Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
7,3 km
 
1.   Leo Pyymäki Espoon Suunta    11:53:00   56:41  
2.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    10:41:00   57:04  
3.   Jyrki Jäppinen OK77    12:01:00   57:20  
4.   Petteri Kähäri Tampereen Pyrintö    12:45:00   57:43  
5.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:45:00   58:28  
6.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat    11:31:00   59:45  
7.   Thomas Ekström MS Parma    12:13:00   1:00:24  
8.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu    11:05:00   1:01:47  
9.   Kalevi Mäkipää Ulvilan Ura    11:29:00   1:01:49  
10.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:33:00   1:03:08  
11.   Jörgen Nyman OK Raseborg    11:17:00   1:04:43  
12.   Jari Jaakkola Maarian Mahti    10:49:00   1:06:05  
13.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat    13:19:00   1:06:31  
14.   Juha Kauria Olavin Rasti    10:51:00   1:06:46  
15.   Asko Nykänen Mäntsälän Urheilijat    11:33:00   1:07:23  
16.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    10:37:00   1:10:23  
17.   Risto Niinimäki Pihkaniskat    12:05:00   1:10:33  
18.   Juha-Pekka Harju Tampereen Pyrintö    13:47:00   1:10:36  
19.   Mikko Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    13:41:00   1:10:39  
20.   Markku Virtanen Lammin Säkiä    11:35:00   1:11:17  
21.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    10:35:00   1:12:06  
22.   Mika Ternola Kangasala SK    13:01:00   1:13:19  
23.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    12:23:00   1:15:03  
24.   Heikki Frilander IF Sibbo-Vargarna    12:09:00   1:15:18  
25.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät    10:31:00   1:15:51  
26.   Mikko Kimpi Helsingin Suunnistajat    13:27:00   1:16:41  
27.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    11:11:00   1:17:25  
28.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    12:47:00   1:17:43  
29.   Reima Rantanen MS Parma    13:07:00   1:17:52  
30.   Heikki Pelkonen Päijät-Rasti    12:07:00   1:18:56  
31.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    11:43:00   1:19:24  
32.   Riku Mattila Kouvolan Suunnistajat    12:21:00   1:19:39  
33.   Taisto Jylhä LoVe    10:59:00   1:19:54  
34.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    12:57:00   1:21:42  
34.   Tommi Lainema Espoon Suunta    13:25:00   1:21:42  
36.   Risto Ruohola MS Parma    10:25:00   1:21:55  
37.   Harri Posti Koskelankylän Riento    11:45:00   1:22:30  
38.   Vygintas Saldukas OK Krantas  LTU  12:03:00   1:23:30  
39.   Matti Tarkkanen Ulvilan Ura    10:21:00   1:24:14  
40.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:23:00   1:25:10  
41.   Stefan Schlatter OLC Kapreolo  SUI  12:19:00   1:25:32  
42.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat    12:11:00   1:27:20  
43.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    11:51:00   1:27:27  
44.   Jukka Vähäpesola Helsingin Suunnistajat    10:55:00   1:27:42  
45.   Veli Pyhtilä OH    11:57:00   1:28:49  
46.   Marc Streit OLG Herzogenbuchsee  SUI  12:33:00   1:28:51  
47.   Juha Ketola Koovee    10:29:00   1:29:52  
48.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    11:09:00   1:30:09  
49.   Ari Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:41:00   1:31:57  
50.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    10:53:00   1:34:41  
51.   Lasse Sarparanta Rasti-Lukko    10:23:00   1:35:19  
52.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:37:00   1:35:50  
53.   Aki Tapper Rasti 88    13:11:00   1:37:14  
54.   Sakari Mikkola Helsingin Suunnistajat    12:15:00   1:37:38  
55.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    11:21:00   1:38:19  
56.   Matti Kattelus Lapuan Virkiä    12:51:00   1:38:21  
57.   Hannu Varkoi Kalske    12:43:00   1:39:35  
58.   Tapani Penttinen Navi    11:03:00   1:39:49  
59.   Jari Kanko Koovee    13:13:00   1:40:51  
60.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    13:15:00   1:41:13  
61.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    11:23:00   1:41:21  
62.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat    11:49:00   1:41:25  
63.   Andres Palk TAOK  EST  10:57:00   1:42:29  
64.   Ulf Höglund OK Raseborg    13:09:00   1:44:14  
65.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  13:39:00   1:44:48  
66.   Kimmo Valtonen MS Parma    11:15:00   1:45:19  
67.   Antti Ahti Espoon Suunta    12:27:00   1:45:58  
68.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat    10:45:00   1:50:16  
69.   Reijo Mäkilä Kankaanpään Suunnistajat    13:05:00   1:53:23  
70.   Timo Huoponen Valkeakosken Haka    13:03:00   1:54:55  
71.   Jouko Skog Koovee    12:17:00   1:57:03  
72.   Timo Rokka Lounais-Hämeen Rasti    11:07:00   1:58:13  
73.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    13:29:00   2:02:06  
74.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    11:55:00   2:06:26  
75.   Alexey Trapeznikov OK AKFA  RUS  13:17:00   2:07:33  
76.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  11:25:00   2:25:41  
   Jan Donner OK77    10:27:00   ej startad  
   Sakari Pesola Rastiketut    10:33:00   disk  
   Jarmo Lindroos Espoon Suunta    11:19:00   ej startad  
   Harry Sainio OK77    11:39:00   disk  
   Hannu Numminen Espoon Akilles    11:59:00   bröt  
   Alexey Archakov Orienta-Kyncevo  RUS  12:25:00   ej startad  
   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    12:31:00   ej startad  
   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    12:39:00   ej startad  
   Yury Berezuk Kirishi-Ladoga  RUS  12:49:00   ej startad  
   Seppo Ikäheimo Espoon Suunta    12:55:00   ej startad  
   Kai Tattari Rastihaukat    13:37:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English