Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H45A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,3 km
 
1.   Petteri Kähäri Tampereen Pyrintö    15:16:00   25:52  
2.   Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu    14:54:00   26:15  
3.   Leo Pyymäki Espoon Suunta    14:38:00   26:39  
4.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    15:38:00   27:36  
5.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    12:24:00   28:58  
5.   Reima Rantanen MS Parma    14:02:00   28:58  
7.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    15:18:00   29:19  
8.   Jörgen Nyman OK Raseborg    14:24:00   29:41  
8.   Kari Matilainen Helsingin Suunnistajat    14:48:00   29:41  
10.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    15:50:00   30:36  
11.   Sakari Pesola Rastiketut    14:50:00   30:47  
12.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    15:48:00   30:59  
13.   Juha Kauria Olavin Rasti    14:14:00   31:01  
14.   Markku Virtanen Lammin Säkiä    14:28:00   31:13  
15.   Jari Jaakkola Maarian Mahti    14:08:00   31:33  
16.   Asko Nykänen Mäntsälän Urheilijat    14:52:00   31:35  
17.   Thomas Ekström MS Parma    13:12:00   31:39  
18.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    14:22:00   31:52  
19.   Mikko Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    13:14:00   32:16  
20.   Matti Tarkkanen Ulvilan Ura    13:48:00   32:34  
21.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    15:32:00   32:55  
22.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    13:50:00   33:31  
23.   Juha-Pekka Harju Tampereen Pyrintö    12:54:00   33:36  
24.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  14:40:00   33:42  
25.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    14:16:00   33:50  
26.   Taisto Jylhä LoVe    13:46:00   34:14  
26.   Heikki Pelkonen Päijät-Rasti    15:42:00   34:14  
28.   Ari Hietanen Kouvolan Suunnistajat    14:58:00   34:20  
29.   Kalevi Mäkipää Ulvilan Ura    15:00:00   34:24  
30.   Riku Mattila Kouvolan Suunnistajat    12:20:00   34:33  
31.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    12:36:00   34:56  
32.   Heikki Frilander IF Sibbo-Vargarna    15:02:00   35:13  
33.   Jukka Vähäpesola Helsingin Suunnistajat    15:30:00   35:26  
34.   Risto Ruohola MS Parma    14:56:00   36:51  
35.   Timo Lainema Turun Metsänkävijät    13:32:00   36:54  
36.   Juha Ketola Koovee    15:36:00   37:05  
37.   Risto Niinimäki Pihkaniskat    13:36:00   37:38  
38.   Mikko Kimpi Helsingin Suunnistajat    12:52:00   38:18  
39.   Tommi Lainema Espoon Suunta    13:06:00   39:00  
40.   Stefan Schlatter OLC Kapreolo  SUI  13:20:00   39:45  
41.   Harry Sainio OK77    15:12:00   39:49  
42.   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    15:10:00   40:18  
43.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    14:34:00   40:33  
44.   Tapani Penttinen Navi    14:42:00   40:48  
45.   Harri Posti Koskelankylän Riento    12:50:00   41:05  
46.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:10:00   41:27  
47.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    14:36:00   41:57  
48.   Aki Tapper Rasti 88    12:26:00   42:05  
49.   Marc Streit OLG Herzogenbuchsee  SUI  12:56:00   42:22  
50.   Hannu Numminen Espoon Akilles    15:08:00   42:27  
51.   Matti Kattelus Lapuan Virkiä    15:14:00   43:13  
52.   Jouko Skog Koovee    13:54:00   43:33  
53.   Kimmo Valtonen MS Parma    15:46:00   44:03  
54.   Sakari Mikkola Helsingin Suunnistajat    14:12:00   44:09  
55.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    14:46:00   44:28  
56.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    12:38:00   44:38  
57.   Antti Ahti Espoon Suunta    14:04:00   45:18  
58.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat    15:44:00   45:24  
59.   Hannu Varkoi Kalske    12:40:00   45:39  
60.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    12:32:00   45:57  
61.   Andres Palk TAOK  EST  13:40:00   46:28  
62.   Vygintas Saldukas OK Krantas  LTU  12:44:00   46:36  
63.   Lasse Sarparanta Rasti-Lukko    13:42:00   46:44  
64.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat    13:00:00   47:07  
65.   Jari Kanko Koovee    13:04:00   48:13  
66.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    14:00:00   49:41  
67.   Timo Huoponen Valkeakosken Haka    15:28:00   50:03  
68.   Ulf Höglund OK Raseborg    12:28:00   50:57  
69.   Timo Rokka Lounais-Hämeen Rasti    14:20:00   51:12  
70.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    13:02:00   51:27  
71.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat    12:58:00   52:09  
72.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    13:30:00   52:26  
73.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    13:18:00   54:09  
74.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  14:18:00   58:46  
75.   Alexey Trapeznikov OK AKFA  RUS  12:34:00   1:18:59  
   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    12:30:00   ej startad  
   Kai Tattari Rastihaukat    12:46:00   ej startad  
   Alexey Archakov Orienta-Kyncevo  RUS  13:24:00   ej startad  
   Seppo Ikäheimo Espoon Suunta    13:34:00   ej startad  
   Yury Berezuk Kirishi-Ladoga  RUS  13:38:00   disk  
   Jan Donner OK77    13:58:00   ej startad  
   Veli Pyhtilä OH    14:26:00   disk  
   Jarmo Lindroos Espoon Suunta    15:04:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English