Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Stefan Höstman Malax IF    13:11:00   50:54  
2.   Kalle Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:49:00   52:36  
3.   Mauri Laasonen Tampereen Pyrintö    14:05:00   52:39  
4.   Mika Rahkola OH    13:45:00   53:30  
5.   Eero Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:37:00   53:45  
6.   Timo Pirtilä Kymin Suunnistajat    13:07:00   54:36  
7.   Kai Hilo Lynx    13:43:00   55:28  
8.   Heikki Sorsa Pihkaniskat    12:51:00   55:49  
9.   Anders Lindahl Akilles OK    14:09:00   56:44  
10.   Matti Onnela Lapin Veikot    13:03:00   56:47  
11.   Tarmo Oikarinen OH    12:31:00   58:23  
12.   Ari Kuusholma Hiisirasti    12:47:00   1:00:11  
13.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:55:00   1:00:25  
14.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    13:27:00   1:00:55  
15.   Riku Rousku MS Parma    13:19:00   1:04:06  
16.   Taisto Maijala Lapin Veikot    14:11:00   1:04:14  
17.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    12:23:00   1:04:36  
17.   Ville Salonen Vaasan Suunnistajat    12:39:00   1:04:36  
19.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    12:41:00   1:05:33  
20.   Martin Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  12:35:00   1:07:25  
21.   Aleksandr Dobritckii Vesta  RUS  12:57:00   1:08:08  
22.   Pekka Rehn Lynx    12:11:00   1:10:16  
23.   Igor Kirichenko Vesta  RUS  14:03:00   1:11:02  
24.   Ari Kosunen SK Vuoksi    12:15:00   1:11:56  
25.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    13:59:00   1:13:25  
26.   Jari Kivelä Perhon Kiri    13:35:00   1:13:35  
27.   Timo Saaranen Kyrös-Rasti    12:07:00   1:13:52  
28.   Boris Ashkinadzi Gatchina  RUS  12:29:00   1:14:18  
29.   Matti Lehto Riihimäen Suunnistajat    13:31:00   1:15:30  
30.   Petri Heikkilä Järvenpään Palo    12:33:00   1:17:17  
31.   Juha Ratia Kemiön Kiilat    13:17:00   1:19:22  
32.   Juha Sinkkonen Rasti 88    13:53:00   1:19:31  
33.   Vsevolod Dokhturov Tomsk  RUS  13:09:00   1:19:55  
34.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    13:23:00   1:19:57  
35.   Petri Juhola Lahden Suunnistajat-37    13:41:00   1:19:59  
36.   Kasperi Launis Raisu Lumous    12:59:00   1:20:56  
37.   Kari Hakuli Keravan Urheilijat    13:39:00   1:22:09  
38.   Sergey Gusak Gatchina  RUS  13:37:00   1:22:37  
39.   Juha Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:51:00   1:22:54  
40.   Igor Berezin Saint-Petersburg  RUS  12:17:00   1:24:29  
41.   Heikki Koskela Rasti-Jussit    12:53:00   1:25:47  
42.   Esa-Pekka Kapanen Espoon Akilles    12:43:00   1:29:14  
43.   Eero Hakala IF Femman    14:19:00   1:33:10  
44.   Evgeny Murzinov Veliky Novgorod  RUS  14:13:00   1:35:39  
45.   Andrey Sorokin Nord West  RUS  12:49:00   1:37:00  
46.   Martin Melin IK Falken    14:17:00   1:37:14  
47.   Markku Saksa Teuvan Rivakka    12:45:00   1:38:49  
48.   Eero Vartiainen Saarijärven Pullistus    14:07:00   1:40:42  
49.   Vesa Ala-Rasula Kuortaneen Kunto    12:09:00   1:50:56  
50.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    12:21:00   1:55:52  
51.   Reijo Toivonen Espoon Akilles    12:05:00   2:02:37  
52.   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    12:19:00   2:44:22  
53.   Sami Syväterä Riihimäen Suunnistajat    12:25:00   3:10:02  
   Jorma Niinimäki Lynx    13:01:00   disk  
   Andrey Kuzmin St.Petersburg  RUS  13:05:00   disk  
   Mikhail Tulenkov Northern Wind  RUS  13:13:00   ej startad  
   Igor Kunitskiy Saint-Petersburg  RUS  13:25:00   ej startad  
   Juho Näsi SK Pohjantähti    13:29:00   ej startad  
   Harri Koski Helsingin Suunnistajat    13:55:00   bröt  
   Reijo Sjöblom Teuvan Rivakka    14:01:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English