Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Leo Pyymäki Espoon Suunta    13:43:00   35:36  
2.   Jörgen Nyman OK Raseborg    11:41:00   41:15  
3.   Ali Mättölä Espoon Suunta    12:47:00   41:37  
4.   Thomas Ekström MS Parma    13:21:00   41:49  
5.   Jari Jaakkola Maarian Mahti    11:15:00   41:50  
6.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat    11:07:00   42:06  
7.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu    11:45:00   42:07  
8.   Kalevi Mäkipää Ulvilan Ura    13:41:00   42:20  
9.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    12:21:00   42:31  
10.   Mika Vuorela Tampereen Pyrintö    11:37:00   42:51  
11.   Mikko Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    12:45:00   43:44  
12.   Reima Rantanen MS Parma    12:27:00   43:54  
13.   Juha Kauria Olavin Rasti    13:25:00   44:07  
14.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    10:23:00   44:21  
15.   Mikko Toivonen Kangasala SK    10:47:00   44:32  
16.   Tomas Ray OK77    12:33:00   44:48  
17.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti    11:13:00   46:03  
18.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    12:03:00   47:10  
19.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    12:53:00   48:01  
20.   Risto Niinimäki Pihkaniskat    12:39:00   48:13  
21.   Sakari Pesola Rastiketut    11:57:00   48:42  
22.   Mika Ternola Kangasala SK    13:05:00   50:42  
23.   Markku Virtanen Lammin Säkiä    10:35:00   51:05  
24.   Ulf Höglund OK Raseborg    13:29:00   52:38  
25.   Hannu Numminen Espoon Akilles    11:01:00   52:56  
26.   Donald Staudte Järla IF OK  SWE  11:23:00   52:59  
26.   Juha Kiljunen Rastivarsat    13:47:00   52:59  
28.   Harri Posti Koskelankylän Riento    12:55:00   53:35  
29.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    12:09:00   54:06  
30.   Ari Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:05:00   54:12  
31.   Stefan Schlatter OLC Kapreolo  SUI  10:31:00   54:17  
32.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät    13:45:00   54:25  
33.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    13:09:00   54:58  
34.   Heikki Frilander IF Sibbo-Vargarna    12:19:00   55:24  
35.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    13:39:00   55:47  
36.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:59:00   55:54  
37.   Aki Tapper Rasti 88    12:43:00   55:55  
38.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    11:25:00   56:14  
39.   Tommi Lainema Espoon Suunta    11:35:00   56:20  
40.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    12:29:00   56:52  
41.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    11:43:00   57:16  
42.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:19:00   58:26  
43.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    13:23:00   1:00:04  
44.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta    12:11:00   1:00:12  
45.   Vygintas Saldukas OK Krantas  LTU  13:03:00   1:00:43  
46.   Marc Streit OLG Herzogenbuchsee  SUI  13:35:00   1:01:16  
47.   Andres Palk TAOK  EST  12:17:00   1:01:51  
48.   Riku Mattila Kouvolan Suunnistajat    12:15:00   1:02:41  
49.   Asko Nykänen Mäntsälän Urheilijat    13:07:00   1:03:16  
50.   Jari Kanko Koovee    12:23:00   1:04:41  
51.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat    12:51:00   1:04:55  
52.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  10:25:00   1:05:54  
53.   Sakari Mikkola Helsingin Suunnistajat    10:27:00   1:06:30  
54.   Veli Pyhtilä OH    13:51:00   1:07:29  
55.   Jouko Skog Koovee    13:19:00   1:07:50  
56.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    10:37:00   1:07:57  
57.   Timo Rokka Lounais-Hämeen Rasti    11:49:00   1:10:28  
58.   Heikki Pelkonen Päijät-Rasti    10:55:00   1:11:15  
59.   Alexey Trapeznikov OK AKFA  RUS  12:05:00   1:12:03  
60.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    10:29:00   1:14:09  
61.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat    12:13:00   1:15:22  
62.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    12:07:00   1:15:58  
63.   Kimmo Valtonen MS Parma    10:39:00   1:16:18  
64.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    12:25:00   1:16:24  
65.   Antti Ahti Espoon Suunta    10:43:00   1:17:02  
66.   Risto Ruohola MS Parma    11:31:00   1:20:21  
67.   Timo Huoponen Valkeakosken Haka    10:45:00   1:29:13  
68.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    10:49:00   1:30:32  
69.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  11:09:00   1:35:49  
70.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    12:31:00   1:44:35  
   Matti Kattelus Lapuan Virkiä    10:51:00   disk  
   Matti Huttunen Pihkaniskat    10:57:00   ej startad  
   Alexey Archakov Orienta-Kyncevo  RUS  10:59:00   ej startad  
   Seppo Ikäheimo Espoon Suunta    11:11:00   ej startad  
   Jan Donner OK77    11:27:00   ej startad  
   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    11:53:00   disk  
   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat    11:55:00   disk  
   Hannu Varkoi Kalske    12:01:00   bröt  
   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    12:37:00   ej startad  
   Lasse Sarparanta Rasti-Lukko    12:49:00   ej startad  
   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat    13:01:00   ej startad  
   Jarmo Lindroos Espoon Suunta    13:11:00   ej startad  
   Yury Berezuk Kirishi-Ladoga  RUS  13:13:00   disk  
   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    13:17:00   ej startad  
   Tapani Penttinen Navi    13:33:00   bröt  
   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    13:37:00   ej startad  
   Harry Sainio OK77    13:49:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English