Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
7,0 km
 
1.   Leo Pyymäki Espoon Suunta    10:25:00   54:12  
2.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu    13:11:00   54:46  
3.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat    12:45:00   58:56  
4.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    11:31:00   59:50  
5.   Tomas Ray OK77    13:01:00   1:00:31  
6.   Markku Virtanen Lammin Säkiä    12:43:00   1:01:18  
7.   Jari Jaakkola Maarian Mahti    13:19:00   1:02:25  
8.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat    10:53:00   1:03:13  
9.   Mika Vuorela Tampereen Pyrintö    10:45:00   1:04:07  
10.   Reima Rantanen MS Parma    10:31:00   1:04:12  
11.   Mikko Toivonen Kangasala SK    13:31:00   1:04:54  
12.   Asko Nykänen Mäntsälän Urheilijat    10:19:00   1:05:08  
13.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    10:35:00   1:05:35  
14.   Thomas Ekström MS Parma    11:25:00   1:06:07  
15.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    11:55:00   1:06:24  
16.   Mikko Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    10:49:00   1:07:15  
17.   Jörgen Nyman OK Raseborg    12:25:00   1:07:33  
18.   Donald Staudte Järla IF OK  SWE  12:21:00   1:08:48  
19.   Kalevi Mäkipää Ulvilan Ura    10:47:00   1:09:25  
20.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    10:09:00   1:10:39  
21.   Risto Niinimäki Pihkaniskat    12:07:00   1:11:27  
22.   Juha Kauria Olavin Rasti    11:09:00   1:13:33  
23.   Heikki Frilander IF Sibbo-Vargarna    10:21:00   1:13:38  
24.   Riku Mattila Kouvolan Suunnistajat    13:17:00   1:13:56  
25.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti    12:09:00   1:14:04  
26.   Mikko Kimpi Helsingin Suunnistajat    11:11:00   1:14:35  
27.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    13:29:00   1:14:47  
28.   Tommi Lainema Espoon Suunta    12:29:00   1:16:25  
29.   Risto Ruohola MS Parma    13:15:00   1:16:42  
30.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    11:43:00   1:17:17  
31.   Heikki Pelkonen Päijät-Rasti    11:45:00   1:17:33  
32.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    13:05:00   1:18:12  
33.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät    12:27:00   1:18:30  
34.   Stefan Schlatter OLC Kapreolo  SUI  13:21:00   1:18:38  
35.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat    13:07:00   1:20:01  
36.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta    12:03:00   1:21:00  
37.   Hannu Numminen Espoon Akilles    12:05:00   1:22:04  
38.   Aki Tapper Rasti 88    11:37:00   1:23:30  
39.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  11:29:00   1:23:41  
40.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:13:00   1:24:15  
41.   Kimmo Valtonen MS Parma    12:23:00   1:25:15  
42.   Hannu Varkoi Kalske    12:53:00   1:25:30  
43.   Harri Posti Koskelankylän Riento    12:37:00   1:26:10  
44.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    10:37:00   1:26:43  
45.   Vygintas Saldukas OK Krantas  LTU  11:59:00   1:27:40  
46.   Tapani Penttinen Navi    11:05:00   1:29:43  
47.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    11:21:00   1:33:13  
48.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:55:00   1:33:53  
49.   Ari Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:41:00   1:33:54  
50.   Jari Kanko Koovee    11:23:00   1:34:05  
51.   Matti Kattelus Lapuan Virkiä    11:19:00   1:35:27  
52.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    12:31:00   1:35:42  
53.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    10:23:00   1:36:42  
54.   Ulf Höglund OK Raseborg    10:33:00   1:38:23  
55.   Veli Pyhtilä OH    10:11:00   1:38:35  
56.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat    12:57:00   1:41:51  
57.   Marc Streit OLG Herzogenbuchsee  SUI  11:17:00   1:43:09  
58.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    12:11:00   1:43:29  
59.   Andres Palk TAOK  EST  13:25:00   1:44:05  
60.   Antti Ahti Espoon Suunta    10:05:00   1:44:23  
61.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  12:51:00   1:45:16  
62.   Lasse Sarparanta Rasti-Lukko    12:49:00   1:45:26  
63.   Jouko Skog Koovee    10:27:00   1:46:33  
64.   Sakari Mikkola Helsingin Suunnistajat    10:01:00   1:47:30  
65.   Alexey Trapeznikov OK AKFA  RUS  11:39:00   1:48:09  
66.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot    13:27:00   1:48:44  
67.   Timo Huoponen Valkeakosken Haka    11:33:00   1:55:30  
68.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    13:09:00   1:59:13  
69.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    11:01:00   2:00:06  
70.   Timo Rokka Lounais-Hämeen Rasti    13:23:00   2:06:51  
71.   Yury Berezuk Kirishi-Ladoga  RUS  10:41:00   2:09:34  
72.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    11:53:00   2:14:39  
73.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat    11:07:00   2:14:52  
   Matti Huttunen Pihkaniskat    10:13:00   ej startad  
   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    10:15:00   bröt  
   Harry Sainio OK77    10:43:00   ej startad  
   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    10:51:00   bröt  
   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    10:55:00   ej startad  
   Jarmo Lindroos Espoon Suunta    10:59:00   ej startad  
   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    11:03:00   bröt  
   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    11:13:00   ej startad  
   Kai Tattari Rastihaukat    11:49:00   ej startad  
   Taisto Jylhä LoVe    12:01:00   ej startad  
   Alexey Archakov Orienta-Kyncevo  RUS  12:35:00   ej startad  
   Sakari Pesola Rastiketut    12:41:00   ej startad  
   Seppo Ikäheimo Espoon Suunta    12:59:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English