Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H35AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,7 km
Mål
5,5 km
 
1.   Igor Klimov Arena  RUS  11:31:00      43:10  
2.   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Kurikka    11:37:00      43:35  
3.   Jussi Partanen Hyvinkään Rasti    11:17:00      43:52  
4.   Jyri Kyllästinen Rasti-Lukko    10:33:00      43:57  
5.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat    10:59:00      46:41  
6.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti    10:29:00      47:14  
7.   Mikhail Malyshev Nord-West  RUS  10:55:00      48:01  
8.   Juha Lehtola MS Parma    10:25:00      49:25  
9.   Marko Nisula Teuvan Rivakka    11:23:00      49:31  
10.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat    11:29:00      51:18  
11.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat    11:21:00      51:46  
12.   Jarkko Tuomola Someron Esa    10:37:00      53:03  
13.   Ilkka Malmi Helsingin Suunnistajat    10:23:00      53:10  
13.   Evgeny Chernenko OK AKFA  RUS  11:27:00      53:10  
15.   Alexei Semenov OK AKFA  RUS  11:41:00      53:40  
16.   Ari Kumpumäki Viitasaaren Suunta    10:21:00      55:35  
17.   Juha Koskenvuo Espoon Suunta    11:01:00      57:01  
18.   Mikke Maronen Lynx    10:17:00      57:29  
19.   Evgeny Myshakin OK AKFA  RUS  10:45:00      58:12  
20.   Tony Hellstedt Rastihaukat    11:11:00      58:26  
21.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat    10:57:00      58:57  
22.   Jukka Junnila Tampereen Pyrintö    10:43:00   28:00 (1)  59:07  
23.   Esa Tuokko MS Parma    11:13:00      59:52  
24.   Sergey Kortylev OK AKFA  RUS  11:09:00      1:02:11  
25.   Alexey Fedorov SPB 31KP  RUS  10:51:00      1:03:24  
26.   Antti Lindholm Perhon Kiri    11:03:00      1:04:04  
27.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta    10:41:00      1:05:15  
28.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu    10:31:00      1:07:42  
29.   Petri Hämäläinen Pihkaniskat    10:47:00      1:10:47  
30.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti    11:39:00      1:12:07  
31.   Tanel Saue Mercury  EST  11:35:00      1:18:02  
32.   Esko Reeni Riihimäen Suunnistajat    10:35:00      1:19:49  
33.   Tuomas Puskala Espoon Akilles    10:49:00      1:23:48  
34.   Martin Slotte IK Kronan    10:19:00      1:26:02  
35.   Thomas Ekholm OK Orient    11:43:00      1:30:38  
36.   Ilpo Kettunen Kalevan Rasti    10:15:00      1:33:26  
37.   Tuomas Johansson Helsingin Suunnistajat    11:15:00      1:36:55  
   Erno Puupponen Espoon Suunta    11:05:00      ej startad  
   Marko Hänninen RastiPiikkiö    11:07:00      ej startad  
   Sami Isoherranen OK77    11:19:00      ej startad  
   Heigo Pold AKFA  EST  11:33:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English