:46  
32.   Esko Sorri Rastihaukat    13:43:00   1:07:56  
33.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka    12:25:00   1:08:00  
34.   Taito Jeskanen Ilomantsin Urheilijat    12:09:00   1:08:21  
35.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    11:19:00   1:08:30  
36.   Jouni Hakala Raision Kuula    13:27:00   1:09:25  
37.   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot    12:29:00   1:09:41  
38.   Harijs Lacars COKSILVA  LAT  13:35:00   1:09:44  
39.   Pekka Patana Laihian Luja    13:21:00   1:11:18  
40.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat    12:37:00   1:12:52  
41.   Matti Teittinen Hiisirasti    13:53:00   1:13:16  
42.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka    11:29:00   1:13:31  
43.   Jarkko Hietaoja Helsingin Suunnistajat    12:41:00   1:13:33  
44.   Antti Lamminpää Kärkölän Kisa-Veikot    13:01:00   1:14:20  
45.   Juha Eronen Karkki-Rasti    10:57:00   1:15:49  
46.   Otto Frenckell OK Raseborg    13:13:00   1:17:04  
47.   Rimantas Dauderis OK Krantas  LTU  11:09:00   1:17:35  
48.   Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona  SUI  11:47:00   1:17:59  
49.   Reima Liikkanen Rastivarsat    13:57:00   1:18:08  
50.   Ole Ahlroth OK Raseborg    11:33:00   1:18:11  
51.   Kari Maijala Epilän Esa    12:05:00   1:19:48  
52.   Teemu Moilanen Tampereen Pyrintö    11:55:00   1:20:51  
53.   Henrik Karlsson Kouvolan Suunnistajat    12:31:00   1:20:54  
54.   Juha Lahti HLS    12:07:00   1:21:40  
55.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    12:59:00   1:22:00  
56.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliopiston Urheiluseura    12:47:00   1:28:29  
57.   Risto Gustafsson Rasti-Perniö    12:03:00   1:30:58  
58.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    13:03:00   1:31:33  
59.   Jari Jurvakainen Suunta Jyväskylä    11:23:00   1:32:00  
60.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat    13:39:00   1:34:34  
61.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:41:00   1:37:46  
62.   Sergey Fedorov Perm  RUS  13:05:00   1:37:50  
63.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot    12:15:00   1:38:41  
64.   Mikko Saleva Tuusulan Voima-Veikot    13:17:00   1:45:23  
65.   Jari Kuiro OK Raseborg    13:59:00   1:46:18  
66.   Sergey Lukin Moscow  RUS  11:59:00   1:49:32  
67.   Markus Karjalainen Kuopion Suunnistajat    12:39:00   1:55:13  
68.   Donatas Melaika OK Krantas  LTU  13:09:00   1:57:02  
69.   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat    11:05:00   2:24:10  
   Jarmo Paananen Saloisten Reipas    11:11:00   ej startad  
   Reijo Hyvönen Helsingin Suunnistajat    11:25:00   ej startad  
   Jukka Kallio Tampereen Pyrintö    12:27:00   ej startad  
   Arto Virtala Laitilan Jyske    13:19:00   ej startad  
   Raimo Joensuu Helsingin Suunnistajat    13:23:00   bröt  
   Aimo Aalto Rasti-Nokia    13:25:00   ej startad  
   Mikhail Vasilyev Moscow  RUS  13:31:00   bröt  
   Juha Liukkonen Delta    13:55:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English