Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21AL 4. dag

Mål 4,8 km

12035Marko PitkänenJämsän Retki-Veikot36:13
22051Ville SundbergLynx37:19+1:06
32006Kari HilloValkeakosken Haka37:50+1:37
42007Juha HirvonenLahden Suunnistajat-3739:24+3:11
52056Vesa MäkinenAngelniemen Ankkuri39:39+3:26
62003Ville GladTurun Suunnistajat40:10+3:57
72039Mika RautanenTuupovaaran Sepot40:16+4:03
82012Teemu KemppainenKeravan Urheilijat40:22+4:09
92032Pekka NiemiKankaanpään Suunnistajat40:27+4:14
102052Olli SuonpääMS Parma40:34+4:21
112068Juha VillaPäijät-Rasti43:30+7:17
122009Miikka HuovilaDelta43:34+7:21
132069Olli VäätäinenHiisirasti43:54+7:41
142004Tomas GlasbergMalax IF45:23+9:10
152054Mikko TorroIF Sibbo-Vargarna45:34+9:21
162026Lauri LaineMäntsälän Urheilijat46:12+9:59
172010Sami HyvönenRasti-Pielinen46:53+10:40
182050Kenneth SmedsNärpes OK47:18+11:05
192028Eetu LiukkoEnonkosken Urheilijat47:36+11:23
202041Tapio RistimäkiStormin Teräs48:18+12:05
212047Alexander SheinKUZMOLOVO-110%RUS48:58+12:45
222002Benny ForsströmOK Raseborg49:02+12:49
232045Dmitry SeninGULFSTREAM-SeninRUS49:11+12:58
242038Matti RaitoharjuRasti-Lukko49:38+13:25
252025Kalle LaineKauhajoen Karhu49:50+13:37
262055Jyrki MikkolaKankaanpään Suunnistajat50:03+13:50
272037Daniil PyankovPeterhofRUS51:01+14:48
282005Pekka HerttuaLapuan Virkiä54:17+18:04
292066Jesse ValtoRauman Työväen Urheilijat54:19+18:06
302042Mikko RuokolainenOK7756:33+20:20
312067Esa ViitanenTurun Suunnistajat56:44+20:31
322046Tuomo SevonSaloisten Reipas56:58+20:45
332016Olli KoivumäkiRastikarhut57:21+21:08
342024Jari LahtinenPäijät-Rasti57:41+21:28
352001Tuomas AsikainenSuunta-Sepot57:56+21:43
362030Jyrki MuukkonenKeravan Urheilijat57:57+21:44
372036Arttu PulliTampereen Pyrintö58:15+22:02
382015Kai KoistinenVakka-Rasti59:34+23:21
392040Teemu RautiainenRasti E41:00:44+24:31
402013Santeri KenttäOK771:00:45+24:32
412049Harri SinneläSuomusjärven Sisu1:01:33+25:20
422019Juha KotaniemiKoskelankylän Riento1:02:28+26:15
432071Juho Yli-KaatialaKuortaneen Kunto1:02:42+26:29
442031Miikael NelimarkkaSuunta 20001:02:49+26:36
452020Nikolay KrylovOmega MoscowRUS1:03:36+27:23
462058Janne KämäOH1:04:16+28:03
472018Petri KoskelaSuunta-Veikot1:05:21+29:08
482044Andrey SeninGULFSTREAM-SeninRUS1:06:20+30:07
492022Antti LaaksoHelsingin Suunnistajat1:06:43+30:30
502011Mikko KankareSomeron Esa1:15:00+38:47
512057Valtteri TetriAngelniemen Ankkuri1:17:05+40:52
522072Sergey YurchukFoton-MoscowRUS1:28:26+52:13
532053Mikko ToikkanenEspoon Akilles1:42:32+1:06:19
2070Turo VäätäinenEspoon Suuntabröt
2008Kari HuhtaOlavin Rastibröt
2048Steven SimpsonBay of PlentyNZLbröt
2029Egor MiterevOrienta-KyncevoRUSej startad
2065Vladislav ValkovskiyKalinkaRUSej startad
2014Lauri KiveläLänsi-Uudenmaan Suunnistajatej startad
2063Jani VahalaMaarian Mahtiej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English