Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21E 3. dag

Mål 3,1 km

189Tuomas TervoRajamäen Rykmentti16:24
249Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi16:26+2
382David Brickhill-JonesRasti-KurikkaGBR16:27+3
476Leo LaakkonenTampereen Pyrintö16:32+8
552Tero FöhrVehkalahden Veikot16:34+10
630Olli-Pekka KoistinenDelta16:40+16
717Ross MorrisonRajamäen RykmenttiNZL16:41+17
86Vili NiemiRajamäen Rykmentti16:44+20
962Tuomo MäkeläAngelniemen Ankkuri16:45+21
1044Tuomas KariAngelniemen Ankkuri16:47+23
1150Mårten BoströmLynx16:48+24
1235Severin HowaldSwiss OrienteeringSUI16:50+26
1381Matti KiveläDelta16:51+27
142Sergei DetkovHiisirasti16:52+28
1548Jere PajunenKalevan Rasti16:54+30
1667Antti VainioMS Parma16:55+31
171Dmitry TsvetkovIkaalisten Nouseva-Voima16:56+32
1869Simo-Pekka FinckeKalevan Rasti17:01+37
65Jarkko HuovilaTampereen Pyrintö17:01+37
64Juha SorvistoVaajakosken Terä17:01+37
84Jonne LehtoVehkalahden Veikot17:01+37
223Peeter PihlMS Parma17:04+40
72Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima17:04+40
247Roman EfimovHiisirasti17:08+44
2511Lauri SildDelta17:10+46
70Kristo HeinmannEST17:10+46
2736Antti ParjanneLynx17:11+47
2846Sami HämäläinenMS Parma17:27+1:03
2933Johannes PohjalaHiisirasti17:28+1:04
3057Fredric PortinPaimion Rasti17:33+1:09
3143Antti AnttonenVaajakosken Terä17:37+1:13
3222Thomas HodelSUI17:38+1:14
339Juha PeltolaMS Parma17:44+1:20
68Mikko PatanaIkaalisten Nouseva-Voima17:44+1:20
358Tuomas MattilaVehkalahden Veikot17:50+1:26
3658Antti NurmonenKalevan Rasti17:51+1:27
87Tomi MattilaMS Parma17:51+1:27
3842Kalle LiukkonenDelta17:56+1:32
3988Juuso MetsäläKalevan Rasti18:01+1:37
404Samuli SalmenojaMS Parma18:06+1:42
61Panu TeittinenKangasala SK18:06+1:42
4216Mikko SirenAngelniemen Ankkuri18:16+1:52
4340Henrik VäisänenHiisirasti18:24+2:00
4424Flavio PoltéraQuack OKSUI18:27+2:03
4547Petteri HuikkoVaajakosken Terä18:29+2:05
20Alex TcherbakovAngelniemen Ankkuri18:29+2:05
4710Jouni KahelinVaajakosken Terä18:30+2:06
4815Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti18:33+2:09
4913Aleksi LeskinenLynx18:35+2:11
505Sami HämälistöTurun Metsänkävijät18:38+2:14
5132Mikael FabritiusOK Orient18:44+2:20
5214Juha TommilaHiisirasti18:54+2:30
5312Aapo LeskinenLynx18:56+2:32
5421Juho KinniTampereen Pyrintö19:06+2:42
5518Janne MänkärläLynx19:41+3:17
5623Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä19:56+3:32
5719Timo MikkolaTampereen Pyrintö20:00+3:36
5825Marko TölliSuunta Jyväskylä20:26+4:02
85Petteri MuukkonenVehkalahden Veikotdisk
28Aleksei BortnikAngelniemen Ankkuridisk
29Tero HeikkiläPaimion Rastiej startad
41Pekka HyvönenAngelniemen Ankkuriej startad
34Asgeir MjösundMS Parmaej startad
38Jörgen WickholmIF Sibbo-Vargarnaej startad
73Kimmo PajulaTurun Metsänkävijätej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English