Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H35AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,7 km
 
1.   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Kurikka    14:16:00   26:09  
1.   Jussi Partanen Hyvinkään Rasti    14:26:00   26:09  
3.   Igor Klimov Arena  RUS  14:06:00   26:16  
4.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti    15:18:00   28:08  
5.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat    15:14:00   28:12  
6.   Marko Nisula Teuvan Rivakka    14:14:00   28:58  
7.   Sami Isoherranen OK77    15:22:00   30:38  
8.   Ilkka Malmi Helsingin Suunnistajat    14:46:00   31:16  
9.   Mika Huhtanen Tuusulan Voima-Veikot    14:52:00   31:21  
10.   Jyri Kyllästinen Rasti-Lukko    15:02:00   31:46  
11.   Mikke Maronen Lynx    15:24:00   33:44  
12.   Jukka Junnila Tampereen Pyrintö    15:26:00   34:32  
13.   Esa Tuokko MS Parma    14:54:00   34:49  
14.   Evgeny Chernenko OK AKFA  RUS  14:24:00   34:54  
15.   Ari Kumpumäki Viitasaaren Suunta    14:36:00   35:46  
16.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat    15:20:00   36:21  
17.   Tommi Maasilta Rastivarsat    14:20:00   36:25  
18.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu    15:00:00   37:01  
19.   Alexei Semenov OK AKFA  RUS  14:02:00   37:33  
20.   Alexey Fedorov SPB 31KP  RUS  15:08:00   38:05  
21.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat    14:10:00   38:21  
22.   Kai Korhonen Korven Honka    14:58:00   38:45  
23.   Tony Hellstedt Rastihaukat    14:32:00   39:05  
24.   Sergey Kortylev OK AKFA  RUS  14:48:00   41:58  
25.   Antti Lindholm Perhon Kiri    15:10:00   42:02  
26.   Petri Hämäläinen Pihkaniskat    15:12:00   42:25  
27.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti    14:38:00   43:58  
28.   Tuomas Johansson Helsingin Suunnistajat    14:04:00   44:41  
29.   Marko Hänninen RastiPiikkiö    14:08:00   44:47  
30.   Esko Reeni Riihimäen Suunnistajat    15:32:00   44:57  
31.   Tuomas Puskala Espoon Akilles    14:00:00   45:26  
32.   Juha Koskenvuo Espoon Suunta    15:30:00   46:13  
33.   Ilpo Kettunen Kalevan Rasti    14:28:00   46:47  
34.   Jarkko Tuomola Someron Esa    14:44:00   51:49  
35.   Thomas Ekholm OK Orient    14:40:00   53:15  
36.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat    14:50:00   55:17  
37.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta    15:16:00   1:00:40  
38.   Tanel Saue Mercury  EST  14:30:00   1:02:09  
39.   Evgeny Myshakin OK AKFA  RUS  15:04:00   1:11:28  
   Mikhail Malyshev Nord-West  RUS  14:12:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English