Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,8 km
 
1.   Mika Rahkola OH    11:32:00   46:11  
2.   Kai Hilo Lynx    11:36:00   47:15  
3.   Stefan Höstman Malax IF    10:04:00   47:30  
4.   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö    10:50:00   51:00  
5.   Sergey Gusak Gatchina  RUS  10:14:00   51:05  
6.   Kalle Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:02:00   53:21  
7.   Eero Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:42:00   54:04  
8.   Anders Lindahl Akilles OK    11:06:00   54:41  
9.   Juha Sinkkonen Rasti 88    10:08:00   55:48  
10.   Ari Kuusholma Hiisirasti    11:30:00   56:06  
11.   Igor Kunitskiy Saint-Petersburg  RUS  11:42:00   56:19  
12.   Pekka Rehn Lynx    12:14:00   56:31  
13.   Timo Pirtilä Kymin Suunnistajat    12:06:00   56:34  
14.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    11:40:00   57:11  
15.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    11:28:00   57:21  
16.   Taisto Maijala Lapin Veikot    10:28:00   58:25  
17.   Heikki Koskela Rasti-Jussit    11:56:00   59:28  
18.   Aleksandr Dobritckii Vesta  RUS  12:16:00   1:00:20  
19.   Andrey Kuzmin St.Petersburg  RUS  10:06:00   1:01:14  
20.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    12:08:00   1:01:32  
21.   Juha Ratia Kemiön Kiilat    10:46:00   1:02:41  
22.   Riku Rousku MS Parma    10:52:00   1:03:16  
23.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    11:24:00   1:03:46  
24.   Matti Onnela Lapin Veikot    11:48:00   1:04:23  
25.   Heikki Sorsa Pihkaniskat    11:38:00   1:06:17  
26.   Vsevolod Dokhturov Tomsk  RUS  11:46:00   1:08:12  
27.   Markku Saksa Teuvan Rivakka    12:04:00   1:08:48  
28.   Kari Hakuli Keravan Urheilijat    10:38:00   1:09:28  
29.   Jari Kivelä Perhon Kiri    11:12:00   1:09:32  
30.   Boris Ashkinadzi Gatchina  RUS  11:22:00   1:10:24  
31.   Matti Lehto Riihimäen Suunnistajat    11:00:00   1:11:50  
32.   Timo Saaranen Kyrös-Rasti    12:00:00   1:12:15  
33.   Andrey Sorokin Nord West  RUS  10:02:00   1:12:32  
34.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    10:56:00   1:13:31  
35.   Esa-Pekka Kapanen Espoon Akilles    10:12:00   1:20:21  
36.   Kasperi Launis Raisu Lumous    11:58:00   1:21:00  
37.   Martin Melin IK Falken    11:52:00   1:21:07  
38.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    11:02:00   1:26:34  
39.   Jorma Niinimäki Lynx    10:40:00   1:34:02  
40.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    10:18:00   1:38:11  
41.   Evgeny Murzinov Veliky Novgorod  RUS  10:20:00   1:49:28  
42.   Reijo Toivonen Espoon Akilles    11:44:00   2:01:31  
43.   Sami Syväterä Riihimäen Suunnistajat    12:10:00   2:16:21  
   Tapio Mäenpää Järvenpään Palo    10:10:00   ej startad  
   Tarmo Oikarinen OH    10:22:00   disk  
   Igor Berezin Saint-Petersburg  RUS  10:26:00   disk  
   Mikhail Tulenkov Northern Wind  RUS  10:30:00   ej startad  
   Ari Kosunen SK Vuoksi    10:34:00   ej startad  
   Juho Näsi SK Pohjantähti    10:36:00   ej startad  
   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    10:58:00   disk  
   Juha Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:04:00   ej startad  
   Petri Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:08:00   disk  
   Igor Kirichenko Vesta  RUS  11:10:00   ej startad  
   Martin Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  11:16:00   ej startad  
   Petri Heikkilä Järvenpään Palo    11:18:00   ej startad  
   Eero Vartiainen Saarijärven Pullistus    11:20:00   ej startad  
   Eero Hakala IF Femman    11:50:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English