Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H50A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    14:12:00   25:58  
2.   Pekka Vuorinen OK Orient    14:14:00   27:37  
3.   Timo Asikainen Hiisirasti    14:10:00   28:00  
4.   Pekka Fincke Vehkalahden Veikot    15:48:00   28:05  
5.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka    15:26:00   28:44  
6.   Tuomo Kauppinen Hyvinkään Rasti    14:48:00   29:07  
7.   Ari Kattainen Hyvinkään Rasti    15:38:00   29:13  
8.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti    15:02:00   29:18  
9.   Tapio Markki Espoon Suunta    13:50:00   29:43  
10.   Jussi Mannila IF Sibbo-Vargarna    13:46:00   29:46  
11.   Timo Hyppänen EKSu    14:54:00   29:57  
12.   Hannu Laiho Rastivarsat    15:00:00   30:08  
13.   Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona  SUI  15:14:00   30:25  
14.   Pekka Partanen Kalevan Rasti    15:50:00   30:26  
15.   Jukka Kallio Tampereen Pyrintö    13:12:00   31:53  
15.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    14:34:00   31:53  
17.   Geza Molnar Lahden Suunnistajat-37    13:38:00   31:55  
18.   Taito Jeskanen Ilomantsin Urheilijat    15:04:00   32:03  
19.   Jari Kymäläinen Tampereen Pyrintö    15:44:00   32:20  
20.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    12:50:00   32:48  
21.   Ossi Autio Hyvinkään Rasti    13:20:00   32:49  
22.   Arto Virtala Laitilan Jyske    13:26:00   33:06  
23.   Veli-Matti Salmenkylä Helsingin Suunnistajat    14:18:00   33:16  
24.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  14:26:00   33:39  
25.   Juris Sinke Kapa OK  LAT  14:20:00   34:04  
26.   Juha Ala-Hukkala Rasti-Jussit    14:50:00   34:05  
27.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat    13:16:00   34:25  
28.   Otto Frenckell OK Raseborg    15:42:00   34:48  
29.   Raimo Joensuu Helsingin Suunnistajat    14:44:00   35:03  
30.   Pekka Kittilä Hämeenlinnan Suunnistajat    14:30:00   35:11  
31.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg    13:24:00   35:12  
32.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    15:46:00   35:34  
33.   Jukka Alho Rajamäen Rykmentti    13:54:00   35:40  
34.   Harri Vänttinen Espoon Suunta    15:20:00   36:01  
35.   Jarkko Hietaoja Helsingin Suunnistajat    15:32:00   36:57  
36.   Markku Mäkelä Rastikarhut    14:22:00   37:01  
37.   Aimo Aalto Rasti-Nokia    13:02:00   37:44  
38.   Juha Eronen Karkki-Rasti    15:30:00   37:52  
39.   Risto Gustafsson Rasti-Perniö    14:24:00   37:57  
40.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot    14:40:00   37:58  
41.   Jouni Hakala Raision Kuula    14:52:00   38:51  
42.   Matti Teittinen Hiisirasti    13:10:00   39:07  
43.   Ilkka Kujanpää Lynx    15:24:00   39:31  
44.   Rimantas Dauderis OK Krantas  LTU  14:16:00   40:03  
45.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat    15:22:00   40:14  
46.   Juha Lahti HLS    13:00:00   40:33  
47.   Reima Liikkanen Rastivarsat    12:56:00   40:37  
48.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat    13:30:00   40:44  
49.   Antti Lamminpää Kärkölän Kisa-Veikot    13:32:00   41:04  
50.   Kari Maijala Epilän Esa    14:28:00   41:46  
51.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    14:38:00   42:33  
52.   Pekka Pajuoja Lynx    13:52:00   42:34  
53.   Harijs Lacars COKSILVA  LAT  12:52:00   44:11  
54.   Henrik Karlsson Kouvolan Suunnistajat    14:04:00   44:15  
55.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat    15:16:00   44:59  
56.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliopiston Urheiluseura    13:28:00   45:53  
57.   Hannu Ruotsalainen Espoon Suunta    13:56:00   46:54  
58.   Sergey Fedorov Perm  RUS  15:52:00   47:09  
59.   Donatas Melaika OK Krantas  LTU  13:18:00   47:14  
59.   Ole Ahlroth OK Raseborg    14:08:00   47:14  
61.   Dainius Melaika OK Krantas  LTU  15:18:00   47:55  
62.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento    13:44:00   48:01  
63.   Reijo Hyvönen Helsingin Suunnistajat    13:34:00   48:21  
64.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    13:04:00   48:59  
65.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka    14:32:00   50:58  
66.   Mikko Saleva Tuusulan Voima-Veikot    13:08:00   51:15  
67.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    15:08:00   51:37  
68.   Jari Kuiro OK Raseborg    14:56:00   54:18  
69.   Juha Liukkonen Delta    14:06:00   54:57  
70.   Sergey Lukin Moscow  RUS  14:00:00   55:03  
71.   Markus Karjalainen Kuopion Suunnistajat    13:42:00   58:18  
72.   Jarmo Paananen Saloisten Reipas    15:06:00   1:00:45  
73.   Jari Jurvakainen Suunta Jyväskylä    14:42:00   1:06:36  
74.   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat    13:58:00   1:12:11  
75.   Mikhail Vasilyev Moscow  RUS  15:36:00   1:20:16  
   Vesa-Pekka Jalli Hauhon Sisu    14:58:00   disk  
   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot    15:34:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English