Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,8 km
Mål
6,0 km
 
1.   Vesa Mäkinen Angelniemen Ankkuri    11:54:00   40:03 (1)  46:21  
2.   Ville Sundberg Lynx    10:40:00   40:12 (2)  47:26  
3.   Miikka Huovila Delta    11:58:00   41:09 (3)  48:08  
4.   Joni Hirvikallio Lappeen Riento    11:36:00      49:02  
5.   Eetu Liukko Enonkosken Urheilijat    11:52:00   42:25 (4)  49:03  
6.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    11:44:00   42:35 (5)  49:34  
7.   Ville Sabel Hiisirasti    11:40:00   43:09 (7)  49:41  
8.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    12:12:00   43:18 (8)  49:48  
9.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    12:22:00   42:37 (6)  50:24  
10.   Olli Väätäinen Hiisirasti    10:48:00   43:23 (9)  50:25  
11.   Saku Asikainen Hiisirasti    10:08:00   43:49 (11)  50:43  
12.   Kari Hillo Valkeakosken Haka    11:30:00   44:11 (13)  50:53  
13.   Ville Glad Turun Suunnistajat    11:08:00   44:32 (14)  51:11  
14.   Pekka Niemi Kankaanpään Suunnistajat    11:02:00   44:04 (12)  51:22  
15.   Olli Suonpää MS Parma    11:56:00   44:56 (15)  51:46  
16.   Matti Maajärvi Lappeen Riento    10:28:00   43:35 (10)  52:00  
17.   Juha Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    10:38:00   46:18 (16)  53:30  
18.   Juha Villa Päijät-Rasti    11:24:00   46:38 (17)  53:37  
19.   Tomas Glasberg Malax IF    10:56:00   47:27 (18)  54:35  
20.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat    10:58:00   47:32 (19)  55:44  
20.   Teemu Kemppainen Keravan Urheilijat    12:08:00   48:56 (20)  55:44  
22.   Daniil Pyankov Peterhof  RUS  11:22:00   49:27 (21)  56:30  
23.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    11:16:00   51:10 (22)  58:27  
24.   Mikko Torro IF Sibbo-Vargarna    10:54:00   51:59 (24)  58:56  
25.   Tapio Ristimäki Stormin Teräs    11:26:00   52:53 (26)  1:00:00  
26.   Kenneth Smeds Närpes OK    11:46:00   52:22 (25)  1:00:41  
27.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    12:26:00   51:45 (23)  1:00:51  
28.   Alexander Shein KUZMOLOVO-110%  RUS  10:12:00   54:07 (27)  1:02:26  
29.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    12:18:00   56:53 (29)  1:04:25  
30.   Juha Kotaniemi Koskelankylän Riento    12:24:00   56:49 (28)  1:04:54  
31.   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    10:10:00   57:45 (30)  1:05:28  
32.   Jari Lahtinen Päijät-Rasti    10:22:00   58:47 (32)  1:06:14  
33.   Andrey Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  10:24:00   59:26 (34)  1:06:47  
34.   Dmitry Senin GULFSTREAM-Senin  RUS  11:28:00   57:48 (31)  1:07:01  
35.   Kai Koistinen Vakka-Rasti    11:20:00   58:59 (33)  1:07:06  
36.   Pekka Herttua Lapuan Virkiä    12:28:00   59:43 (35)  1:07:50  
37.   Jesse Valto Rauman Työväen Urheilijat    11:18:00   1:01:52 (37)  1:10:40  
38.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    12:04:00   1:02:39 (38)  1:11:22  
39.   Mikko Ruokolainen OK77    11:42:00   1:01:51 (36)  1:11:57  
40.   Antti Laakso Helsingin Suunnistajat    10:30:00   1:03:49 (39)  1:13:18  
41.   Joona Ojapalo Rajamäen Rykmentti    11:00:00   1:04:56 (40)  1:15:25  
42.   Harri Sinnelä Suomusjärven Sisu    12:02:00   1:07:46 (43)  1:15:39  
43.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    11:32:00   1:06:30 (41)  1:16:11  
44.   Tuomas Asikainen Suunta-Sepot    10:14:00   1:07:08 (42)  1:16:35  
45.   Mikko Kankare Someron Esa    12:20:00   1:08:03 (44)  1:17:54  
46.   Kari Huhta Olavin Rasti    10:36:00   1:09:30 (47)  1:18:29  
47.   Janne Kämä OH    12:16:00   1:11:44 (48)  1:18:32  
48.   Jyrki Muukkonen Keravan Urheilijat    10:52:00   1:08:39 (45)  1:18:51  
49.   Nikolay Krylov Omega Moscow  RUS  10:06:00   1:08:56 (46)  1:19:50  
50.   Santeri Kenttä OK77    10:34:00   1:14:55 (49)  1:25:45  
51.   Mikko Toikkanen Espoon Akilles    12:10:00   1:17:25 (50)  1:26:24  
52.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    10:20:00   1:18:15 (52)  1:26:40  
53.   Petri Koskela Suunta-Veikot    10:50:00   1:18:31 (53)  1:28:39  
54.   Matti Raitoharju Rasti-Lukko    11:50:00   1:17:54 (51)  1:29:47  
55.   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    11:06:00   1:19:50 (54)  1:31:32  
56.   Sergey Yurchuk Foton-Moscow  RUS  10:32:00   1:42:07 (55)  1:57:28  
57.   Steven Simpson Bay of Plenty  NZL  10:16:00      2:52:47  
   Benny Forsström OK Raseborg    10:46:00      ej startad  
   Lauri Kivelä Länsi-Uudenmaan Suunnistajat    11:10:00      ej startad  
   Egor Miterev Orienta-Kyncevo  RUS  11:12:00      ej startad  
   Teemu Rautiainen Rasti E4    11:48:00      ej startad  
   Vladislav Valkovskiy Kalinka  RUS  12:06:00      ej startad  
   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    12:14:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English